Cigarešu vešana pāri robežai

Cigarešu vešana pāri robežai - jautājumi un diskusijas

Krievijas cigarešu vešana uz Londonu (4)
Cik var izvest Krievijas cigaretes no LV uz Londonu
Ne cik. Japarpako LV marketajas tuksajas igaresu pacinas un tad UK oficiali ielaiz 4 blokus. Bet, principa, var vest kaut cemodanu, bet, ja piekers, tad konfisces. No LV var izvest jebkuru daudzumu ES marketo cigaresu un lidostas darbinieku gudribas par so temu nav jaklausas. Izklaide asu izjūtu cienītājiem ... bloku
vari vest ari vairak,nestreso
torba neieliks,tikai konfisces
Var, ja vien vedējam ir Krievijas vīza. ··· Cigarešu vešana pāri robežai: Krievijas cigarešu vešana uz ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Ko un cik drīkst izvest uz Angliju? (11)
Gaidīšu atbildes no petiešām zinātājiem,minējumi neder. Es smēķēju,drīzumā izbraucu no valsts,uz Angliju-vai var un ja var,cik daudz šīs precītes drīkst ņemt līdzi?Tur nikotīns padārgs.
1 bloks.uz vietas,skaties pec maziem veikaliniem,kur aiz letes kads mellais :)saki ka gribi leeti uzpiipet.ja izskatisies nekaitigs,9 gadijumos dabusi kotrabandu pa pus cenu.ieberzisies uzticibaa-dabusi citas preces,ar pa leto. Ceļojot Eiropas Savienības ietvaros, Jums jāņem vērā, ka normatīvajos aktos ir noteiktas atsevišķas preču grupas, kurām ir noteikti pārvietošanas un ievedamo apjomu ierobežojumi.

Ievedot akcīzes preces, kas iegādātas brīvā apgrozījumā citā Eiropas Savienības dalībvalstī savam patēriņam un par kurām ir samaksāti visi nodokļi attiecīgajā dalībvalstī, tiek noteikti šādi apjoma ierobežojumi:

1. Tabakas izstrādājumiem:
•800 cigaretes;•400 cigarillas (cigāri, kas katrs sver ne vairāk par 3 gramiem);•200 cigārus;•1 kilogramu smēķējamās tabakas.2. Alkoholiskajiem dzērieniem:
•110 litri alus;•90 litri vīna (t.sk. ne vairāk par 60 litriem dzirkstošā vīna) vai pārējo raudzēto dzērienu;•20 litri starpproduktu (vidēji stiprie dzērieni);•10 litri pārējo alkoholisko dzērienu (stiprie dzērieni).3. Kafijai - 10 kilogrami.
4. Bezalkoholiskiem dzērieniem - 110 litri.

info no www.vid.gov.lv
PS. vai uz Britāniju attiecas ES - to lai kāds cits atbild
Nu tax free zonaas nevienaa lidostaa, ja taa ir EU, nepaardod tiem, kas lido uz EU valstiim. Arii briinos par taam milzu normaam, no kurienes taada informaacija? kad straadaaju liudostaa registraacijaa! bija 200 cigas! alkohols 2 litri,bet tur dalaas kategorijas uzreiz! galju nedriikst,karantiina!! ja cigas ir vairaak, tad izbeertaa veidaa...kaut pilna soma, tad muita nevar piesieties...tad var pazinot,ka savaam vajaadziibaam! 200 cīgas (1 bloks) jeb 200g tabakas. Litru šņabja jeb 1 pudeli (ja pudele ir vairāk par 1l, tik un tā - 1 pudele). Par vīnu, alu - neatceros. ··· Cigarešu vešana pāri robežai: Ko un cik drīkst izvest uz ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu