Vai rokas bagāžā uz Vāciju var vest Torti ?

staburadzes torti Cielaviņa, vai citu ???

joens      Cik noprotams, ar lidmašīnu?

Ja tiksi cauri drošības kontrolei, tad drīkst. Cielaviņā it kā šķidrumu un to atvasinājumu nav, bet vai drošībnieki to zin. Krēma torti noteikti nevarēs.

Jo9    1 Var mēģināt, jo tortē šķidrumu nav.
Esmu vedusi visādas konfektes, maizi utml., nekad nav bijis problēmu ar drošībniekiem.

dogville      Esmu redzejusi,kad paluudz atstaat...

sailing      reizes padsmit redzeets ka paluudz atstaat

ne_meklejumos    1 Uz Vāciju var vest, to katru reizi daru, kas tās par muļķībām, ka palūdz atstāt. Arī krēma tortes neliek sviest ārā, kārumu sieriņus ar ne.

lasminaxxl      Pag vasarā vedām , ne uz Vāciju, ar lidmašīnu gan. Lielajā bagažā . Tieši Cielaviņu. Bija kastē otrādi, nesaprotami kā viņa varēja apgriezties otrādi? Veikalā torti parādija , kasti stingri nosēja . Tortei gan nebija ne vainas , vienā pusē drusku garnējums noslīdējis .. Vispār ideāli izturēja ...

joens      Precizēt pie lidostas drošībniekiem būtu pareizākais risinājums.

Par Kāruma sieriņiem bez pierādījumiem neticēšu (attiecībā uz rokas bagāžu).

andzipa      Nav būtiski - uz Vāciju vai jebkuru citu vietu. Būtiski- ēdamlietas rokas bagāžā, šķidrumi un krēmi vairāk par tik un tik gr... - nedrīkst! Vēl variants- iepirkties lidostā aiz drošibniekiem, ja tur tāda torte ir!

janisb      Torti var mierīgi vest rokas bagāžā, ierobežojumi attiecas uz šķidrumiem, un pārtiku (ie)vedot ārpus ES. Vienīgi iekāpjot nāksies viņu ievietot somā, vai piemaksāt par papildus bagāžas vienību.

ne_meklejumos      joens
Cik tad tie kārumiņi maksā, ņem un pārbaudi, nāksies vien noticēt. No kura laika sieriņi vai kūkas pieskaitāmi sķidrumiem. Āra citi dabū izmest, jo svaru rokas bagāža pārsniedz, tad nu jāmet ārā kas mazāk žēl. Sver jau gan reti, ja koferis attiecīga izmēra un Ryanair jau divas vienības var ņemt, mazajā 20x20x35 tieši kūkai der

Argentina      Divreiz vedu Cielaviņu, viss Ok, nekādu jautājumu vai problēmu nebija.

lai veicas!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu