Cigaretes

Cigaretes - jautājumi un diskusijas

Ko un cik drīkst izvest uz Angliju? (11)
Gaidīšu atbildes no petiešām zinātājiem,minējumi neder. Es smēķēju,drīzumā izbraucu no valsts,uz Angliju-vai var un ja var,cik daudz šīs precītes drīkst ņemt līdzi?Tur nikotīns padārgs.
1 bloks.uz vietas,skaties pec maziem veikaliniem,kur aiz letes kads mellais :)saki ka gribi leeti uzpiipet.ja izskatisies nekaitigs,9 gadijumos dabusi kotrabandu pa pus cenu.ieberzisies uzticibaa-dabusi citas preces,ar pa leto. Ceļojot Eiropas Savienības ietvaros, Jums jāņem vērā, ka normatīvajos aktos ir noteiktas atsevišķas preču grupas, kurām ir noteikti pārvietošanas un ievedamo apjomu ierobežojumi.

Ievedot akcīzes preces, kas iegādātas brīvā apgrozījumā citā Eiropas Savienības dalībvalstī savam patēriņam un par kurām ir samaksāti visi nodokļi attiecīgajā dalībvalstī, tiek noteikti šādi apjoma ierobežojumi:

1. Tabakas izstrādājumiem:
•800 cigaretes;•400 cigarillas (cigāri, kas katrs sver ne vairāk par 3 gramiem);•200 cigārus;•1 kilogramu smēķējamās tabakas.2. Alkoholiskajiem dzērieniem:
•110 litri alus;•90 litri vīna (t.sk. ne vairāk par 60 litriem dzirkstošā vīna) vai pārējo raudzēto dzērienu;•20 litri starpproduktu (vidēji stiprie dzērieni);•10 litri pārējo alkoholisko dzērienu (stiprie dzērieni).3. Kafijai - 10 kilogrami.
4. Bezalkoholiskiem dzērieniem - 110 litri.

info no www.vid.gov.lv
PS. vai uz Britāniju attiecas ES - to lai kāds cits atbild
Nu tax free zonaas nevienaa lidostaa, ja taa ir EU, nepaardod tiem, kas lido uz EU valstiim. Arii briinos par taam milzu normaam, no kurienes taada informaacija? kad straadaaju liudostaa registraacijaa! bija 200 cigas! alkohols 2 litri,bet tur dalaas kategorijas uzreiz! galju nedriikst,karantiina!! ja cigas ir vairaak, tad izbeertaa veidaa...kaut pilna soma, tad muita nevar piesieties...tad var pazinot,ka savaam vajaadziibaam! 200 cīgas (1 bloks) jeb 200g tabakas. Litru šņabja jeb 1 pudeli (ja pudele ir vairāk par 1l, tik un tā - 1 pudele). Par vīnu, alu - neatceros. ··· Cigaretes: Ko un cik drīkst izvest uz ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Sūtīju no Aliexpress, 2x... nekādu problēmu... par šķidrumiem gan nemācēu teikt... Akcīze viņām nav, var sūtīt +- droši, ja aķi izlādēti atbilstoši aviopārvadājumu prasībām... ··· Cigaretes: Vai drikst pasutit ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā nosūtīt cigaretes uz Londonu? (19)
Vai kādam ir pieredze cigarešu sūtīšanā uz ārzemēm. Oficiāli nevar, bet varbūt kautkā slēpti un riskēt?
Tējas pakās. ;) Izber tējas maisiņus un iepako paparausus. Aizlīmē kā origģinālu. /veca kontrabandista personīgā pieredze/ Stulbs jautājums. Vai tomēr lētāk neiznāktu atmest to netikumu un pietaupīt veselību vecumdienām?

Esmu dzirdējis ka sūtīt jau var, tik tās paciņas līdz adresātam nonāk pa ceļam iztukšotas :D:D:D Ķipa nav ko pa lēto pīpot.
vai tad pa Eiropu nevar pārvietot 2 blokus? a tā, pīpējot dārgās UK, izpīpēs mazāk i veselību saglabās:) Man pagajušo nedēļu atsūtija tēju,visas paciņas bija atvērtas un neticu,ka to darija mūsējie.
Tagad ir riskanti to darīt,ar pārvadāju vari mēģināt,tur nevisas pakas tiek taisītas vaļā,varbūt paveicās,bet vai to vajag?
Man paziņa katreiz,ka lido projām pa 5blokiem izsvaidītā veidā pa 2iviem koferiem ved,vienreiz tikai izņēma.Caur pastu vairs neies cauri,i nemēģini.
HA ha.. Suuti droshi.. Tik datumu unaptuveno laiku uzraksti..sadarboshanos ar iestaadeem njems veeraa par vainu miikstinoshuapstaakli :D :D :D ··· Cigaretes: Kā nosūtīt cigaretes uz ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kādi ir elektroniskās cigaretes plusi un mīnusi? (23)
Par cik tā uzreiz smēķēšanu atmest neizdodas, tad gribētos pamēģināt to izdarīt ar e-cigaretes palīdzību. Tāpat arī e-cigarešu izmaksas ir mazākas(krietni mazākas kā parasto), bet ir dzirdēts ka ne visiem tas izdodas-ir ...
Pīpēju daudzus gadus. Sevišķi labi pīpējās kompānijā ar kādu. Pēdējo cigareti izpīpēju pirms devos uz lidostu 25. augustā. Bulgārijā visi pīpē kā velli. Nodzēsu cigareti un miers. Viss. Pietiek. Smird. Vienkārši smird tā tabaka. Drēbes smird, mati smird. Kad pati pīpēju nejutu. Tagad jūtu. Znots pīpē elektroniskās cigaretes. Vismaz nesmird. Bet pa retam uzpīpē arī parastās. Viņam tā vajagot. Prasās. Lai atmestu pīpēšanu vienkārši smadzenēs ir jānotiek kaut kādam īpašam klikšķītim. Mēģini. Varbūt sanāks. Lai Tev veicas! tas viss ir blefs, bizness un muļķu ķeršana! ja gribi pa nopietno atmest, tad ātrāk iedarbosies domu spēks un nebūs lieki jātērējas Elektroniskās ir pilnīgi kas cits, kas īstās. Nezinu pat, kāpēc tām iedots nosaukums "cigarete". Laikam, tāpēc, ka tur kkādi auksti dūmi nāk ārā. Tikpat labi var arī ziepju burbuļus pūst. Tur arī kkas nāk ārā Elektroniskās arī smird un smaka nav labāka par īsto cigarešu smaku (ja vispār kāda smaka var būt laba). Izpūsto dūmu mākonis ir vismaz 5x lielāks par cigarešu dūmiem.
No rītiem reizēm man pa priekšu iet meitene, kura kūpina to elektrisko cigareti, smaka un paskats uz tādu meiteni - fuj, fuj, fuj.
Risinājums priekš cilvēkiem, kas ikdienā atrodas vidē kur parastās smēķēt nevar. Tas nav variants atmešanai. ··· Cigaretes: Kādi ir elektroniskās ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Elektroniskās cigaretes (12)
Man uz e-pastu pienāca piedāvājums iegādāties dažādas preces ar atlaidēm. Starp tām arī elektroniskās cigaretes. Vai kāds tādas lieto, kādas atsauksmes? Varbūt kaislīgam pīpManim tādas varētu uzdāvināt, ja ir ...
Divi paziņas lieto. Viens starā otram nepatīk :)) Ir viedoklis, ka ec sastāvā ir ķimikalija, kas kas kaitē veselībai nemazāk kā tabaka. Ja smēķet, tad smēķēt, ja nē, tad nē. Imho. Es mēģināju,,,patika...Un diezgan jēdzīgi likās...Tapē, domāju ko tādu sev uzdāvināt.... Bet padārgi taču uzpildīt to oglīti jeb kas tā par figņu tur ir, bet ja joprojām smēķētu - izvēlētos! Likās pa smalko, kad krogā tusiņā gatavojot pelmeņus dāmīte sēž un smuki smēķē, lai gan tikko večiem tika noliegts iekštelpās smēķēt. :) +ir taads,ka var piipeet jebkuraa vietaa-apkaarteejie redz,bet smakas nav...nekaadas...
nezinu,kaa "gar$o"-to lai ieveertee piipmanji,beet-apkaarteejai videi nekaitiigi-tas man patikaas..
··· Cigaretes: Elektroniskās cigaretes lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Elektroniskā cigarete (14)
Kādam ir pieredze ar tādu? Kāds ir dabības princips? Vai tiešām ir tā, kā rkasta, ka smēķējēt var pat istabā bērnu klātbūtnē nikotīna maisījumu un apkārtējiem no tā nekāds sliktums necelsies? Kādam ir pieredze ...
pirms elektroniskās gribēju jau atmest to dranķi....bet paņēmu i čakarējos kādu laiku,kamēr apnika viss process i nepīpējua jau 4 gadus....pat negribas un riebj ja kāds blakus pīpē:) Elektroniskais cigaretes aizvietotājs nepiesārņo atmosfēru un lietotāja organismu ar tabakas dūmiem, ar tām daudzām vielām, kas veidojas tabakas degšanās rezultātā. Un tomēr to lietošana saistīta ar risku veselībai:
1. cilvēks ieelpo sintētisko nikotīnu, ar visām no tā izrietošajām sekām - sirds asinsvadu sistēmas saslimšanu iespēja un atkarība;
2. vienā kasetnē/kārtridžā atrodas līdz 18 mg nikotīna, bet vienā cigaretē vidēji 0,5 mg (max atļauts 1,2 mg) nikotīna;
3. kasetnē/kārtridžā atrodās arī propilēnglikols vai diethylene glycol, tādēļ pastāv intoksikācijas risks;
4. nitrosamīnu, kas ir kancerogēna viela;
5. saglabāts smēķēšanas rituāls - process, kurā realizējas sliktais ieradums, un atbalstītas smēķēšanas situācijās, rezultātā atbalstīta cilvēka psiholoģiska un fiziska atkarība;

Elektronisko cigaretes aizvietotāju daži speciālisti propagandē, ka veselību apdraudošo kaišu saraksta mazināšanas iespēju, kā tabakas kaitīguma samazināšanas stratēģijas sastāvdaļu, bet nav pieradīts, ka šie nikotīnu saturošie izstrādājumi nav kaitīgi un būtu efektīgāki smēķēšanas pārtraukšanā.
Pasaules Veselības organizācija izplatīja brīdinājumu, ka šis izstrādājums ir kaitīgs veselībai.
Nesen saaku lietot, jo pamazaam taisos mest nost parastaas. Daljeeji var aizstaat, bet ne pilniibaa. Var ieveerojami samazinaat normaalo cigareshu pateerinju, kas ari ietilpst pashreizeejos plaanos. Soli pa solim...ar kaut ko ir jaasaak, jo vienaa dienaa, saprotu, ka tochna neatmetiishu, tas nav tik vienkaarshi, kaa ar alkoholu - aizmirst un un viss. Pavisam savaadaaka psihologjiskaa piekjershanaas. Elektroniskaa ir labs solis shai virzienaa (vismaz manaa skatiijumaa). Kaitiiga..? Gan jau, ka ir...nedomaaju, ka pilniigam nesmeekjeetaajam buutu veerts saakt niekoties ar shim lietaam. Bet man, kaa smeekjeetaajam, kurs 10 gadu laikaa, ne reizi nav meegjinaajis atmest, ljuljkjeejot dienu no dienas, shis skiet, ideaals starta punkts. Pakaapeniska paareja. Kad vismaz vienu dienu vareeshu nodziivot bez parastaas cigaretes, tas JAU bus milziigs sasniegums un taada shtrunta elektroniskaa ari vareetu zaudeet jeegu pielietojumaa. Gandariijums ir jau shobriid! Nesaliidzinaami mazaak tiek ievilkti tabakas duumi. Tas bija trakums kaadu laik atpakalj....iipashi, kad aktiivi kodu, viens peec otra, kaa seemushkas. Dazhreiz es piekjeeru sevi taadaa momenta, ka ieprieksheejo veel neesmu nodzeesis, tiek vilkta jau aaraa naakamaa. WTF....tad taa uz briidi...brrrrr sametas nelabi ap duushu! Jaakurii mazaak! Liidz kameer atkal aiziet..Saprotams, atkariiba nenormaala.
Ar ziishanas refleksu, manupraat nebuutu iisti korekti saliidzinaat. Jaa...tiiri vizuaali tur var saskatiit liidziiba un taadeejaadi diezgan smuki savilkt paraleeles, bet realitaatee...? Pieredze raada pavisam savaadaaku ainu. Liidz 28 gadu vecumam, ne reizi neradaas veelme pat pameegjinaat, iesaaku tikai sagadiishanaas rezultaataa un taa tas aizgaaja maz-pamazaam, liidz kameer....
Kur ir tas kaifs? Mirklis pauzei - tiiri psihologjiski.

Ja esi kuriitaajs, var meegjinaat apmaaniit sevi ar elektonisko, iespeejams, tas pat izdosies..?! :)
Uz muļķību balstīts bizness. Izstrādājums sastāvdaļas: baterija - enerģijas avots, tilpums ar šķidrumu iztvaicēšanai, deglis iztvaicētājs (no šķidruma veido tvaikus). Procesā jāpiespiež podziņa - vairāk tvaiku - var regulēt.
Kā maziem bērniem = māneklītis, vēl ražo ala-ūdenspīpe. Vai dzīvības procesiem organismā ir nepieciešamas šādas manipulācijas ar ķīmiskām vielām, lai tās garšo pēc ķiršiem, kafijas vai kūtsmēsliem... ar vai bez nikotīna; draņķis (arī apkārtējiem).
...papīpēju div nedēļ un pašam negribot sanāca atmest pavisam! ··· Cigaretes: Elektroniskā cigarete lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Elektroniskās cigaretes? (20)
Elektroniskās cigaretes. ...?! Bijušo pīpmaņu pieredze, ieteikumi, padomi! Vēlos pamēģināt.
Pats nesmēķēju. Kolēģi Zviedrijā, kuri grasās atmest smēķēšanu, par šo runājās. Esot vēl lielāki draņķi kā parastās cigaretes. Atmest esot daudz grūtāk. Bet smēķējot, ievelc nevis filtrētu darvu, bet nefiltrētu eļļu, kura daudz pamatīgāk pārklāj plaušas. Sekas esot vēl izteiktākas... Nesāc ķēmoties-tad jau uzreiz ņem komplektā bezalkoholisko alu un gumijas sievieti! Ja ko darīt,tad par 100%,nevis haltūrēt! Apm.tā! Nedēļas laikā, kopš sāku lietot elektrisko cigareti, cigareti vairs nevarēju iepīpāt, palika slikta dūša. Trīs četru mēnešu laikā, pakāpeniski samazinot nikotīna daudzumu šķidrumā līdz nullei, arī elektrisko cigareti vairs nevajag. Nevajag ķēmoties ar iesācēju puļķīšiem, bet uzreiz paņemt kaut ko nopietnāku, savādāk neuzņemsi pietiekamu devu nikotīna un atgriezīsies pie cigaretēm. Elektroniskās cigaretes nesprāgst, sprāgst baterijas nepareizi lietojot. Man personīgi pēc pāriešanas uz elektronisko cigareti veselība manāmi uzlabojās. Neklausies tos, kuri paši nav mēģinājuši. Neesmu meginajusi...betcilveki runa ka esot kaitigakas par parastam kaa aizstaajeejs der, atmeshanai nop ··· Cigaretes: Elektroniskās cigaretes? lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Cigaretes ir papīrā satīta tabaka, cigarellas ir tabaka, kas satīta tabakas lāpas, bet tiek smēķētas tā pat kā cigaretes. Vienkārši "nekā lieka". Cigarellās netiek iesmēķēts degoša papīra smārds... Cigarella ir tas pats cigārs,tik tievāks un ar filtru. ....ar ko atskiras tranvajs no troleibusa?
Atliek viena ,tad otra pavizinaties-,vai ieiet veikala un nopirkt gan tadas,gan tadas ,.uzpipet
un uz savas pieredzes izveidot prieekstatu!
Stiprumu nosaka tabaka. Tabakas apjoms gan cigaretēs gan cigarellās ir +/- vienāds. ··· Cigaretes: Ar ko atšķiras cigarella no ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Cigaretes no Krievijas (11)
Cik daudz atļauts ievest savām vajadzībām LV bez muitas?
2 paciņas Bez muitas? Nu ja vinja nav blakus, tad cik var panest! Ja muita staav blakus tad , kaa jau rakstiits ieprieksheejaa komentaa - 2 pacinjas! ;)
/maitas! ;( /
2 paciņas. Lūdzu nebraucam virsū ne muitai, ne robežsargiem. Tas ir likums ko izdomāja Jūsu pašu ievēlētā, mīļā un peģiski stūlbā valdība ar Repši priekšgalā. Tagad neņaudiet, tāds darbs mums. 2 pakiņas.
p.s. skaidrs, ka dažiem vienmēr pie visa ir vainīga valdība, kas dod darbu nabaga muitniekiem&co:))
Ja pareizi atceros tad divas paciņas pa sauszemi, lidojot bloku. konkrētāk var atrast likumi.lv ··· Cigaretes: Cigaretes no Krievijas lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Elektronisko cigarešu šķidrumu (e-liquid) ražošana Latvijā. (9)
Interesē, vai īsti ir iespējama elektronisko cigarešu nikotīnu saturošu šķidrumu ražošana Latvijā tieši šobrīd saskaņā ar valsts likumdošanu? Izejot cauri likumiem, tā īsti arī nepalika skaidrs, vai tas ir iespējams ...
Mans ieteikums ir atmetiet smēķēt, es zinu kā to viegli izdarīt www.atmestsmeket.lv palasiet sapratisiet. A e-cigarešu smēķēšana ir tas pats, kā sjeksis ar gumijas sievieti, arī daudz priekšrocību:)))))) Nepratiishu teikt cik izdeviiga Ecigu un nikotiina kaartridzju razjotne buutu uz pashreizeejo momentu LV, bet domaaju: ja jau tas biznesa laucinjsh veel ir briivs, tad laikam jau izdeviigums ir pashvaks. Preteejaa gadiijumaa tas arii LV sen jau darbotos.

Bet esmu domaajusi par to:
Kaapeec nevienam biznesa darbonim nav ienaacis praataa uzsaakt Ecigu razjoshanu ar veseliibai nekaitiigu,...bet gan tieshi preteeji-aarstnieciski dabisku, elposhanas celju atveseljojoshiem maisiijumiem, kas tiktu pildiiti kaartridzjos inhalaacijas proceduuraam vai arii ik dienas lietoshanai plaushu un elposhanas celju attiiriishanai un veseliibas uzlaboshanai?
Taa nikotiina vietaa piipmanis vareetu vilkt plaushaas ne duumus, bet tjipa aarstnieciskus tvaikus, ekologjisku teeju maisiijumos kaartridzjos.
Piipeeshana taksh ir ieradums,...tad kaapeec sho ieradumu nevareetu izmantot veseliibas labaa, nebendeejot veseliibu ar nikotiinu un tabakas (papiira) izdedzju duumiem? Es tikai varu iedomaaties, cik daudz buutu to cilveeku, kuri atmestu kaitiigo ieradumu, veiksmiigi tiekot valjaa no nikotiina atkariibas.
Veselībai labāk pašam audzēt tabaku un gatavot cigaretes bez kaitīgām piedevām. Tikai pāris nedēļu laikā pārejot uz pašaudzēto,pazūd smēķētājiem raksturīgais klepus un vispār uzlabojas veselība. Tiesa gan,veikala cigarešu dūmu smaka tad šķiet tik pat pretīga kā nesmēķētājam. Kas to zin,kādas riebeklības tām tiek pievienotas? Varbūt lai radītu spēcīgāku atkarību un vairāk traucētu nesmēķētājiem,kā rezultātā būtu iemesls terorizēt smēķētājus un palielināt akcīzes nodokli? Elektronisko cigarešu veselīgums vai neveselīgums vēl joprojām ir strīdīga tēma, neieteiktu ticēt tam, ko raksta mēdījos - lielākā daļa pētījumu, kas uzrāda kritisku kaitējumu veselībai, caruvīti ar pilnīgu nekompetenci tajā, kā tā tiek un lietota un kā darbojas.
-----------------------------
Tātad ir arī pētījumi, kas uzrāda kritisku kaitējumu, kas ir kompetenti procesos, kā un kas tur darbojas, taču par šiem ir izdevīgi noklusēt.. :)
Arī ķīmiskais sastāvs ir tāds, kur bērni pavisam mierīgi var apgūt ķīmiju skolā - trūks tik pāris radiokatīvo elementu :D
Katrā ziņā, ja smēķēt, tad parastās cigaretes, nevis šito e-sūdu. Vai vēl labāk - godīgus cigārus no Kubas :)
Ražošanu likumdošana neierobežo, tikai tirgošanu, bet ķīniešu piedāvājumu nespēsi izkonkurēt IMHO... ··· Cigaretes: Elektronisko cigarešu ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu