Ar auto uz Baltkrieviju

Ir doma ar auto aizbraukt uz Baltkrieviju!
Par vīzām tā kā skaidrs! Par apdrošināšanu un zaļo karti auto arī!
Varbūt kāds zinās jau pēc savas personīgās pieredzes, ja braucu caur Silenes RP, kāda ir tā izbraukšanas-iebraukšanas procedūra? Vai lielas rindas? Kādas deklarācijas uz vietas jāaizpilda? Ja pasažieri būs gados veci cilvēki, kuriem jālieto recepšu zāles, un tās būs līdzi, vai vajag kādu dokumentu no ārsta ar tulkojumu par līdzi paņemtajām zālēm? Tāpat, ja līdzi būs insulīna pote ar visu ekipējumu, vai tam arī vajag kādu atļauju/ārsta izrakstu utt.!?
Baltkrievijas vēstniecībā mani aizsūtīja uz robežsardzi utt. Līdz viņiem vēl neesmu tikusi, bet jau tagad šī birokrātiskā attieksme uzdzen zosādu!
Būtu pateicīga, ja kāds zinātājs padalītos ar informāciju!

skudrina_tipa (2016-08-27 13:05)  1   Te ir labs bukletiņš: https://www.vid.gov.lv/getfile.aspx?sid=2525

skudrina_tipa (2016-08-27 13:09)      ƒ "Nedrīkst pārvietot narkotiskās un psihotropās vielas. ƒ Vienā reizē ievesto bezrecepšu zāļu daudzums nedrīkst pārsniegt apjomu, kas nepieciešams 12 mē­nešus ilgam lietošanas kursam. Personai ir tiesības ievest zāles personīgai lietošanai no skaidri identificējama zāļu nosūtītāja, kurš atbilstoši nosūtītājas valsts tiesību aktiem ir tiesīgs zāles izplatīt. Lai identificētu nosūtītāju, muitas amatpersonas Jums var lūgt uzrādīt preces iegādi apliecinošu dokumentu (maksājuma čeku).
ƒ Jūs varat ievest recepšu medikamentus, un nepieciešamība lietot recepšu zāles Jums ir jāapliecina,uzrādot recepti, tās norakstu vai kopiju, ko apstiprinājusi aptieka, kas zāles ir izsniegusi, vai arī jāuzrāda citas ārstniecības personas izrakstīts dokuments."

jollyroger (2016-08-27 14:07)    1 Uz robežas noformēsi mašīnai pagaidu ievešanu, atpakaļ ceļā - izvešanu. Neviens nekādās somās neraksies un zāles nemeklēs, ja vien speciāli nepievērsīsiet sev uzmanību.

Alvasete (2016-08-27 14:23)  1   Attiecībā uz insulīnu jābūt lapai, kur diagnoze un visu nepieciešamo zāļu daudzums, tai skaitā insulīna adatas norādītās, tulkojums angļu valodā, tādu dod ārsti automātiski.

Edg (2016-08-28 19:51)      Tur ir maksas ceļi, ar tiem labāk nejokot, var palikt kājām gājējos. Jo, ja iebrauksi nesamaksājusi, auto konfiskācija garantēta neatkarīgi no piederības (tavs personīgais, darba, līzinga utt.). Jādomā ka uz robežas var nopirkt tos ausveisus, bet vislabāk paskaties www.beltoll.by

Līdzīgi jautājumi
Cik maksā vīza uz Baltkrieviju (6 atbildes)Ko nedrīkst ievest Baltkrievijā? (3 atbildes)Ar auto ceļojumā uz Franciju (5 atbildes)Igaunija ar auto (14 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu