Kāds ir izdevīgākais maršruts uz Italīju ar savu auto?

Braukšu uz Monte Rosu Itālijā. Google maps dod maršrutu caur Vāciju. Vai izdevīgāk nav braukt caur Čehiju + Austriju?

joens    1 Ko nozīmē izdevīgāk? Ātrāk, lētāk, drošāk, skaistāk?

Gugļa piedāvātais maršruts caur Vāciju ved arī caur Šveici un tas nozīmē pirkt nelētu autoceļu vinjeti.

Tāpēc Čehija-Austrija būs lētāk, kaut abās arī jāpērk vinjetes (par šauro Austrijas gabalu 100% pārliecināts neesmu, pārbaudi ar viamichelin.com).

Mavs    4 Es brauktu - Rīga - Panevezis- Kaunas - Lomža - Zambrov - Warszawa-Krakow-Žilina-Bratislav-Graz-Venezia-Milano

Pa lielākai daļai šis maršruts ir braukts, samērā normāli.
Slovākijā, Slovēnijā un Austrijā - vinjetes !!!

lielzemnieks    2 Ātrāk noteikti būs Varšava- Berlīne un tad pa Vāciju caur Šveici. Šveices viņete maksāja 40 vai 50 frankus, precīzi neatceros, uz gadu. Noderēs atpakaļ ceļā. Austrijā pa bāni tāpat būs jāmaksā un Itālijā arī, vispār ieteiktu izvairīties no Itālijas bāņiem, maksā 10Eir par 100Km + var gadīties nosēdēt stundām ilgi sastrēgumā.

Vasilijs333  1   pr bāni vinjeti droši var arī nemaksāt. ripo tik taisni

gsx    1 Par braukšanu bez vinjetes uz Austrijas bāņa sods līdz 250 Eur! Citur nezinu ciparus. Caur čehiem sanāk kādi 200 km tuvāk nekā caur Vāciju. Esmu braukājis abējādi, Vācijas variants man tomēr patīk labāk, ceļi daudz kvalitatīvāki, mazāk nogurst.

jollyroger      Uzliec navigācijā izvairīties no bāņiem. Būs lēnāk, bet redzēsi vairāk.

lielzemnieks    2 Jollyroger, nemāci muļķības. Šo opciju var piedāvāt kādam 100-200km ceļu posmam, iepriekš pagooglējot, kur skaistāk, bet ne jau visus 2500km. Izvairoties no bāņiem, dabūsi braukt cauri visiem ciemiem un pilsētelēm, kur Eiropas apdzīvotajā daļā arī ir rītu un vakaru sastrēgumi. Vēlu veiksmi.

jollyroger    1 Nu brauksi nevis 2 dienas, bet 3. A ko uz bāņa redzēsi??

snakeshit    1 Pilnīgi noteikti ātrāk būs Polija(bānis krutāks kā Vācijā)- Vācija-Austrija, jo čehiem daudz apdzīvoto vietu un čakarīgāk. Pašā Itālijā apbraukt bāni ne visur ir iespējams un nozīmēs ceļā pavadīt divas vai pat trīs reizes vairāk laika, bet būs jautri, katrā ziņā tur ir ko redzēt, tā nav Vācija. Bāņu cenas jau ar nav drastiskas, tas noteikti atmaksājas.

gsx    1 >to snakeshit
Ātrāk nav, laiks ceļā sanāk praktiski vienāds, jo caur Vāciju gabals lielāks. Bet ir taisnība par čehu mazajiem apdzīvotajiem celiņiem ar dubultvirzienu kustību vai betona plakšņu kratīgajiem bāņiem braukt tiešām čakars. Arī poļos dienvidu virzienā bāņi nav pilnībā pabeigti. Aprīlī vienu nepabeigtu 50 km posmu braucu 1,5 stundas, jo katrā sīkā krustojumā nevajadzīgs luksofors. Bet, kad poļi savas ceļu megabūves pabeigs, būs riktīgi labi, varēs pat čehus pieciest.

Līdzīgi jautājumi
Ar auto ceļojumā uz Franciju (5 atbildes)Ar auto uz Baltkrieviju (6 atbildes)Ar auto uz Ungāriju (3 atbildes)Igaunija ar auto (14 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu