Rokas bagāža

Rokas bagāža - jautājumi un diskusijas

... ja inhalators nav lielāks par 100 ml... tad nevar. Saliec caurspīdīgā maisiņā kaut 10. Par inhalatoriem nezinu, bet esmu vedusi zāles lidmašīnā - smuki ar ārsta zīmi klāt, savlaicīgi laukā no somas izlieku un parādu, ka man tādas ir. Druškai ir diabēts, viņa arī vienmēr brauc ar visām savām zālēm, nekad aizķeršanās nav bijis. Piekrītu tam, ka tilpums varētu būt no svara, tipa, līdz 100 ml. Manaa gimenee ir astmatikis un nekad-atkaartoju-nekad nav bijusas probleemas nevienaa lidostaa-ne Vaacijaa,ne Iirijaa,ne UK,ne Francijaa,ne Itaalijaa,ne tepat Riigaa. Ja Tev ir astma ,tad Tu nemaz nedrīksti Lidot .Manam sīcim noteikta ķipa astma ,un nedrīkst lidot . personigos medikamentus nedriks atnemt ne muita,ne lid.dros.d,ne polic.utt..,
ja ir dok.(arsta izr.rec. utl.) kas apliecina slimnieka un sao zalu piederibu
··· Rokas bagāža: Ja man ir astma un lidostā man ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kāpēc lai nedrīkstētu? Rokas bagažā noteikti nevajadzētu vest, bet koferī gan var. Aizliegts nav nu ja buus pilna soma ar taam piparmeetraam, tas suns Riigas lidostaa....saaks sskkaudiit. Labaak kaadu desas lunkki klaat pieliec , lai ssim siekala notek ar :)
Ja nopietnak, man sskkiet ka var , jo nav tak nekaadas tur narkotikas. No otras puses, labak liec nododamajaa bagaazzaa. Vienreiz muuzzaa esmu bijis Iirijaa. Tur vispaar neko neskatiijaas, pat ja ielidoju no ASV. Izlidojot gan lika Iirijaa vissu, kas rokassomaa, sabaazt celofaana maisinnos, kur man protams nebija, un naacaas nopirkt turpat veikalinnaa.Nu bizness tak ;) Ielidojot UKejaa ,no taas Iirijas, pat neviens pasi neprasiija - kaa no lloccenes, taa uz ielas .
Esmu RYANAIR lidmashiinaa piparmeetru maisu vedusi, gan ne uz Iiriju, bet nevareetu buut milzu atskiriibas, nevienam nekaadas intereses nebij par manu "zaaliiti" :))) ··· Rokas bagāža: Vai uz Īriju drīkst vest ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Rokas bagāža - ko drīkst vai nedrīkst vest rokas bagāžā? (21)
Tā sanācis,ka steidzoši nākas lidot uz Vāciju ar Air Batic lidmašīnu! Rokas bagāža drīkst būt 8kg. Drēbes nav līdz vajadzīgas,gribu aizvest saldskābmaizi,konfektes un šokolādi....dzirdu,ka nedrīkst,bet kad būšu ...
..vēl iteratoram> ne tikai lētuma pēc ir ērtāk ceļot tikai ar rokas bagāžu: iečekojies jau mājās, izprintē iekāpšanas talonu - un kā lidostā, nekādas rindas vairs nav jāstāv- izej drošību un oekāp lidmašīnā (faktiski pat 20 min pirms izlidošanas var ierasties) un pēc nolaišanās nav jāmeklē kur un nav jāgaida, kad bagāža beidzot sāks riņķot pa slīdlentu... vienkāršāk un ātrāk viss.:)) Maizi Tu noteikti vari likt rokas bagāžā (ja vēl vakumiepakojumā, kā parasti ir- ideāli), bet Laimas konfektes, šokolādes vari nopirkt lidostas veikalā pēc kontroles (būs dārgāk un izvēle neko liela), turpat arī visādus padzērienus: i grāadīgus i negrādīgus varēsi iepirkt cik varēsi panest (ES ietvaros tagad tas limits tik liels, ka ar rokām vairāk jau nepanesīsi). Man parasti vienmēr ceļojumos šokolāde ir somā - un nekādu problēmu līdz šim nav bijis...Nu jā un izvērtē savu kosmētikas maku: lietas bez kā ikdienā bieži nevaram iztikt, lidostas drošībai ir nāvējošas: mazās šķērītes, nagu standziņas, metāla nagu vīle - no tā visa būs jāšķiras - tāpēc atstāj to mājās :)
PS. ja nu ir makten liela vajadzība, bagāžas biļeti var nopirkt arī pirms lidojuma, pirms čekošanās - labāk netā un iečekoties arī jau dienu iepriekš izvēloties, kur gribēsi sēdēt un tā..Veiksmīgu lidojumu!
Vedu visu laiku gan maizi gan konfektes gan sokolaades, un nekaadu probleemu. Rokas bagazaa nevar buut nekaadu skidrumu, tos vari nopirkt kad buusio jau ieksaa. tušas, zobupastas skaitās pie šķidrumiem.

200 ml pudelīti ar tikai pusi satura nedrīkst vest, lai gan ir atļautais šķidruma daudzums, jo pati pudelīte ir tik liela, ka tur varētu iejaukt kādu sprāgstvieliņu.
drīkst būt vairāki mazi iepakojumi līdz 100 ml katrs, kopā nepārsniedzot litru.
pūšamos dežus, šķiltavas, stikla iepakojumus un tml nedrīkst.

caurspīdīgo aizspiežamo maisiņu vajadzēs, kur samest iekšā savas tušas, šķidrās lūpukrāsas, zobupastas uc. šķidrumus saturošos priekšmetus.

es parasti sakaru kaklā visas savas kameras + vēl grāmatu turu rokās, labi zinot, ka ar to visu pārsniegtu somas svaru. bet pirms 4 nedēļām, kad lidoju no Rix, man pie geita to lika visu satūcīt rokas bagāžas somā.
labi, ka somā vieta vēl bija, lai arī pārsniedzu svaru.

vēl es lieku daudz ko pa jakas, jaku kabatām. vējjakas kabatas reizēm kopā sver man līdz 2 kg.

a končas un maizi droši vari vest uz Vāciju.
un kāpēc nevar somu nodot bagāžā???? ··· Rokas bagāža: Rokas bagāža - ko drīkst vai ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Vai var rokas bagāžā būt matu fēns? (4)
Visu izlasīju , bet tā arī nesapratu vai rokas bagāžā var pārvadāt matu fēnu (ar ķemmi) !?
Ierobezhojuma nav, taatad var. Var, vienmēr rokas bagāžā lieku ceļojot Ja ar to ķemmi nevar sadurt, nošaut, noindēt vai kā citādi traumēt, tad drīkst. Ja nav pārbūvēts par pistoli,tad var ··· Rokas bagāža: Vai var rokas bagāžā būt ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Matu mašīna lidmašīnas rokas bagāžā (4)
Kā ir ar matu griežamajām mašīnām rokas bagāžā, to drīkst ņemt vai nē? Vienkārši baidos ka muitā viņu liks izņemt ārā.
Kas ir matu griežamā mašīna? Ja verķis, ko var kvalificēt pie asajiem un bīstamajiem priekšmetiem, tad rokas bagāžā nekā, drošības kontrole liks izmest vai iet atpakaļ uz reģistrāciju nodot bagāžā. Ja kaut kas antīks (ar dārgakmeņiem utml.), tad gan muita gan izbraucot, gan iebraucot var izrādīt paaugstinātu interesi.

Ja stāsts par kādu mūsdienu (no nāsīm raujamo matiņu) mašīnu, tad vienīgais satraukums varētu būt par kopējā rokas bagāžas svara un izmēru nepārsniegšanu.
Uz kurieni lido, ja baidies, ka šo priekšmetu nav atļauts izvest vai ievest? Shkeeres nedriikst vest, bet visaadus trimerus un skuvekljus var, Objektiivi noveertee vai ar ko taadu var riikli paargriezt? Ja var tad laikam nevareesi vest :))). Es piemeeram arii baidiijos ka adaamadatas buus jaamet aaraa, bet nekur nav rakstiits ka aizliegts, taatad atljauts, un nekad neviens nav piecakareejies, lai gan 7 nr adaamadatas ir duramais nepajokam :))). ... elementāri!!! bez jebkādām raizēm :) ··· Rokas bagāža: Matu mašīna lidmašīnas ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
ne nedrīkst; stikla traukus un citus viegli plīstošus stikla izstrādājumus nedrīkst. Nezinu, man liekas, ka daudz kas atkarīgs no konkrētās maiņas darbiniekiem. Lidoju diezgan bieži un situācijas ir neprognozējamas. Spuldzītes nav to nosaukto lietu starpā, ko vest nedrīkst. Kāda starpība starp griestu lampas spuldzīti un sienas lampas spuldzīti, lūdzu? Nav starpība Ryanair, AirBaltic vai Lufthansa... ,,,drīkst!!!!! :) ka tik pašam nav žēl ,ja plīst!!! ir vests lērums stiklu,nekad nav aizliegts.
Asus griežamos gan nevar,,,bet tas neattiecas uz spuldzītēm :D
··· Rokas bagāža: Vai drikst Ryanair rokas bagaza ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Žāvēti produkti rokas bagāžā (5)
Vēlos uz Vāciju draudzenei,aizvest žāvētu vistiņu,kādu gabaliņu žāvētas gaļas un biezpiena sieriņus Kārums,kam zināms,ka drosi var vest? Man tikai rokas bagāža!
rokas bagāžā nedrīkst vest,rikēt vari,bet vēl labāk piezvani uz lidostu un visu nostāstīs,i-net arī var visu atrast ko var ko ne!! Ar rokas bagāžu cauri vari netikt lidostas drošības kontrolei (vismaz ar sieriņiem), nododamajā visticamāk bez problēmām.

Vai vāciešiem nav kādas pretenzijas pret gaļu u.c. produktiem no citas EU valsts pasažieru bagāžās, vajag papētīt internetu.
... esmu vedusi gan uz vāczemi,gan uz angliju,,tonnāmm,, sieriņus :) nekādu problēmu. Arī žāvētu gaļu-bet vakuuma iepakojumā. Var vest, arī sieriņus, nedrīkst šķidrumus, nav jābūt speciāli vakuma iepakojumā. Sierinus neveztu no Riigas ,citur nav probleemu(eiropaa)

Uz Austraaliju -nekaadu paartiku
··· Rokas bagāža: Žāvēti produkti rokas ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Problēma ir tā, ka viss kas tāds eedams ir jaaieziimee deklaraacijaa vienā ailee ar. .insektiem. Tas ir, atziimeesi ka ir medus, un automātiski tas noziimee daudzko, kas tev ir ccumadaanaa. Liekas klapatas iebraucot , pat līdz ievadiissnai melnaja sarakstā. Iedomaajies situaaciju , staav rindaa 1000 cilvēku, vissus laizz cauri, a te viens uzraadiijis deklaraacijaa kautkaadu medu suunaas. OBLEGAATI pasauks sānis ( vienigo no kādiem 500 cilvēkiem ) , izskanees cemodaanu, attaisiis, izrakas vissu , izmetiis arraa vissu, kas nepatiks. Vajag to lloti? ASV var nopirkt veikalā pilnīgi vissu ko, arī Latvijas medu. ne Jā, var :)
https://help.cbp.gov/app/answers/detail/a_id/82/~/travelers-bringing-food-into-the-u.s.-for-personal
-use
··· Rokas bagāža: Vai uz ASV var vest medu ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Jā var likt. Biju ielikusi. Mana soma automātiski pārgāja uz pārbaudāmajām, bet tomēr gala rezultātā viss bija kārtībā. Rokas bagāžā var likt, no drošības apsvērumiem nedrīkst likt tikai šķidrumus (vienā lidostā man lika izņemt arī zobu pastu).
Tikai rēķinies, ka dažādās valstīs var būt ļoti stingri ierobežojumi ievedamajiem pārtikas un dzīvnieku / augu izcelsmes produktiem. Ļoti radikāli šai ziņā ir Austrālija, Jaunzēlande. Par citām valstīm nezinu.
Var Eiropā,par Ameriku nezinu var,bet labāk būtu ja viņa ir vakuma maisiņā ··· Rokas bagāža: Vai žāvētu gaļu var likt ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Lietussargs lidostā un lidmašīnas bagāžā (11)
Kas lidostās notiek ar lietussargiem??? Jālido drīz - būšot baigais lietus... Kas un kā ar lietussargiem??? Nekur neredzu, ka būtu rakstīts, ka garo lietussargu varu nest rokā... Nav arī rakstīts, ka tie vispār aizliegti ...
Lielos nelietoju, bet saliekamais mugurenē vienmēr līdzi, piesējušies nav. Ņemot vērā, ka lidostā jāierodas laicīgi, tad var paspēt viņu apžāvēt gan rindās stāvot iekāpšanu gaidot. Varat celjot ar mazu, bagaazjaa ieliktu, lietussargu. Lielie nav atljauti. google nav teikts par lietussarga lielumu,vari paskatities pats,briinos,ka pats neesi lidz tam aizdomajies Esmu redzējis, ka ček-in punktā lielos liek atstāt... Man nav bijusi nekāda problēma ar mazo saliekamo. Jā, atver apskatei un atdod atpakaļ. Nododamajā bagāžā var nodod arī lielo, ja tik iekļaujas somas gabarītos. ··· Rokas bagāža: Lietussargs lidostā un ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu