Robežas šķērsošana

Robežas šķērsošana - jautājumi un diskusijas

Kartupeļus. demokrātiju nedrīkst ievest :D
pa jokam, bet nopietni, paziņai laptopu esot čekojuši, kas par failiem utt.
Tik tiešām ar demokrātijas importu jābūt uzmanīgākiem. Bet citādi ko tur ievest, ja tur uz vietas 99% mantu ir lētākas? ··· Robežas šķērsošana: Ko nedrīkst ievest ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Berns uz Lielbritaniju (1)
Ja mans berns 15 gadigs lido viens uz Lielbritaniju, kadiem dokumentiem ir jabut? Un vai pavadonis var but 19 gadigs draugs, kurs lido kopa ar vinu?
Pasei un atļaujai no vecākiem izceļot no valsts ( pie jurista jānoformē). ··· Robežas šķērsošana: Berns uz Lielbritaniju lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Ar auto uz Baltkrieviju (6)
Ir doma ar auto aizbraukt uz Baltkrieviju! Par vīzām tā kā skaidrs! Par apdrošināšanu un zaļo karti auto arī! Varbūt kāds zinās jau pēc savas personīgās pieredzes, ja braucu caur Silenes RP, kāda ir tā ...
Uz robežas noformēsi mašīnai pagaidu ievešanu, atpakaļ ceļā - izvešanu. Neviens nekādās somās neraksies un zāles nemeklēs, ja vien speciāli nepievērsīsiet sev uzmanību. ƒ "Nedrīkst pārvietot narkotiskās un psihotropās vielas. ƒ Vienā reizē ievesto bezrecepšu zāļu daudzums nedrīkst pārsniegt apjomu, kas nepieciešams 12 mē­nešus ilgam lietošanas kursam. Personai ir tiesības ievest zāles personīgai lietošanai no skaidri identificējama zāļu nosūtītāja, kurš atbilstoši nosūtītājas valsts tiesību aktiem ir tiesīgs zāles izplatīt. Lai identificētu nosūtītāju, muitas amatpersonas Jums var lūgt uzrādīt preces iegādi apliecinošu dokumentu (maksājuma čeku).
ƒ Jūs varat ievest recepšu medikamentus, un nepieciešamība lietot recepšu zāles Jums ir jāapliecina,uzrādot recepti, tās norakstu vai kopiju, ko apstiprinājusi aptieka, kas zāles ir izsniegusi, vai arī jāuzrāda citas ārstniecības personas izrakstīts dokuments."
Tur ir maksas ceļi, ar tiem labāk nejokot, var palikt kājām gājējos. Jo, ja iebrauksi nesamaksājusi, auto konfiskācija garantēta neatkarīgi no piederības (tavs personīgais, darba, līzinga utt.). Jādomā ka uz robežas var nopirkt tos ausveisus, bet vislabāk paskaties www.beltoll.by Te ir labs bukletiņš: https://www.vid.gov.lv/getfile.aspx?sid=2525 Attiecībā uz insulīnu jābūt lapai, kur diagnoze un visu nepieciešamo zāļu daudzums, tai skaitā insulīna adatas norādītās, tulkojums angļu valodā, tādu dod ārsti automātiski. ··· Robežas šķērsošana: Ar auto uz Baltkrieviju lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Vai parāds ir iemesls neizlaist no Baltkrievijas? (4)
Baltkrievijas pilsonis vēlas atbraukt uz Latviju , uz 7 dienam , uz tēva kazām , bet baidas pirkt bileti , jo doma, ka var neizlaist no valsts, jo viņš ir parada kredit iestadei naudu. Vai ta varetu but , ka var uz robezas apturet un ...
Neizlaist no Baltkrievijas var, ja to nosaka Baltkrievijas likumi...piem.delj krediitsaistiibaam. Vai taadi likumi ir, es nezinu, tas ir jaazina Baltkrievijas pilsonjiem un tiesibsargaajoshaam iestaadeem.

Vai ielaist LV nosaka Latvijas iestades, iedodot vai neiedodot viizu. LV mazs interesee baltkrievijas pilsonja krediitsaistiibas, bet var atteikt viizu, piem.balstoties un kaadiem valsts droshiibas apsveerumiem.
Jā. Piemēram, uzturlīdzekļu maksātājiem vajag atļauju no uztura ņēmēja vai viņa likumiskā pārstāvja, ka drīkst braukt. Zinu gadījumu, kad uz mātes bērēm nelaida, jo nebija atļaujas izbraukt. To es saprotu, tā ir kārtība!!! Baltkrievijaa - mieirigi, jo tur var but taadi likumi.Totalitaarais rezziims tomeer.. Parāda/kredītsaistību esamība pati par sevi ir normāla parādība un nekādus šķēršļus nerada. Tiesas lēmums par piedziņu (un nodots tiesu izpildītājam) gan var. Kā tur ar BY, nezinu, bet RUS tā ir jau tradicionāla problēma.

Latvijā ielaidīs bez lielām problēmām, ja vīza u.c. papīri kārtībā. Pirms tam gan no BY jātiek ārā.
··· Robežas šķērsošana: Vai parāds ir iemesls ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Nepatikama pieredze ar CP robezpunktaa "Meitene" (7)
Nepatiikama pieredze. Sestdienas vakarā piedziivoju sameraa nepatiikamu briidi un velos padaliities/ bridinaat, lai citi, nonakot sadaa situacijaa, būtu gatavi. Sestdienas vakarā skersoju Latvijas Lietuvas robezu robezpunktaa "Meitene". ...
Tas ir visās pierobežās.
No Krievijas nākot vispār nekauņas grib iekšā salonā tikt skatities vai kontrobandu nevedot.
Kad paprasiju prokurora sankciju ar mašīnas nummuru, noburkšēja" pārāk gudrs esi" un aizgāja.
Policijas mašīnas nummuru pievieno ziņojumam ar notikuma izklāstu un uz Rīgas galveno kantori prom! Savādāk ar šitiem cūkām, kas tiešām kāš piecīšus, nevis strādā, nevar! Domāju, ka tādu nav pārāk daudz, bet sliktais vienmēr vairāk redzams! :D LV tu esi slaucamā govs, tas ir vienīgais ko no tevis gaida un kam tev jābūt. Un...!? Izstāstiji te savu sāpi un viss... :) No tā vien jau nekas nemainās un nemainīsies... :) Kur tā "super policista" Vārds Uzvārds..? viņš tak stādījās Tev priekšā... -kāds bij tā policijas auto nr...? dereetu arii kaada "aareejaas paarbaudes struktuura" jo taam ieksaam iipasi neuzticos. ··· Robežas šķērsošana: Nepatikama pieredze ar CP ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu