Ko un cik drīkst izvest uz Angliju?

Gaidīšu atbildes no petiešām zinātājiem,minējumi neder.
Es smēķēju,drīzumā izbraucu no valsts,uz Angliju-vai var un ja var,cik daudz šīs precītes drīkst ņemt līdzi?Tur nikotīns padārgs.

_Martini_      200 cīgas (1 bloks) jeb 200g tabakas. Litru šņabja jeb 1 pudeli (ja pudele ir vairāk par 1l, tik un tā - 1 pudele). Par vīnu, alu - neatceros.

meenestins  1   kad es devos uz turieni,tad vēl varēja 2 blokus vest un liekas ka grādīgo arī bik vairāk. Kā ir tagad,nezinu.

kokote    1 Ceļojot Eiropas Savienības ietvaros, Jums jāņem vērā, ka normatīvajos aktos ir noteiktas atsevišķas preču grupas, kurām ir noteikti pārvietošanas un ievedamo apjomu ierobežojumi.

Ievedot akcīzes preces, kas iegādātas brīvā apgrozījumā citā Eiropas Savienības dalībvalstī savam patēriņam un par kurām ir samaksāti visi nodokļi attiecīgajā dalībvalstī, tiek noteikti šādi apjoma ierobežojumi:

1. Tabakas izstrādājumiem:
•800 cigaretes;•400 cigarillas (cigāri, kas katrs sver ne vairāk par 3 gramiem);•200 cigārus;•1 kilogramu smēķējamās tabakas.2. Alkoholiskajiem dzērieniem:
•110 litri alus;•90 litri vīna (t.sk. ne vairāk par 60 litriem dzirkstošā vīna) vai pārējo raudzēto dzērienu;•20 litri starpproduktu (vidēji stiprie dzērieni);•10 litri pārējo alkoholisko dzērienu (stiprie dzērieni).3. Kafijai - 10 kilogrami.
4. Bezalkoholiskiem dzērieniem - 110 litri.

info no www.vid.gov.lv
PS. vai uz Britāniju attiecas ES - to lai kāds cits atbild

lapsu_aacis      mani visvairaak shokee lv valdiibas politika shai jautaajumaa...
no spaanijas DRIIKST ievest 3000 cigaretes, ar nosaciijumu, ka klaat ir pirkshanas cheks!
muusu mudaki tax free zonaa NEKO nepaardod uz UK un IE lidotaajiem.
lidzjuutiigi apvaicaajas- uz kurieni un pasuuta didaat.
tobish- iepirkshanos veikt PIRMS.

veel kas. beneluksaa cigas maksaa kaa pie mums, ja vajag , nevajag slinkot un briivdienaas ielekt lidmashiinaa un aizbraukt iepirkties. pie reizes pasauli redzeesi. no beneluksa ielidojushos praktiski necheko. iznjeemums ir reida akcijas stanstedaa.

falko_1967    2 1 bloks.uz vietas,skaties pec maziem veikaliniem,kur aiz letes kads mellais :)saki ka gribi leeti uzpiipet.ja izskatisies nekaitigs,9 gadijumos dabusi kotrabandu pa pus cenu.ieberzisies uzticibaa-dabusi citas preces,ar pa leto.

Dzhokonda      2 blokus var ņemt. Lai tur būtu lētāk, parasti pērk tabaku atsevišķi un tin cigaretes....

cikibrikiesmuklat      Ceļojot Eiropas Savienības ietvaros, Jums jāņem vērā, ka normatīvajos aktos ir noteiktas atsevišķas preču grupas, kurām ir noteikti pārvietošanas un ievedamo apjomu ierobežojumi.

Ievedot akcīzes preces, kas iegādātas brīvā apgrozījumā citā Eiropas Savienības dalībvalstī savam patēriņam un par kurām ir samaksāti visi nodokļi attiecīgajā dalībvalstī, tiek noteikti šādi apjoma ierobežojumi:

1. Tabakas izstrādājumiem:

800 cigaretes;
400 cigarillas (cigāri, kas katrs sver ne vairāk par 3 gramiem);
200 cigārus;
1 kilogramu smēķējamās tabakas.

2. Alkoholiskajiem dzērieniem:

110 litri alus;
90 litri vīna (t.sk. ne vairāk par 60 litriem dzirkstošā vīna) vai pārējo raudzēto dzērienu;
20 litri starpproduktu (vidēji stiprie dzērieni);
10 litri pārējo alkoholisko dzērienu (stiprie dzērieni).

3. Kafijai - 10 kilogrami.
4. Bezalkoholiskiem dzērieniem - 110 litri.
5. Degvielai - daudzums, kas atrodas Latvijā iebraucoša transportlīdzekļa un motocikla standarta degvielas tvertnē, kā arī pārnēsājamā degvielas tvertnē, kuras tilpums nepārsniedz 10 litrus.
Tas rakstīts VID mājas lapā.
Kādreiz bija ierobežojumi - 1 bloks, tagad par to nekas nav rakstīts

inito4ka      ,,,andersenu saiets... :)) nevajag fantazēt un lasīt sen izbijušu informāciju. nekādas 800. Angļi pieļauj 1 bloku. BET,ilgu gadu pieredze,ja čemodānu lidostā ietīsi celofānā,nepažēlo piecīti,nekad tos neliek atvērt.
un vēl,jebkurā leišu-krievu veikalā,zem letes ir kotrabanda,pa lēto,,, :)))

JurisK    1 Nu tax free zonaas nevienaa lidostaa, ja taa ir EU, nepaardod tiem, kas lido uz EU valstiim. Arii briinos par taam milzu normaam, no kurienes taada informaacija?

prusacins    1 kad straadaaju liudostaa registraacijaa! bija 200 cigas! alkohols 2 litri,bet tur dalaas kategorijas uzreiz! galju nedriikst,karantiina!! ja cigas ir vairaak, tad izbeertaa veidaa...kaut pilna soma, tad muita nevar piesieties...tad var pazinot,ka savaam vajaadziibaam! 2010-10-05

makonis1972      Tagad nevienu čemodānu neatver..Stanstedas lidostā uz aizdomu pamata vienkārši palūdz panākt maliņā un čemodānu apskata ar kompi..:{{{ 2010-12-25

Līdzīgi jautājumi
Krievijas cigaresu vesana uz Londonu (4 atbildes)Lidzbrauceji uz Angliju (11 atbildes)Vai parcelties uz UK? (28 atbildes)Vai Visa Open karte der UK? (7 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu