Apvienotā Karaliste (uk)

Apvienotā Karaliste (uk) - jautājumi un diskusijas

Ko apskatīt Londonā"uz savu roku"? (14)
Marta sākumā nolēmu izvējot negaacijas UK . Dzivoshu 20km no Londonas. .. Brīvdienu ceļojumi un izklaides darbdienu vakaros draugu ziņā, bet, ko varētu apskatīt darbdienās? (Vaska figūru muzeju un līdzīgas fignjas ...
http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/5774-londona.htm British Museum darbdienā nekādas dižās rindas nebija. Kensingtonas dārzi burvīgi. Ir tur tāds japāņu dārzs - ar pāviem, resnām, krāsainām karpām baseinos, vāveres visur papilnam...Impresionistus var mākslas galerijā paskatīties(van Gogs u.c. dižgari). Vēsturiskajā centrā arī gana daudz ko skatīt. Aizbrauc uz Candentown :) Es viņu saucu par gotu & frīku tirdziņu ar meksikāņu fast food :) Forša vieta - really ;) Vēl vari vakarā uzbraukt augšā Paramount bārā uz Londonu no augšas paskatīties...man, protams, patīk arī pa Bond street veikaliem pastaigāties... :) Un noteikti ieteiktu sameklēt kādu bāriņu vai puvu, kur notiek džeza koncerts - tie tiešām ir labā līmenī... :) Cik plaukstā mārciņu : ) ..panku pietura saucas Camden Town :) un tur var pastaigāt ,,dīvaiņu pietiek,bet ne vakarā / tur tirgo narkotikas utt,,, nav omulīgi /
Es labi jūtos Grīnvičā. Tur tā mierīgi .... un pa ceļam var izkāpt Canary Wharf ./ja patīk moderna arhitektūra :)) ,kura Londonā ir retums /
bet tā,manā skatījumā,Londonā naff ko darīt :) burzma un netīrība.
··· Apvienotā Karaliste (uk): Ko apskatīt Londonā"uz savu ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Flajeri (reklāmas lapiņas) UK pastkastītēs (2)
Vai kāds var palīdzēt ar informāciju - vai flajeru izplatīšana UK pastkastītēs ir atļauta? Tas nav juridiski sodāms pasākums?
https://www.gov.uk/permission-to-distribute-leaflets Es nesaprotu Tu gribi izplatiit vai Tev besii, ka Tev ir piebaazta paskaste?
Cik saprotu, ka uz pastkastes savam iipashumam uzliec ziim: No Junk Mail....tad flyeristi nedriikst mest.
··· Apvienotā Karaliste (uk): Flajeri (reklāmas lapiņas) UK ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Berns uz Lielbritaniju (1)
Ja mans berns 15 gadigs lido viens uz Lielbritaniju, kadiem dokumentiem ir jabut? Un vai pavadonis var but 19 gadigs draugs, kurs lido kopa ar vinu?
Pasei un atļaujai no vecākiem izceļot no valsts ( pie jurista jānoformē). ··· Apvienotā Karaliste (uk): Berns uz Lielbritaniju lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Līdzbraucēji uz Angliju (11)
Sveiki, tauta. Vai kādam ir pieredze braucienos no UK uz LV ar busiņiem? Intersē cenas, cik ātrā laiā tiek līdz mājām, problēmas uz robežām utt. Nu īsāk sakot- braukt vai nebraukt, plusi un mīnusi.
Aga, brauc tie, kuriem bail lidot, un vēl tie, kuri no lidostas neprot aizbraukt līdz vajadzīgajam punktam./ busi pieved līdz durvīm/ Pārējie lido, jo tas ir vismaz 2-3 reizes lētāk, par ātrumu vispār nerunāsim. Nosēdēt 40 stundas mazā busiņā, o, Allah! IMHO šāds busiņš noder, ja jāpārved (ne)lielu kaudzi ar mantām, ko ar lidmašīnu neizdosies vai būs ļoti dārgi.

Nonstopā pa kādām 36 h būtu jāatbrauc Londona-Rīga.
Nu katrā miestā jau lidlauka nav no kura uz LV reisi, citam tie paši 70-90 GBP aiziet braucienā uz lidostu. Nu sakontakteejies ar businju shoferiem (atrodami Draugos, FB) un pajautaa cenas, laikus...man liekas, ka zemaak par 100 GBP neviens neved.

Miinusi: seedeeshana busaa 36-48h
Cena manupraat daudz neatshiras no Lidmashiinu cenaam vai ir pat daargaak..

Cik esmu runaajusi ar shoferiishiem, tad ar busiem brauc cilveeki, kam bail lidot :)
Buss ir izdevīgs, ja līdzi liela bagāža un negribas ar to bagāžu dauzīties šurpu turpu, resp. buss aizved no mājas līdz mītnes vietai un otrādi. Mīnuss - 40 stundas busā tiešām ir briesmīgi.

Par cenām. Strīdīgs jautājums. Busu cenas svārstās ap 110-130 eur, aviobiļete - kā nu kuro reizi + nokļūšana no/līdz lidostai.

Bagāža. Lidostā var būt ķēpa gan ar svaru, gan gabarītiem + maksa, busā maksa par bagāžu visbiežāk iekļauta brauciena cenā.
··· Apvienotā Karaliste (uk): Līdzbraucēji uz Angliju lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Vai pārcelties uz UK? (28)
ir tada lieta,esmu divu bernu mamma,...dzivoju latvija viena....bet uk dzivo radi,kuri jau kadu gadu mani vnk velk uz turieni...visadus viedoklus esmu saklausijusies paru parem,bet izskirties nevaru nekadi...ka tur butu un vai tiesam tur ...
Brauc tik prom , tur jau liela mūsu diaspora ar visiem labumiem un brāļu kapiem....atpakaļ atgriezties nav obligāti! Lūcij un pārējās gudreles! Nu, nejauciet cilvēkam galvu! Pirmkārt, pabalstu nemaz šeit uzreiz tā, uz sitiena, neviens pakaļ nemet. Otrkārt, tas ir (tieši tā saucamā "bērnu nauda", jeb child benefit) 82 mārciņas mēnesī. Par to šeit izdzīvot NEVAR!!! Kad sāc strādāt un maksāt nodokļus, var pieteikties uz child and work tax credit (jeb kaut kas līdzīgs nodokļu atvieglojumam), kas ir mazliet nopietnāka nauda, bet arī ne tāda, par kuru var izdzīvot. Tas, vai tu vientuļā vai divtuļā māte, šeit īpaši nevienu neinteresē, interesē ĢIMENES kopējie ienākumi. Saprotams, ja pelni viena, tad arī lielākas iespējas saņemt mazliet lielāku naudiņu. Daudzi, kas šeit dzīvo ilgāku laiku, saņem pabalstus dzīvokļa īrei vai sociālos dzīvokļus mājas. Bet, lai to dabūtu, ir vismaz gads jādzīvo šeit ar pierādāmiem ienākumiem. Tagad ir arī pašvaldības, kas, cīņā ar pabalstu diedelētājiem, ir uzlikušas cenzu 5 gadi.
Es dzīvoju Anglijā ar vienu bērnu, ja nebūtu materiāli jāatbalsta students Latvijā, tad būtu pavisam labi. Arī tagad ir labi. Bet ne dēļ pabalstiem, bet gan tāpēc, ka ir iespēja naudu NOPELNĪT.
Un vēl. Anglijā ir samērā negatīva attieksme pret imigrantiem. Protams, viss atkarīgs no vietas - jo viņu vairāk, jo vairāk viņus nemīl. Es dzīvoju mazā, angliskā pilsētiņā, abi ar dēlu neizjūtam saziņas grūtības, iebraucēju šeit ir maz un ir ok. Tur, kur ir daudz poļu un lietuviešu, attieksme ir daudz, nu, teiksim - rezervētāka. Ir paziņas, kam bērnu skolā izteikti atstumj, jo slikti runā angliski, un visi zina, ka viņš ir no nolāpītajiem Austrumeiropas migrantiem.
Nevienu nemudinu nedz braukt, nedz palikt Latvijā. Tas ir ļoti, ļoti nopietns lēmums, īpaši, ja jālemj ir vēl par diviem citiem cilvēkiem. Ir jāapsver arī tas, ka vienā jaukā dienā pašai var sakāroties braukt atpakaļ, bet ko darīs bērni, kas 5-6 gadus būs nomācījušies angļu skolā un latviski mācēs tikai ar mammu sarunāties, bet domrakstus nemācēs rakstīt vis, un ķīmiju un mate
ponytail man pietiekami daudz paziņu dzīvo tur tālumā un zinu cik saņem bērnu naudiņas..tur tālumā iebraucējus nīst tāpat,kā te krievvalodīgos!!!!atsķirība ir tomēr laila gan naudas ziņā,gan to,ka vietējie uz galvas neļaus tirst iebraucējiem! Mani šai stāstā izbrīnīja viena lieta,proti,radi.Parasti tie,kuri dzīvo ārzemēs no Tēvijā palikušajiem mūk kā žīdi no krusta,kur nu vēl veselu gadu aicināt sievieti ar 2 maziem bērniem.Stāsta,cik tur,pārrobežā ir slikti,cik grūti,ka tik kāds neizdomātu atbraukt.Tiesa,paši uz mājām braukt netaisās.
Mans viedoklis būtu-skatoties cik labi zini angļu valodu un ko proti darīt.Bez valodas zināšanām būs grūti.Ja viena,tad vēl tā,bet ar 2 bērniem,nu nezinu vai vērts.Kaut gan,nav zināma Tava situācija šeit.
Izlasot Tavu nākamo topiku,domāju,ka Tev labāk palikt šeit,nevis lai reizi nedēļā ar kādu paseksotu,bet gan lai palasītu grāmatas,paskatītos labas filmas.Būs svētīgi.
Ak, jel - dilemma ir ar diviem "m"...

Par tēmu - ja šeit esi pavisam viena ar bērniem, bet tur ir labi radi, iespējams, ka ir vērts pārcelties.
··· Apvienotā Karaliste (uk): Vai pārcelties uz UK? lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Krievijas cigarešu vešana uz Londonu (4)
Cik var izvest Krievijas cigaretes no LV uz Londonu
Ne cik. Japarpako LV marketajas tuksajas igaresu pacinas un tad UK oficiali ielaiz 4 blokus. Bet, principa, var vest kaut cemodanu, bet, ja piekers, tad konfisces. No LV var izvest jebkuru daudzumu ES marketo cigaresu un lidostas darbinieku gudribas par so temu nav jaklausas. Izklaide asu izjūtu cienītājiem ... bloku
vari vest ari vairak,nestreso
torba neieliks,tikai konfisces
Var, ja vien vedējam ir Krievijas vīza. ··· Apvienotā Karaliste (uk): Krievijas cigarešu vešana uz ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Ko un cik drīkst izvest uz Angliju? (11)
Gaidīšu atbildes no petiešām zinātājiem,minējumi neder. Es smēķēju,drīzumā izbraucu no valsts,uz Angliju-vai var un ja var,cik daudz šīs precītes drīkst ņemt līdzi?Tur nikotīns padārgs.
1 bloks.uz vietas,skaties pec maziem veikaliniem,kur aiz letes kads mellais :)saki ka gribi leeti uzpiipet.ja izskatisies nekaitigs,9 gadijumos dabusi kotrabandu pa pus cenu.ieberzisies uzticibaa-dabusi citas preces,ar pa leto. Ceļojot Eiropas Savienības ietvaros, Jums jāņem vērā, ka normatīvajos aktos ir noteiktas atsevišķas preču grupas, kurām ir noteikti pārvietošanas un ievedamo apjomu ierobežojumi.

Ievedot akcīzes preces, kas iegādātas brīvā apgrozījumā citā Eiropas Savienības dalībvalstī savam patēriņam un par kurām ir samaksāti visi nodokļi attiecīgajā dalībvalstī, tiek noteikti šādi apjoma ierobežojumi:

1. Tabakas izstrādājumiem:
•800 cigaretes;•400 cigarillas (cigāri, kas katrs sver ne vairāk par 3 gramiem);•200 cigārus;•1 kilogramu smēķējamās tabakas.2. Alkoholiskajiem dzērieniem:
•110 litri alus;•90 litri vīna (t.sk. ne vairāk par 60 litriem dzirkstošā vīna) vai pārējo raudzēto dzērienu;•20 litri starpproduktu (vidēji stiprie dzērieni);•10 litri pārējo alkoholisko dzērienu (stiprie dzērieni).3. Kafijai - 10 kilogrami.
4. Bezalkoholiskiem dzērieniem - 110 litri.

info no www.vid.gov.lv
PS. vai uz Britāniju attiecas ES - to lai kāds cits atbild
Nu tax free zonaas nevienaa lidostaa, ja taa ir EU, nepaardod tiem, kas lido uz EU valstiim. Arii briinos par taam milzu normaam, no kurienes taada informaacija? kad straadaaju liudostaa registraacijaa! bija 200 cigas! alkohols 2 litri,bet tur dalaas kategorijas uzreiz! galju nedriikst,karantiina!! ja cigas ir vairaak, tad izbeertaa veidaa...kaut pilna soma, tad muita nevar piesieties...tad var pazinot,ka savaam vajaadziibaam! 200 cīgas (1 bloks) jeb 200g tabakas. Litru šņabja jeb 1 pudeli (ja pudele ir vairāk par 1l, tik un tā - 1 pudele). Par vīnu, alu - neatceros. ··· Apvienotā Karaliste (uk): Ko un cik drīkst izvest uz ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Ņipra sieviete ar bērnu meklē laimi Anglijā (25)
Jautājums tiem, kas aizbraukuši. Kādas iespējas sievietei vienai ar bērnu aizbraukt uz Angliju bez paziņām un sākt tur dzīvi? Ar ko vajadzētu sākt?
Beidzat nolikt cilvēku.... ar bērnu tiešām tas nav viegli, īpaši, ja tas nav sasniedzis 10 gadu vecumu, jo- kur Tu viņu domā atstāt, kamēr strādāsi? Skolās nepieņem uzreiz, tieši tā kā te jau teikts- kamēr nav nokārtoti dokumenti, Home office, national insurance number, ieteiktu tiešām vai nu caur paziņām, kas var palīdzēt, vai mēģināt pašai tur iekārtoties un tad bērnu ņemt pie sevis. ..ar vismaz 1000 paundiem kabatā. Bez pazinjaam.... Meegjinaat var, bet nu pagruuti buus. Kaa ar valodu? Bez valodas veel chaabiskaak. Nu jau vairs nav tik vienkārši... ja esi baigā ceļa cirtēja ar asbesta iekšām, tad protams var bez paziņām un viena ar bērnu. bet, ja nezini valodu, tad rēķinies, ka nebūs neviena, kas Tevi vadās aiz rociņas un palīdzēs Tavā vietā visu nokārtot. un ja zini par UK tikai no romantiskā kino, tad tici man, romantiski nebūs, vismaz sākumā. ··· Apvienotā Karaliste (uk): Ņipra sieviete ar bērnu ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Bīļešu cenas uz UK. (13)
Doma decembrī aizlaist šopingā uz Londonu. Kādas būtu normālas cenas Rinairam turp/atpakļ,1 personai?
Decembra sakumā no 50 (ja paveicas) līdz 70 euro turp un atpakaļ, jo tuvāk Ziemassvētkiem, jo būs dārgāk. Izpārdošanas parasti visur sākas janvārī, bet vienmēr jau kaut ko var atrast, ja pameklē. wizzair.com un ryanair.com, lai tev paligs...cik prasa, tik ari maksa, brauc uz Boxing day (otra diena pec Z-svetkiem), tad ir galvu reibinosas atlaides. Tad ta ari bus...letak nedabusi. Skaties ari wizzair uz London Luton, apmeram tas pats cels, kas no Stansted. Lētākais, ko var atrast uz decembri ir lidojums ar 68 EUR
09.12 izlido 12.12 atriežas, ja atgriežas 14.12 tad ir pa 75 EUR
http://www.lidotleti.lv/prices/search/fad69089dc
··· Apvienotā Karaliste (uk): Bīļešu cenas uz UK. lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Pēc kāda principa darbojas busiņi,kuri braukā uz Angliju? (6)
Tā arī nesapratu. Cik zvanos,tik neceļ klausuli. Ir vajadzība aizbraukt uz Birmingemu un pēc apmēram 10 dienām no Plimutas atgriezties Rīgā. Var arī otrādi - no sākuma uz Plimutu,un no Birmingemas braukt uz Rīgu. Kāds kaut ko ...
Busiņi kursē uz lielākajām latviešu "kolonijām".
Aizej "draugos" sameklē - tur ir domubiedru grupa, pilns ar sludinājumiem par šo tēmu !
Vidēji tas maksā 120-140Euro (viens ceļš) Es labaak lidotu ar lidmasiinu,sito gabalu busaa kratiities,pa vidu veel praamis,nu i piekaas.nekas leetaak taapat nesanaak. Tikai lidot! un lidot caur Oslo būs lētāk kā pa tiešo no Rīgas Ar ļoteni būs lētak, busiņi atmaksājas, ja smaga vai nelegala bagāža vai doķi nav kārtībā... ··· Apvienotā Karaliste (uk): Pēc kāda principa darbojas ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu