Igaunija ar auto

3 dienu ceļojums pa Igauniju ar autinju. .. ko būtu vērts redzēt un nepalaist garām?
Vēlētos no personiskiem iespaidiem. .. .

Lucy (2013-08-01 13:52)  2   ko tev var ieteikt,ja nezinu tavu paršrutu,kā baruc,ja caur Ainažiem un taisi apli,atpakaļ caur Valgu-Valku pa 3rim dienām var uh ko redzēt,ņem sakārto paršrutu pēc savas patikas,jo tur ir ko redzēt,tak jau viesnīcas arī jārezervē.
ūdenskritumi,skaistie lielie akmeņi,vecpilsēta,muzeji,pilis,cietokšņi,dārzi un tur tiešām daudz ko redzēt.Vēl var, Pihticas Dievmātes aizmigšanas sieviešu klosteris tur ir interesanti,tad pabraukt pa Peipusa krastu paēst garšīgas zivi,daudz,daudz ko citu,tikai vajag izstrādā pareizi maršrutu

kissa38 (2013-08-01 14:04)  2   Iesaku AHHAA zinātnes centru,tā protams nav daba,bet iespaidi paliek.

Maverick (2013-08-01 14:07)      Es jau labāk brauktu pa Igaunijas salām - manuprāt interesantāk. Bet var arī Ziemēligauniju - arī neslikta vieta.
Tad obligāti jāaizbrauc uz Narvu - kolosāls cietoksnis vienā krastā un tāds pats - Ivangoroda - krievu krastā (tikai uz otro bez vīzas netiksi). Tad var braukt uz Tallinas pusi gar jūras krastu, tur bija pāris kolosāli ūdenskritumi (diemžēl aizmirsu, kā sauc, bet gan jau atradīsi informāciju) un finišēt Tallinā. Kā reiz uz trīs dienām būs ko darīt.
Starp citu - tās zivis Peipusa krastā nemaz nav tik garšīgas, mūsējās irt garšīgākas :)

joens (2013-08-01 16:43)      No Ainažiem braucam iekšā Iklā un pa veco ceļu gar krastu ripinām uz Pērnavu. Pēc tam tāpat gar krastu var turpināt, pēc kāda laiciņa būs Hāpsalu un tad jau līdz ziemeļkrasta klintīm nav tālu. Vēl Keila-Joa ūdenskritums un Tallina ir klāt. Tālāk gar krastu līdz pat Narvai, gar Peipusu uz leju uz Tartu un tepat jau Latvija. Tikai ar 3 dienām šādam maršrutam bez sportiskiem pārskrējiem par īsu. No iekšzemes varu ieteikt Viljandi.

GreyAlien (2013-08-01 17:03)  2 1 Izlasi ko Impro piedāvā ceļojumos pa Igauniju un izvēlies ko gribās, visu jau nepaspēsi...

limonija (2013-08-01 18:27)      Sāremā sala kaut vienreiz dzīvē ir jāredz;) Visi iepriekš ieteiktie objekti ir forši - tikai jāsakārto maršruts un jābrauc.

pupolins (2013-08-01 20:52)      Biju Kingisepa(sen,ceru nosaukums pareizs)no salas uz salu,var ar masinu izbraukt,pamegini.

fargo (2013-08-01 21:01)      "Biju Kingisepa(sen,ceru nosaukums pareizs"
Kuresāre.

bosmens (2013-08-01 21:26)      Munameģis, Peipusa krasts, Narvas pils, Lahemaa liegums krasts udenskritumu, Tallinas vecpilseta, Keilas udenskritums, Sarema var redzet 1,5 dienas, Pangas klintis, Meteorita krateris, Kuresares pils, nakšņot Grand Roze spa hotel super brokastis, spa iekļauts cenā, var noskriet uz leju pa pussalu līdz bākai un uz Latviju paskatīties

_CatNap (2013-08-01 22:26)      1.variants - Saaremaa/Hiiumaa
2.variants -tikai Lahemaa nac.parks
3.variants - ar laivu pa Vehandu upi
4.variants- Peipusa ezera krasti
šajā vīkendā Leigo mūzikas festivāls - interesants, var paķert klāt Otepi, Tartu.. ehh, nu patīk man estiņos!!!

Arma (2013-08-02 14:53)      Kihnu sala un Manilaida - mazākā apdzīvotā Igaunijas saliņa, un tad lasīju, ka tagad atvērta viena sala pie Tallinas - tur esot no cara laikiem krievu armija saimniekojusi, bet tagad atvērta apmeklētājiem.

Arma (2013-08-02 15:00)      Jā,pareizi uz Leigo mūzikas festivālu noteikti vajag aizbraukt, Rožu ieleja tur pat netālu, arī Lahemā.

regina_dei_diamanti (2015-09-22 00:27)      Esmu bijusi dažādos ceļojumos pa Igauniju +/- šādos laika limitos:
1) Pērnava un tās SPA viesnīca. Toreiz paliku lux numurā ar saunu numurā, neierobežotu piekļuvi SPA, biļeti naktsklubā, utt., līdz ar to darāmā pietika. Ļoti patika. Tā nauda tiešām bija tā vērta. Tas ir romantiskais variants.
2) Saaremaa - ļoti patīk, ir lieliskas un nedārgas SPA viesnīcas, piem. Grand Rose SPA hotel tikai ~50 EUR par nakti 2 cilvēkiem, plus pašā Saaremaa daudz ko darīt. Kuresaare skaista pilsēta, ir vērts apskatīt stāvklintis, Kaali meteorīta krāteri. Muhu sala mini zoo, tur neesmu bijusi, bet paziņas ar bērniem ir sajūsmā. Saaremaa esmu bijusi vairākkārt, un gribu vēl. Šis patiks arī bērniem.
3) Tallina. Tallinas Vecpilsēta vien ir ko vērta! Muzeji, apskates objekti. Vecpilsētā ir lielisks indiešu restorāns Chakra - iesaku. Vien jāņem vērā, ka pa Tallinu ar auto grūti pārvietoties - satiksme, maigi sakot, sačakarēta. Un stāvvietas dārgākas nekā Rīgā. 4EUR/h ārpus Vecpilsētas skaitījās lēti.
4) Mana neapgūtā teritorija ir AHHAA centrs Tērbatā, uz to gribu aizbraukt.

Starp citu, Pērnavas SPA, ja ir ekonomisks auto, naudas ziņā (degviela + biļete) sanāk izdevīgāks nekā Līvu akvaparks, jo cenas ievērojami zemākas. Ja brauc vismaz 2 cilvēki. Līvu akvaparkā vienīgi vairāk visādu ekstrēmo atrakciju, bet, ja brauc pieaugušie, tad Pērnava viennozīmīgi ir labāka izvēle.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu