Sanktpeterburga.

Gribetos dzirdet atsauksmes.
Taiso braukt vasara ar bernu,ar vilcienu.
Ko varat ieteikt,kas butu interesants bernam,jo visadas pilis utt isti nepatiks.
Un vel jautakjums,vai vaur nemt lidzi zales,ja nu paliek slikti utt,vai Krievija var ievest.
Un ka ar datoru,no kaads vertibas ir jadeklare?
Paldies jau ieprieks.

cardreader  2 12 Nenem līdz datoru, tad bērnam būs iemesls apmeklēt visas skaistākas vietas, kas nebūt nav lunaparki ai maķīši....:D
Kad mani sešos gados aizveda uz Ļeņingradu, tad mani ara nevarēja dabut no Peterhofa, ziemas pils un neskaitāmajiem muzejiem, viss likās tik interesants un aizraujošs...
Bet pa lielam jau bērnu intreresi par tiešām jaukām lietām mēs radam paši kā vecāki ;)

mis_parkere    5 Zāles nu gan neņem līdzi,tur tās pa pilno un stipri lētākas.

edding    2 Ja par zālēm, tad tieši otrādi, tur var sapirkties pa lēto visvisādas, jo 3x lētākas.
Bet Pēterhofa ar strūklakām bērniem patiks un daži muzeji arī. Obzornij ekskursijas ir labas.

leopardine    1 Vai tad tev telefonā nav internets un tur nevari biļetes nopirkt un netu apskatīt?

Torpedo  2 5 Brauc organizētā grupā ar kruizu Tallina- Helsinki-Sanktpētērburga. Tad ir visas viesnīcas rezervētas, ekskursijām gidi, man liekas, ka tad pat vīzas nav vajadzīgas. Es katrā ziņā nebrauktu uz savu roku un nestaigātu bez gida pa piīm, jo tad neko nevar saprast un nav jēgas

Margriete  2   nu kā var ieteikt zāles līdzi neņemt uz svešu valsti braucot. domāju, tas jau ir indikators tam, cik nopietni vajadzētu te pēc padomiem nākt:
Braucot divatā kopā dažādu vecumu un interešu cilvēkiem, iesaku padomāt par izmaksu efektīvu , bet mājīgu un jauku viesnīcu. Tas patiks abiem. Un protams, bez Ziemas pils apmeklējuma nekā

dogville  2 6 Afigjetj,lai Pēterburgā apmeklētu atrakciju parku!!!Te pat nav,ko ieteikt...nu Njevas prospektā daudz bukjiku:D

Geisha    2 1. Cik bērnam gadi?
2. Puika vai meitene?
3. Jebkurā lielpilsētā ir tūrisma informācijas birojs, kurā var nopirkt jebkādas ekskursijas.
4. Viesnīcas var rezervēt jau tagad caur Booking com bez priekšapmaksas.
5. Visas zāles ir nopērkamas Krievijā daudz lētāk.

Margriete  2 2 atļaušos nedaudz iebilst iepriekšējam komentētājam par zālēm. zāles vajag pirkt tur, kur lētāk, it īpaši ārīgās, bet paļauties uz to, ka tās ikdienā vajadzīgās ar 100% varbūtību būs nopērkamas pēterbugas stacijas aptiekā , ir panaivi. Bez tam ir oriģinālās zāles un ne tik ļoti pārbaudītās generic, varat 3reiz minēt, kuras pieejamas parastā pēterburgas aptiekā. booking.com ir sū uz kociņa! man ir daudzkārtēja pieredze, ka tur reklamējas ne tie labākie, bet aktīvākie (kā jau visās dzīves jomās). Neticat, paskatieties, ko no Latvijas un par kādām cenām piedāvā. B.com ir labs, lai sagādātu atkāpšanās ceļu, ja neizdosies atrast uz vietas. Saprotams, izvēloties viesnīcu, kas neuzliek par pienākumu izmantot rezervāciju vai, nedo D´s grib priekšapmaksu. Piemēram, Minhenes centram b.com-ā atradu par dārgu naudu dārgu turku mēslu, no kā atklanoties aiz stūra atradu izmaksu efektīvu vācu viesncu, kura nebija iekļauta booking.com!

DanaL      Margriete, vēl nesen grindeks ražotais omeprozols Krievijā bija 4x lētāks nekā pie mums, jo tika tirgots par dempinga cenām. Jo ja uzliks riktīgās cenas, konkurenti uzreiz izspiedīs no milzīgā Krievijas tirgus. Un nekāds generic, bet oriģināls.

Tessa  1 11 nafigam braukt uz Peterburgu, ja plana ir apmeklet atrakciju parku? nopietni?
pilniigi piekritu, ka vecaki daudz ko ieliek berna ieksha. ka tas ir, iet uz Ermitažu, negribot? ka vispar kko tadu var pateikt? tad vajag radiit bildes, stastiit, kas ta tada Ermitazha ir un kapec mes tur iesim.
es tieshi tapat nevaru iedomaties sevi, vienalga, cik liela es biju, ka vareju vispar kko tadu iedomaties - negribet ekskursijas laika rezet to, ko redzeju. un atceros tos iespaidus, kuri uz manis tika atstati, braukajot ekskursijas, vel tagad! ko tu pati berna ieliksi, tas arii izaugs. daudz piemeri apkart ar shitiem Egjiptes viss iekljauts un disneilendu upuriem.
zales japanjem visnepiecieshamakas. aptiekas tur uz katra stura, viss bez receptem un leti.

aizved pie Auroras. Aurora bija galvenais kreisers tresha flotes eshelona, kura 1904. gada izgaja ara no Liepajas Kara ostas, lai piedaliitos Cusimas kauja. (krievu-japanju karš). Ka zinams, Latvija tad bija Krievijas Imperijas sastava. Krievija taja kara zaudeja visu savu floti, pie mums palika tikai zemudenes, kuras tika liktas kopa no ASV atsutiitajam sastavdaljam. Aurora atstumas atpakalj, remontejas 1907.gada liepajas dokos un tad to pardzina uz Sankt-Peterburgu. talak pashi ziniet, kas bija. Es ceru, par 1917.gadu.

RRAGANA  1 2 Kamēr senči priecājās par arhitektoniku un dārziem, es 11gadu vecumā ar Smenu fočēju strūklakas Pēterhofā tā, lai bilžu stūrī fiksēti ietrāpītos statuju vīriešu atribūtika, a bildes vidū strūklakas..Pēc tam attīstot bildes, pētīju.. :)
Lieki teikt, ka pēc Pēterhofas krāšņās iekšpuses redzējuma(ar bērna acīm), Vācijas Jaunzospils(Bavārijā, neatceros pareizo nosaukumu) 30+gados likās pilnīgi nekas..
Iedod bērnam fotoaparātu, lai fočē visu, ko grib!
Aurora jāredz. Matrjoškas jānopērk. Pelmeņi autentiskā ieskrietuvē jāpaēd. Tēja no graņonkām jāpadzer. Tilts jāpaskatās.

piladzoga    3 1. jānopērk veslības apdrošināšanas polises abiem
2. jācenšas runāt krieviski ,jo tūristiem ir citas cenas muzejos nekā vietējiem (2x dārgāk)
3.iesaku neīrēt viesnīcu ,bet mazu vienistabas dzīvokli,būs lētāk un ēdienu varēsiet paši pagatavot

anis  1   A ko vaicā citiem par puikas interesēm? Man pašam pagāja visa diena "Aurorā" un nedēļa "Ermitāžas" objektos... Interesanti ,kā saprast-māksla neinteresē;telpu dēļ? Kas ir arhitektūra? Īpaši jau baroka stila... Un stunda atrakciju parkā arī izklausās pēc spīdzināšanas...

Paula6  1 1 Ja brauc ar dēlu vasarā uz Pēterburgu, tad rēķinies, ka tai laikā muzejos, Ermitāžā, Pēterhofā un citur būs ļoti daudz tūristu un milzu rindas pie ieejām, kā arī ārzemniekiem maksa gandrīz dubultā. Pamatzāles gan paņem līdzi un pirms brauciena abi ar dēlu pārrunājiet, skatoties datorā, ko gribat apmeklēt un atrodiet arī izdevīgu apmešanās vietu.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu