Kam Latvijā tagad gribēsies uz Indiju, pēc Ligas Skromanes nežēlīgas nogalināšanas tur?

Indijas štata kurā viņa dodās uz ārstēšanos skaitas labvelīga turistiem, attistīta. To ko ar viņu izdarīja, raksturīgs islamistiem. Kā vispār jūs skatāties uz starptautisko tūrizmu, šajā karu laikmetā Irakā, Sirijā ?

janisb  2 10 Ja nav pilns rublis, tad uz Indiju labāk nebraukt, trakos tur kā redzams necieš...

neratni_stasti  1 10 Pārāk maz informācijas, lai spriestu, kā viņa līdz šādam "galam" nonāca. Lai vai kā, uz valstīm ārpus Eiropas es ceļoju lielākā kompānijā, viena vai divatā dāmu kompānijā neriskētu. Uz Irāku vai Sīriju šajā laikā tūrismā arī braukt nebūtu prāta darbs. :)

Bazhix  2 3 Sīrija - tas skaidrs. Drusku par aktīvu karadarbība. Bet kas Irākai vainas? :)
Šobrīd es nebrauktu uz Krimu, Sīriju, Jemenu (kontinentālo daļu. Sokortas sala neskaitās) un Somāliju. Visur citur, sevišķi, ja par saprātīgu cenu varētu dabūt biļetes, es noteikti izskatītu kā opcijas - pat salīdzinoši bīstamās centrālās āfrikas valstiņas (Čada, CĀR, Angola u.c.).

Agusta  3 4 "neratni_stasti"
Tad jābrauc uz Jaunzēlandi. Tur nekad, nekas slikts nenotiek. Un pasakaini skaisti (pēc Krimas protams).

shining  2 6 Banģugāni ir visās valstīs - ja baidies, sēdi mājās, seifā. Un, ej nu sazini, vai katra galvas nociršana ir ar islamu saistīta - konkrētajā distriktā šamējo ir tikai 13%.. tik pat labi tie varēja būt kādi ķerti hindi, kristieši vai vienkārši slimnieki. indijā vispār pēdējo nedēļu laikā ir haips par to, ka beidzot jāievieš reāli un ievērojami sodi par izvarošanu, jo parasti visi noķertie simboliski atpērkas.. pie India Today raksta par Skromani ir arī video par atrastu 11 g. v. meitenes sadurstītu un izvarotu ķermeni, kas izsaucis masu protestus. Līdzjūtības Skromaņiem.

neratni_stasti      Baz, ja būtu droša kompānija un pieskatīšana, iespējams, arī uz Irāku varētu :) Šim brīdim tāda piedāvājuma nav.
Agusta, ziņas par Jaunzēlandi vienkārši pie mums nedarāpo, gan jau arī tur atrastos, ja gribētos :)

Torpedo    9 Par Indiju man nekādu ilūziju vairs nava pēc Ūdrīša ceļojuma apraksta grāmatas: "Rīga-Pekina", ka tā ir netīrīgākā valsts pasaulē, kur visi guļ, ēd un izkārnās turpat uz ielas. Ja dikti gribas, tad labāk pa TV paskatīties.

Drole    1 Haha, Jaunzelande mudzh no indieshu ´testeriem´, kas ierodas pa tuukstotim meenesii.

Ievinjata  1 3 Daudzi latvieši ar sajūsmu brauc smelties iespaidus uz Kubu. Protams, tur nav musulmaņu, bet sasmelties negatīvas attieksmes un netīrības tur gan drošvien var tik pat, cik Indijā. Vismaz tā būtu viena no pēdējām vietām, kur es dotos. Man labāk tīk civilizācija un labklājība. Bet tas jau individuāli!!!

Torpedo    7 Kuba ir ļoti augsti attīstīta un priekš Latīņamerikas netipiski tīrīga valsts! Tāpēc, ka tur ir ilgu gadus sociālisms! Viņu medicīna ir pat ļoti attīstīta, ne jau velti Kastro ar visām viņa neārstējamām slimībām izdevās nodzīvot līdz 90+ gadiem!

shining  2 2 Torpedo [22:39]: tas Tev kā Kantam - rakstāmgalda antropologam.. aizbrauc, paceļo, padzīvo dažādos štatos, tad noskaidrosi, ka Tev ir ļoooti daudz ilūziju par Indiju! :D

dogville  2 7 Bistamak uz Bolderaju vakara aizbraukt!

Drole  2 1 Ja ja kubas mediciina tik kruta, kaapeec Kastro aarsteet tika izsaukts spaanju aarsts (Jose Luis Garcia Sabrido), kursh bija spiests ierasties ar savu mediciinisko aparatuuru, jo Kubaa taadas nebija?

neko  2 11 Jebkuru valsti apmeklējot ir jāņem vērā vietēja specifika, jāievēro kultūra un tradīcijas un tad lieku problēmu nav.
Tieši tads tādas pašas problēmas var atrast kaut vai teiksim Ņujorkas nēģeru kvartālos, ja nedomā līdzi kā uzvedies un ko runā.

riebekle  3 8 Ne jau pēc viena negadījuma spriež par visu valsti. Tad ko teikt par UK, kurā ik pa laikam kādu latvieti noslepkavo? Nebūsim tik aizspriedumaini.

coldlands  1 7 Uzjautrina cilvēki, kas spriež par citam valstīm, smeļoties info no grāmatiņām.(Torpedi, Tu Kuba esi bijis?)
Vienalga, viens vai ar kompāniju, bet ir jāpiedomā, kur bāzt savu snurki, apmeklējot citu valsti.

Tessa  4 4 nekad nav gribejies uz Indiju, mani vilina citas valstis, bet vasaras celjot nevaru, atliek ziemas - jaizvelas siltako un jabrauc :)

Drole    3 Diemzeel Indija nav vieta, kur buutu noticis viens negadiijums.

"Global Peace Index had claimed India to be the fourth most dangerous country for women travellers."
"As many as 39 crimes against women were reported EVERY HOUR in India, up from 21 in 2007"

edding  2 3 Gan jau brauks, jo ekstrīms cilvēkiem patīk. Un netīrība, un visādas ākstu medicīnas, jogas. Un lētums, pa 10 eiro izdzīvot mēnesi varot.

DanaL  1 3 Aizejiet Briselē uz babaju kvartālu... labāk lāci mežā satikt :(

Līdzīgi jautājumi
Kas jāievēro ceļojot uz Indiju? (7 atbildes)Ceļojums uz Indiju, kas jāzina? (5 atbildes)Ceļojums uz Indiju vai Kubu (11 atbildes)Ceļojums uz Indiju (9 atbildes)
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu