Baltkrievija

Baltkrievija - jautājumi un diskusijas

Cik maksā vīza uz Baltkrieviju (8)
Un ko ( pārtika, alkohols)un cik drīkst ievest Baltkrievijā un cik ,atgriežoties caur Lietuvu, atpakaļ ievest?
http://www.blagovest.lv/lv/visa.php?p=2

Ikvienā vēstniecībā ir info telefons. Katras pārdienas mani kaimiņi močī uz Vitebsku, bet tu nekonkrēti jautā...
Ja mani atminja nevilj, uz Baltkrieviju viizu nevajag. Neko nevar ne ievest, ne izvest. Jebshu tik, cik veederaa un apenees. Jamani atminja nevilj, - iespeejams, pa sho laiku kaut kas ir mainiijies, bet ES regulas tur nosaka, ka spekji, shnabi utt. no neeiropas savieniibas valstiim hren nevar ievest. Karoch tur uzzvani, kur Buutls saka, tad tev pateiks un ja vajadzees, arii izlamaas. Ievest var, vīzu vajag. sorry... ik pār dienas cilvēki no šejienes apkārtnes baruc turp da atpakaļ. :) Baltkrievijas precu pārpilnība apkārt, vismaz Preiļu rajonā, jādomā ka citur Latgalē ne mazāka.:)) Nu gan te dažas dumības raksta- vīzu vajag, bet konsulārās daļas kundzītes ir laipnas- pastāstīs kā un kā labāk rakstīt, lai nav lieku jautājumu un vieglāk vīzu nokārtot...Muitas-robežas šķēršošana nekādas problēmas, jo baltkrieviem neinteresē KO un CIK izved, jo esi naudu jau viņu valstī atstājis...Cita lieta- ko par to teiks Latvijas vai Lietuvas muitnieki... ar baltkrieviju ir tā....! ka vīzu gan vajag, gan nevajag! Ja nav... tad sagatavojiet čekinam papīru, tādu kā simbolisku apstiprinājumu no firmas pie kuras braucat , ka vīzu iegūsiet uz vietas! viss atkarīgs no viņiem vai ļaus iegūt uz vietas vai nē! Ja Jums nebūs nekāda papīra ..tad Rīgas čekins var nereģistrēt! jo manā praksē vienu veci atsūtīja atpakaļ.. parasti jau ļauj tur uz vietas.. bet labāl vīzu jau te uztaisīt .. vienkārši vēlamāk! ··· Baltkrievija: Cik maksā vīza uz Baltkrieviju lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Uz Baltkrieviju nav nekas no alkohola jāved. Tur ražo labas kvalitātes mantu - jāved uz šejieni.... 12:58> nesapratu auKsto sfēru būtnes komentāru, reāls PA jautājums, par praktiskām lietām, agrāk 1/2 jautājumu te tāda bija, kur iztīrīt, kur ko nopirkt, kur salabot, ko kur drīkst, nedrīkst, kas jāvelk u.tml. - daļa reāli atbildēja, daži "dzina vellu", bet tā bija reāla dzīvelīga vietne.
Nesapratu, kādas tad ir tās VĒRTĪGĀS, apspriešanas vērtās tēmas? (Melna mežģīņu midi kleita gan jau komentētājai ir - tas tā, vecmēbeles sapratīs)
Atbildot "pēc būtības", šķiet, ka tā kā agrāk, kad nebijām šengenā, tad varēja 1l stipro un 2l vājo alko 1 persona ievests/izvest.
Bet riks un citi saka "drēbi", šņabis daudz kvalitatīvāks nekā LV un par kādi 30% lētāks. Jautājums varētu būt par to, cik var uz LV no turienes atvest :) :)
Ļoti apspriešanas vērta "problēma"!!! priekš kā viņš tur būtu jāved, ja tur viss ir ievērojami lētāks
ja gribi vest, atver korķi un ved kaut vagonu
··· Baltkrievija: Cik alkohola var ievest ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Cenas Baltkrievijā (5)
Baltkrievija.Taisamies maukt uz Minsku.Visu par viizaam noskaidroju,tas okei.Bet vai kaads var pastaastiit par cenjnjikiem klubos,vispaar,viesniicaas,taxim.Ka ut ko ieteikt? Vai ir kaada web lapa kur var apluukot apskataamaas vietas ...
www.google.lv
Terakstas iekša piemeram belarus un gaida atbildi 5 sek, tad staiga un mekle!!!
Belarusj vai Belorussija googlī tiek rakstīts krieviski.

Nekā tāda, lai pavadītu tur vairāk par 1 dienu, nav ... ja nu vienīgi smukās baltkrievu meitenes, arī tās, kuras naktī nelaužas iekšā Tavā viesnīcas numuriņā :)
Sievieteem tur iisti nav ko dariit,teevinji paakjiski un nodzeerushies.Cita lieta dzhekiem-daamiites koptas un saprotoshas,shnjabis leets (veikalaa).Girlas shnjabi rij bez uzmundrinaashanas un peec tam godiigi atstraadaa,ne taa kaa sheitan,Riigaa.Minskaa gan dariit nav ko-cennjiki nezjeeliigi visur,kur ir kaut mazaakaa pieklaajiibas ieziime.Ja iestaadei ir tendence uz krutumu,bez 100-200$ nav ko iet iekshaa.Ljoti jaauzmanaas ar eedienu - parasti nekvalitatiivs,var saindeeties. Tur ir vīns "Vodermjato", pēc viņa lietošanas parasti no rīta ir - morda mjato...:) ··· Baltkrievija: Cenas Baltkrievijā lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Vai bišu vasku var ievest no Baltkrievijas? (1)
Cik lielos daudzumos? Un cik maksā muitas nodoklis?
Palasi Pārtikas un veterinārā dienesta mājas lapā (robežkontrole), tas ir dzīvnieku izcelsmes produkts , tiem ir īpašas prasības. ··· Baltkrievija: Vai bišu vasku var ievest no ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kartupeļus. demokrātiju nedrīkst ievest :D
pa jokam, bet nopietni, paziņai laptopu esot čekojuši, kas par failiem utt.
Tik tiešām ar demokrātijas importu jābūt uzmanīgākiem. Bet citādi ko tur ievest, ja tur uz vietas 99% mantu ir lētākas? ··· Baltkrievija: Ko nedrīkst ievest ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Ar auto uz Baltkrieviju (6)
Ir doma ar auto aizbraukt uz Baltkrieviju! Par vīzām tā kā skaidrs! Par apdrošināšanu un zaļo karti auto arī! Varbūt kāds zinās jau pēc savas personīgās pieredzes, ja braucu caur Silenes RP, kāda ir tā ...
Uz robežas noformēsi mašīnai pagaidu ievešanu, atpakaļ ceļā - izvešanu. Neviens nekādās somās neraksies un zāles nemeklēs, ja vien speciāli nepievērsīsiet sev uzmanību. ƒ "Nedrīkst pārvietot narkotiskās un psihotropās vielas. ƒ Vienā reizē ievesto bezrecepšu zāļu daudzums nedrīkst pārsniegt apjomu, kas nepieciešams 12 mē­nešus ilgam lietošanas kursam. Personai ir tiesības ievest zāles personīgai lietošanai no skaidri identificējama zāļu nosūtītāja, kurš atbilstoši nosūtītājas valsts tiesību aktiem ir tiesīgs zāles izplatīt. Lai identificētu nosūtītāju, muitas amatpersonas Jums var lūgt uzrādīt preces iegādi apliecinošu dokumentu (maksājuma čeku).
ƒ Jūs varat ievest recepšu medikamentus, un nepieciešamība lietot recepšu zāles Jums ir jāapliecina,uzrādot recepti, tās norakstu vai kopiju, ko apstiprinājusi aptieka, kas zāles ir izsniegusi, vai arī jāuzrāda citas ārstniecības personas izrakstīts dokuments."
Tur ir maksas ceļi, ar tiem labāk nejokot, var palikt kājām gājējos. Jo, ja iebrauksi nesamaksājusi, auto konfiskācija garantēta neatkarīgi no piederības (tavs personīgais, darba, līzinga utt.). Jādomā ka uz robežas var nopirkt tos ausveisus, bet vislabāk paskaties www.beltoll.by Te ir labs bukletiņš: https://www.vid.gov.lv/getfile.aspx?sid=2525 Attiecībā uz insulīnu jābūt lapai, kur diagnoze un visu nepieciešamo zāļu daudzums, tai skaitā insulīna adatas norādītās, tulkojums angļu valodā, tādu dod ārsti automātiski. ··· Baltkrievija: Ar auto uz Baltkrieviju lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Vai parāds ir iemesls neizlaist no Baltkrievijas? (4)
Baltkrievijas pilsonis vēlas atbraukt uz Latviju , uz 7 dienam , uz tēva kazām , bet baidas pirkt bileti , jo doma, ka var neizlaist no valsts, jo viņš ir parada kredit iestadei naudu. Vai ta varetu but , ka var uz robezas apturet un ...
Neizlaist no Baltkrievijas var, ja to nosaka Baltkrievijas likumi...piem.delj krediitsaistiibaam. Vai taadi likumi ir, es nezinu, tas ir jaazina Baltkrievijas pilsonjiem un tiesibsargaajoshaam iestaadeem.

Vai ielaist LV nosaka Latvijas iestades, iedodot vai neiedodot viizu. LV mazs interesee baltkrievijas pilsonja krediitsaistiibas, bet var atteikt viizu, piem.balstoties un kaadiem valsts droshiibas apsveerumiem.
Jā. Piemēram, uzturlīdzekļu maksātājiem vajag atļauju no uztura ņēmēja vai viņa likumiskā pārstāvja, ka drīkst braukt. Zinu gadījumu, kad uz mātes bērēm nelaida, jo nebija atļaujas izbraukt. To es saprotu, tā ir kārtība!!! Baltkrievijaa - mieirigi, jo tur var but taadi likumi.Totalitaarais rezziims tomeer.. Parāda/kredītsaistību esamība pati par sevi ir normāla parādība un nekādus šķēršļus nerada. Tiesas lēmums par piedziņu (un nodots tiesu izpildītājam) gan var. Kā tur ar BY, nezinu, bet RUS tā ir jau tradicionāla problēma.

Latvijā ielaidīs bez lielām problēmām, ja vīza u.c. papīri kārtībā. Pirms tam gan no BY jātiek ārā.
··· Baltkrievija: Vai parāds ir iemesls ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
kādi sightseengs ir Minskā? (17)
uz dažām dienām došos uz Lukašenko metropoli. brauciena programma izstrādāta daļēji, tāpēc būs arī laiks, lai apskatītu Minsku. tūrisma forumi piedāvā ļoti skopu informāciju. vai ir kaut kas, ko nevajadzētu palaist ...
...nezinu ko tādu Minskā..galu galā IIWW tur visu nopostīja, manā atmiņā tikai tādas lielās ielas un 60 gadu apbūve...bet šņabis gan labs - tur joprojām stingrie padsistēmas ieviestie gosti- un valsts monopols... http://www.minsk.nemiga.info/
http://www.karta-minska.nemiga.info/
http://ru.wikipedia.org/wiki/Достоприме&
#1095;ательности_Мин&#
1089;ка

Tur tiešām maz kas ir saglabājies. Baigi sovjetiska pilsēta. Bet man vienalga būtu interesanti, mazliet tā kā ceļojums laikā.
desas vari atvest,tas gan viņiem garšīgas,kā suvenīru:D Man vari atvest jaunu gumijas laivu,tur viņas ir stipri lētākas:))))) Labs suvenīrs tiešām ir degvīns, ievērības cienīgs apskatei ir pazemes daudzstāvu lielveikals zem centrālā Minskas laukuma...lielas platas ielas, bulvāri, un galvenais tīras(!)...un gardi salāti lielveikalos, ar īpatnību, ka tiem nav klāt majonēzes vai krējuma, bet tos pēc pircēja vēlmēm var pievienot! Velk uz pusdienām.. ··· Baltkrievija: kādi sightseengs ir Minskā? lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kā pārvest Jorkšīras terjera kucēnu uz Baltkrieviju? (2)
kadi dokumenti man ir vajadzigi un atlaujas lai parvestu jorkshiras kucenu uz baltkrieviju,kur man javershas,kadas instances?
Daļu informācijas var saņemt šajā iestādē: Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010
Tālr.: (+371) 6 702 7240
Un daudziem jautājumiem par saistošo tēmu atbildēs:
PVD Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Tālrunis: 67095230.
Vispirms kucēnam obligātas potes+veselības pārbaude! ··· Baltkrievija: Kā pārvest Jorkšīras ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Stomatoloģija Baltkrievijā. (5)
Lūdzu padalieties ar pieredzi,ieteikumiem,ja esat braucis/kusi uz zobārstniecību (implantu uzstādīšanu,-protezēšanu ) Baltkrievijā. Interesē viss,sākot ar klīniku,,viesnīcu,cenas,serviss. Gribētu lasīt nopietnus ...
Draugs uz turieni brauc kopā ar sievu visu laiku.Saka,ka 3 reizes lētāk.Sākumā konsultācijas un rentgens,vēlāk vizītes uz implanta uzstādīšanu.Jebkurā gadījumā būs lētāk kā Latvijā. Baltkrievija rullē, jau otra tēma. Esmu dzirdējusi labas atsauksmes par ārstēšanos. Bet par stomotoloģiju gan nebija runa. Ja gribi sazinaties ar to cilvēku kuri bija ārstēties Baltkrievija raksti privāti. Varbūt ir vēl kādas pieredzes? Plānoju uz Minsku braukt sildīt BY ekonomiku. Vīza 35€
Autobuss ~50€
Viss lēts
Lētāk , bet kāda kvalitāte. Tā ir tā pati krievija. tiešām gribas riskēt ar savu veselību. ··· Baltkrievija: Stomatoloģija Baltkrievijā. lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu