Rokas bagāža - ko drīkst vai nedrīkst vest rokas bagāžā?

Rokas bagāžaTā sanācis,ka steidzoši nākas lidot uz Vāciju ar Air Batic lidmašīnu! Rokas bagāža drīkst būt 8kg. Drēbes nav līdz vajadzīgas,gribu aizvest saldskābmaizi,konfektes un šokolādi....dzirdu,ka nedrīkst,bet kad būšu lidostā....ja viss jāatstāj,prieka ta nebūs. Lūdzu,kas zin. Paldies!

iterators  2 2 un kāpēc nevar somu nodot bagāžā????

joens  1 1 No Tevis nosauktajiem vienīgi konfektes jāprecizē, Prozit kasti laikam nevarēs, bet to tāpat ērtāk nopirkt aizkontroles veikalos.

Aviokompānijas saitā viss ir diezgan detalizēti sagremots, atver vāciņu un ielej iekšā.

InFlames  3 2 par visiem siikumiem nezinu bet no personiigaas pieredzes varu sho to pateikt.. polshu driikst tikai ja nopeer tax free peec bagaazhas kontroles.. visaadus flakonus (smarzhas, shampuns utt) ne lielaaku tilpumu par 50ml (iespeejams 100ml - neesmu paarliecinaats) un galvenais: pagaajusho reizi man atnjeema skruvgriezni kursh bija nejaushi iemeetaajies somaa :D
par spraagstvielaam, narkotikaam un ierochiem domaaju ka nav veerts atgaadinaat.. :D

joens    1 Spešelī iteratoram - nav vairs daudz aviosabiedrību palicis, kur par nododamo bagāžu neprasa papildus naudiņu un nemaz ne simboliski.

felicidad  2   Galvenais jāuzmanās ar šķidrām vielām un asiem priekšmetiem rokas bagāžā. Šokolādes un končas var nopirkt arī pēc kontroles iziešanas.

emaria    1 neko šķidru neko asu un neko no metāla

AnnaFreud  1 1 nedrīkst šķidrumus vest , tilpumu arī neatceros.. 50 ml vai 100 ml.. beet.. arī kopējam škīdrumu apjomam jāsalien 1l maisiņā, ko var nopirkt lidostā... tur ir jāliek arī smaržas.. skropstu tušas un utt...
asos priekšmetus nedrīkst.. var izmest laukā vīlīti, nagu šķērītes...
bet nuu.. labāk piezvanīt uz kompāniju un noskaidrot.. vai pārlasīt noteikumu, lai nav nekādu nepatīkamu situāciju..

kokote    2 Maizi Tu noteikti vari likt rokas bagāžā (ja vēl vakumiepakojumā, kā parasti ir- ideāli), bet Laimas konfektes, šokolādes vari nopirkt lidostas veikalā pēc kontroles (būs dārgāk un izvēle neko liela), turpat arī visādus padzērienus: i grāadīgus i negrādīgus varēsi iepirkt cik varēsi panest (ES ietvaros tagad tas limits tik liels, ka ar rokām vairāk jau nepanesīsi). Man parasti vienmēr ceļojumos šokolāde ir somā - un nekādu problēmu līdz šim nav bijis...Nu jā un izvērtē savu kosmētikas maku: lietas bez kā ikdienā bieži nevaram iztikt, lidostas drošībai ir nāvējošas: mazās šķērītes, nagu standziņas, metāla nagu vīle - no tā visa būs jāšķiras - tāpēc atstāj to mājās :)
PS. ja nu ir makten liela vajadzība, bagāžas biļeti var nopirkt arī pirms lidojuma, pirms čekošanās - labāk netā un iečekoties arī jau dienu iepriekš izvēloties, kur gribēsi sēdēt un tā..Veiksmīgu lidojumu!

kokote    3 ..vēl iteratoram> ne tikai lētuma pēc ir ērtāk ceļot tikai ar rokas bagāžu: iečekojies jau mājās, izprintē iekāpšanas talonu - un kā lidostā, nekādas rindas vairs nav jāstāv- izej drošību un oekāp lidmašīnā (faktiski pat 20 min pirms izlidošanas var ierasties) un pēc nolaišanās nav jāmeklē kur un nav jāgaida, kad bagāža beidzot sāks riņķot pa slīdlentu... vienkāršāk un ātrāk viss.:))

sanndrelli      Nu jau kādus mēnešus nav lidots.,bet Rīgā pat jogurtu esmu cauri iznesusi.,par maizi un šokolādēm vispār liekas nevajadzētu būt problēmām..arī ar citām ēdamlietām it kā nebija..bet nu drošībai jāinteresējas pie ..airbaltic..Lidostā maza izvēle un dārgi..

cirteejs      Jā- jā, Kokote,samāci ļaudīm muļķības-20 min pirms lidojuma- iepriekš nostāvot pie drošības kontroles 30 min.!:) Labāk lai autore, ja reiz tīkls ir pieejams, izlasa visu BT mājas lapā, tur viss sīki uz smalki uzrakstīts, lai palasa delfu forumu-ceļojumu sadaļu! RIX drošībnieki šokolādi izlaidīs, dažās valstīs-ne, tāpat sieru!.Parfimērijas šķidrumiem jābūt vienā aiztaisāmā maisiņā, turklāt vienas vienības tilpums nevar būt lielāks par 100 ml.

gaisma22    2 Vedu visu laiku gan maizi gan konfektes gan sokolaades, un nekaadu probleemu. Rokas bagazaa nevar buut nekaadu skidrumu, tos vari nopirkt kad buusio jau ieksaa.

Maverick    1 Šodien arī pasūtīju biļetes uz airBaltic un biju sašauts, ka biļetes cenā iekļauta tikai rokas bagāža !

Lidmašīnā ņemt nedrīkst nekādus šķidrumus (ja nu vienīgi kā minēts - kosmētiskos, mazos iepakojumos), nekādus asus priekšmetus, mums atņēma pat mazās manikīra šķērītes, nekādus aerosolus. Par "nešķidriem" pārtikas produktiem security it kā pretenziju nav, bet ir valstis, kas aizliedz ievest pārtiku - t.b. - problēmas var būt ar muitu otrā galā.

cirteejs    1 Maverick- drīkst ņemt lidmašīnā, tikai jābūt iegādātiem aiz drošības kontroles...Sen neesi lidojis...

ssessy  2   http://www.riga-airport.com/lv/main/pasazieriem/noderiga-informacija/avio-drosibas-prasibas

http://www.airbaltic.lv/public/bagazas_parvadasana.html

Vēl jautājumi ir? :)

hefny  1 1 zinu,ka Francijā/atpakaļceļā/,ūsu paziāni no rokas bagāžas bija jātstāj lidostā visi Fracncijas sieri uc lietas!
man bija bagāža-samaksāā-tad to neizjutu.

babyjag    1 nesen uz londonu aizvedu kaaruminjus un rupjmaizi draudzenei, bet laikam viss bija lielajaa (nododamajaa) bagazhaa. rokas bagazhaa drikst but skidrumi lidz 100ml (visi puderkremi, lupu spidumi, smarzhas, zobu pasta - jaliek specialaa plastmasas maisinjaa ar to ravsledzi) - kopaa laikam 1l. visus alko japerk taxfree - mazie njiprie kontrolieri atnem pat limonades pudelites un matu lakas :) citus ierobezhojumus nemaz nezinu - biezhi celoju, bet nav nacies saskarties ar edienu parvadashanu. konchas vai shokolade man gandriz vienmer ir kkur rokas somaa - neviens nekad nav teicis, ka butu jaizmet.

tantuks  1 2 tušas, zobupastas skaitās pie šķidrumiem.

200 ml pudelīti ar tikai pusi satura nedrīkst vest, lai gan ir atļautais šķidruma daudzums, jo pati pudelīte ir tik liela, ka tur varētu iejaukt kādu sprāgstvieliņu.
drīkst būt vairāki mazi iepakojumi līdz 100 ml katrs, kopā nepārsniedzot litru.
pūšamos dežus, šķiltavas, stikla iepakojumus un tml nedrīkst.

caurspīdīgo aizspiežamo maisiņu vajadzēs, kur samest iekšā savas tušas, šķidrās lūpukrāsas, zobupastas uc. šķidrumus saturošos priekšmetus.

es parasti sakaru kaklā visas savas kameras + vēl grāmatu turu rokās, labi zinot, ka ar to visu pārsniegtu somas svaru. bet pirms 4 nedēļām, kad lidoju no Rix, man pie geita to lika visu satūcīt rokas bagāžas somā.
labi, ka somā vieta vēl bija, lai arī pārsniedzu svaru.

vēl es lieku daudz ko pa jakas, jaku kabatām. vējjakas kabatas reizēm kopā sver man līdz 2 kg.

a končas un maizi droši vari vest uz Vāciju.
2012-10-15

Magda555  1   Par svaru nezinu.Zinu,ka ir attiecīgi pieļaujamā kofera izmēri.Nedrīkst vest šķidrumu vairāk par 250 ml. 2020-02-02

Piparkuka      Konfektes gan drīkst vest!:) Nedrīkst šķidrumus virs 100 ml, visiem šķidrumiem jābūt iepakotiem aiztaisāmā caurspīdģā maisiņā. Un visiem šķidrumiem jāietilpst vienā 1L šādā maisiņā.
Nevar šķiltavas.
Metālu var- piem., konservus, taču var paprasīt parādīt, kas tas ir.
Nekas cits sevišķi aizliegts nav....
2020-02-11

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu