Sanktpēterburga - vai ir droši pašlaik turp doties?

Ir neatliekama vajadzība pēc pāris nedēļām braukt uz Sanktpēterburgu. Plānojam trijatā ar mašīnu. Visas vīzas un apdrošināšanas jau ir, bet pēdējā laika notikumi rada bažas. Pat nezinu par ko, savu, drošību, mašīnas drošību, naudas ņemšanu līdzi (skaidrā vai kartes). Varbūt ir kādam nesena sakarīga pieredze?

erucanob (2014-08-30 18:07)  1   Kas tāds SP vai maršrutā Rīga-SPeterburga ir noticis?

janisb (2014-08-30 18:41)  1   Naudu labāk ņemt līdzi skaidro, un ja strādā valsts darbā, tad 3x ieteiktu pārdomāt vai tīešam vizīte nepieciešama, jo šo faktu no biogrāfijas tik drīzi neizdzēsīsi...

joens (2014-08-30 19:37)      Deja vu ... kaut kur jau pēdējās dienās šis jautājums lasīts. Ieteiktu aizmirst par auto, ja vien nav akūta nepieciešamība (kaut ko jāved, ko citādāk grūti, dārgi, neiespējami). Naudu labāk kešā. Personīgā drošība gan no atrašanās pareizajā vietā, pareizajā laikā atkarīga, ne pases kabatā.

Pēterburga ir tepat aiz stūra, pat ar sabiedrisko transportu pusdienu vien ceļā vajag.

joens (2014-08-30 19:52)      Pārkāpjot noteikumus.

Ar savu auto līdz Narvai, tur nolikt maksas stāvvietā, ar kājām pār robežu un ar vietējo busu uz Pēterburgu. Atpakaļ tāpat.

Pilsētā auto ir nevajadzīga greznība, ar metro visur var nokļūt daudz ātrāk.

skujina (2014-08-30 20:27)      Īstenībā ar autobusu no Rīgas var aizbraukt gana ārti... īsi pirms pusnakts iekāp un no rīta pēc 11.00 jau galā... Un nekādi satraukumi par rindām uz robežas... Bet vispār Pēterburgā ir gana inteliģenti un draudzīgi cilvēki, ļoti atšķiras no Maskavas iedzīvotājiem...

Paula6 (2014-08-30 21:12)      Nevajag taisīt no mušas ziloni, bet pašiem piesardzīgiem gan ir jābūt. Nav ieteicams pļāpāt par politiku, ja neko no tās nesaprot. Ir atkarīgs kurā pilsētas daļā atrodas noteiktā viesnīca..par naudu pareizi saka. Pēterburgas iedzīvotāji ir ļoti mainījušies...

marselis (2014-08-30 22:14)      nesen biju-,
biezi iegriezos
nav gadijies sarezgijumos ieberzties!

kraasaina (2014-08-30 22:21)      Man viena pazinja katru otro nedēlju turp uz augstskolu brauc...ar mašīnu... nesūdzās... vis ok.. Bet Tu atgriezies un pastāsti mums ,ka bija.:)) :))

sanitka (2014-08-30 22:26)      pirms pāris dienām atbraucu no darīšanām Pleskavā. Pirms tam arī biju nobijusies, bet viss bija jauki, cilvēki atsaucīgi un patīkami. Galvenais tiešām necilāt politiskos jautājumus. Sabiedriskajā transportā vislaik skanēja brīdinājumi par teroristiem un aicināja ziedot Ukrainas bēgļiem, tas gan bija neomulīgi. Braucu ar autobusu, lai mazāk kreņķu. Visnepatīkamākā bija muitas kontrole uz robežas atpakaļceļā tieši Latvijas pusē, bet centos to uztvert ar humoru.

Teleskops (2014-08-31 13:17)  1 1 Nav tik traki. Esu i lidojis, i ar autobusu, i ar auto caur Pskovu laidis. Vienatnē. Galvenais, nemeklēt piedzīvojumus pašam, nemācīt jamos dzīvot pa savai modei, i neiespringt par rus īpatnībām. Bet tas jau ir jebkurā valstī. Zeltalikums " ne ļezj v čužoi monastirj so svoim ustavom".

joens (2014-08-31 18:41)      Kaut ne pēdējos gados, bet būts Pēterburgā ir daudzas reizes (skaits sen jau nojucis), ir tur labi paziņas, kā arī profesionālos nolūkos esmu attiecīgajā informācijas telpā ikdienā. Ir milzīga atšķirība no Rīgas, pie tam jebkurā no virzieniem (labāk vai sliktāk vai tikai citādāk).

Ja nebūtu neziņa par starptautiskajiem norēķiniem, kur noteikumi var pēkšņi mainīties dienas laikā, brauktu ar kešu (rubļiem) un karti kabatā. Tagad laikam tikai ar kešu (rubļi un eiro) pietiekamā daudzumā, bet karte kā rezerves variants (ja nu trauksme velta).

Auto pilsētā būs tikai apgrūtinājums (īpaši centrā), attiecīgi, ja tas domāts tikai sevis pārvietošanai, tad nav vērts radīt sev potenciālas problēmas.

Cita veida problēmas pamatā nav gaidāmas, ja nu tik nelaime gadīties neīstajā brīdī neīstajā vietā. Bet tam jau nav speciāli uz Pēterburgu jābrauc.

Andzus9 (2014-09-01 00:34)  1   Cik dzirdēts, ka ar auto braucot jārēķinās ar kukuļu došanu autoinspektoriem par "pārkāpumiem". Vēl ir dzirdēts par tādu "biznesu", ka mašīnai jūsu prombūtnes laikā pazūd numurs, bet logā ir atrodama lapele, kurā laipni piedāvā numuru izpirkt.)))

andrblack (2014-09-13 00:50)    1 Galvenais nestaigāt apģērbā ar LV simboliku! Un ja ir labas Ru valodas zināšanas,tad tu vari tur justies kā mājās!

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu