Sanktpēterburga

Sanktpēterburga - jautājumi un diskusijas

Kad vislabāk ceļot uz Sanktpēterburgu (9)
Gribu apskatīt Sanktpēterburgu! kurā gadalaikā tas būtu visaizraujošāk un ko nedrīkst palaist garām?
Šī pilsēta jebkurā gadalaikā ir skaista ...
Naktī tiltu pacelšana ... un vispār naksts ekskursija pa pilsētu, kad visas skaistās vietas ir fantastiski izgaismotas ... vasarā skaistas ir strūklakas. Katram jau patīk kaut kas savs ... :)))
Petergofa......tas ir kaut kas neaprakstams.. Vislabāk - ap Jāņiem. Tad viņiem tur ir t.s. "Baltās naktis", kas vien jau ir kas unikāls. Pēterhofa - jā - tā laikam ir visskaistākā vieta tajā apkārtnē - strūklakas laikam strādāja no 1. maija līdz 1. oktobrim vai taml.

Vispār tā ir vienīgā Krievijas pilsēta, ko tiešām ir vērts apskatīt.
definetlii saulainais vasaras laiks! esmu bijusi, pasen gan, decembra beigās,bija jau ļoti forši...bet vasarā noteikti būtu vēl labāk . Ermitāža patika ...tur varētu dzīvoties kaut nedēļu ··· Sanktpēterburga: Kad vislabāk ceļot uz ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Sanktpeterburga. (38)
Gribetos dzirdet atsauksmes. Taiso braukt vasara ar bernu,ar vilcienu. Ko varat ieteikt,kas butu interesants bernam,jo visadas pilis utt isti nepatiks. Un vel jautakjums,vai vaur nemt lidzi zales,ja nu paliek slikti utt,vai Krievija var ...
Nenem līdz datoru, tad bērnam būs iemesls apmeklēt visas skaistākas vietas, kas nebūt nav lunaparki ai maķīši....:D
Kad mani sešos gados aizveda uz Ļeņingradu, tad mani ara nevarēja dabut no Peterhofa, ziemas pils un neskaitāmajiem muzejiem, viss likās tik interesants un aizraujošs...
Bet pa lielam jau bērnu intreresi par tiešām jaukām lietām mēs radam paši kā vecāki ;)
nafigam braukt uz Peterburgu, ja plana ir apmeklet atrakciju parku? nopietni?
pilniigi piekritu, ka vecaki daudz ko ieliek berna ieksha. ka tas ir, iet uz Ermitažu, negribot? ka vispar kko tadu var pateikt? tad vajag radiit bildes, stastiit, kas ta tada Ermitazha ir un kapec mes tur iesim.
es tieshi tapat nevaru iedomaties sevi, vienalga, cik liela es biju, ka vareju vispar kko tadu iedomaties - negribet ekskursijas laika rezet to, ko redzeju. un atceros tos iespaidus, kuri uz manis tika atstati, braukajot ekskursijas, vel tagad! ko tu pati berna ieliksi, tas arii izaugs. daudz piemeri apkart ar shitiem Egjiptes viss iekljauts un disneilendu upuriem.
zales japanjem visnepiecieshamakas. aptiekas tur uz katra stura, viss bez receptem un leti.

aizved pie Auroras. Aurora bija galvenais kreisers tresha flotes eshelona, kura 1904. gada izgaja ara no Liepajas Kara ostas, lai piedaliitos Cusimas kauja. (krievu-japanju karš). Ka zinams, Latvija tad bija Krievijas Imperijas sastava. Krievija taja kara zaudeja visu savu floti, pie mums palika tikai zemudenes, kuras tika liktas kopa no ASV atsutiitajam sastavdaljam. Aurora atstumas atpakalj, remontejas 1907.gada liepajas dokos un tad to pardzina uz Sankt-Peterburgu. talak pashi ziniet, kas bija. Es ceru, par 1917.gadu.
Afigjetj,lai Pēterburgā apmeklētu atrakciju parku!!!Te pat nav,ko ieteikt...nu Njevas prospektā daudz bukjiku:D Zāles nu gan neņem līdzi,tur tās pa pilno un stipri lētākas. Brauc organizētā grupā ar kruizu Tallina- Helsinki-Sanktpētērburga. Tad ir visas viesnīcas rezervētas, ekskursijām gidi, man liekas, ka tad pat vīzas nav vajadzīgas. Es katrā ziņā nebrauktu uz savu roku un nestaigātu bez gida pa piīm, jo tad neko nevar saprast un nav jēgas ··· Sanktpēterburga: Sanktpeterburga. lasīt visu diskusiju (38 atbildes) –»
Cenas Sanktpēterburgā (12)
Dēls dodas uz mūzikas konkursu Sanktpeterburgā. Ļoti interesē cik tur maksā ēšana, ņemot vērā, ka restorāni atkrīt. Kadas cenas veikalos?
av2, nu vot nemuldi, ja. nav tur nekads tukshums. vinjiem ir pietiekoshi daudz savu prechu, lai veikali butu parpildiiti, a tu sedi sava Amerika un tev nav ne jausmas, ka ir patiesiiba.
ok, nav tur Milkas shokolade vai importu teju, nu un? pilni plaukti ar pashu produkciju, kas nav sliktaka par importu. man vieniigi desu/ galju izstradajumi nevisai garshoja. mums ir garshiigaki. bet vis parejais pat ljoti baudams un neviens tur badu neciesh, sortiment arii tads, ko staigat un briniities, zivis letas, mencas, lashi, nesaliidzinami.
bilde ir gabalinjh no kulinarijas, mazs gabalinjsh. pielieciet klat vel kadas 2x vitriinas ka musu Rimchikos un bus jumsim pilna bilde.
cenas aptuveni tadas pat ka mums.
tessai taisniba,vini prieksroku dod saviem razotajiem.
Tessa, nemuuldi pati. Pat ja bilde in no turienes , ir ar ko salidzinaat, kaa bija agraak. Mans radinieks dziivo tur peedeejos 20 gadus, so, nemuldi ! kas tieshi interese? liidzi tu dot neko nedriiksti (no galjas un piena produktiem), vari iedot konfektes, cepumus. Cenas desam un sieriem tadas pashas ka mums, jogurti, saldumi ir letaki, ja, protams, nepirkt kko exlusiivu, parastas shokjenes maksa musu nauda ap 5-6 EUR kg. shokolade apmeram 80-90 centi. Visadi roltoni ir leti. par augljiem nepateikshu, bet tonnam tachu vinjsh tos neediis.
kafeiniicas, protams, letas nebus. ja nu kada skola trapiis vai iestadee.
Par SpB nepateikšu, sen neesmu tur bijis.
Maskavā cenas pārtikai nedaudz augstākas. Tiesa gan - daudzos gadījumos - adekvāti. Piemēram tur veikalā ir nopērkams KRĒJUMS, nevis "krējuma izstrādājums". Arī gaļas produktiem, par kuriem visu laiku esmu uzskatījis, ka Latvija ir ļoti augstā līmenī, Maskavā biju pārsteigts, ka sit pušu.
Visa pārējā dzīve dārga.
··· Sanktpēterburga: Cenas Sanktpēterburgā lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Sanktpēterburga - vai ir droši pašlaik turp doties? (19)
Ir neatliekama vajadzība pēc pāris nedēļām braukt uz Sanktpēterburgu. Plānojam trijatā ar mašīnu. Visas vīzas un apdrošināšanas jau ir, bet pēdējā laika notikumi rada bažas. Pat nezinu par ko, savu, drošību, mašīnas ...
Galvenais nestaigāt apģērbā ar LV simboliku! Un ja ir labas Ru valodas zināšanas,tad tu vari tur justies kā mājās! Nav tik traki. Esu i lidojis, i ar autobusu, i ar auto caur Pskovu laidis. Vienatnē. Galvenais, nemeklēt piedzīvojumus pašam, nemācīt jamos dzīvot pa savai modei, i neiespringt par rus īpatnībām. Bet tas jau ir jebkurā valstī. Zeltalikums " ne ļezj v čužoi monastirj so svoim ustavom". Deja vu ... kaut kur jau pēdējās dienās šis jautājums lasīts. Ieteiktu aizmirst par auto, ja vien nav akūta nepieciešamība (kaut ko jāved, ko citādāk grūti, dārgi, neiespējami). Naudu labāk kešā. Personīgā drošība gan no atrašanās pareizajā vietā, pareizajā laikā atkarīga, ne pases kabatā.

Pēterburga ir tepat aiz stūra, pat ar sabiedrisko transportu pusdienu vien ceļā vajag.
Pārkāpjot noteikumus.

Ar savu auto līdz Narvai, tur nolikt maksas stāvvietā, ar kājām pār robežu un ar vietējo busu uz Pēterburgu. Atpakaļ tāpat.

Pilsētā auto ir nevajadzīga greznība, ar metro visur var nokļūt daudz ātrāk.
Īstenībā ar autobusu no Rīgas var aizbraukt gana ārti... īsi pirms pusnakts iekāp un no rīta pēc 11.00 jau galā... Un nekādi satraukumi par rindām uz robežas... Bet vispār Pēterburgā ir gana inteliģenti un draudzīgi cilvēki, ļoti atšķiras no Maskavas iedzīvotājiem... ··· Sanktpēterburga: Sanktpēterburga - vai ir ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Apmešanās vieta Sanktpēterburgā. (5)
Laba diena. Lūgums padalīties ar informāciju par apmešanās vietām- Sanktpēterbuŗgā, vairāk centrā. Ceļojums plānots augustā, apmēram uz vienu nedēļu. Meklēju mazāka komforta un līdz ar to no lētākā gala. Būšu ...
es braucu jūlija sakuma,tad varešu pastastit
viesnica jau ir pasūtita
Palasi, pakomunicē te - http://forum.turizm.ru/common/russia-sankt/ Kā tur ar privāto sektoru?Kādreiz tur bija krietni lētāk,pie kādas babiņas istabu īrēt. Varu ieteikt viesnīcu Старый Невский ( Невский проспект 147, Санкт-Петербург)
, kur apmetos komandējuma laikā gadu atpakaļ. Vairs neatceros, cik tur bija par numuriņu (apmakāja firma), bet nebija dārgi - ap 50 EUR; viesnīca ir gandrīz centrā; līdz tuvākajai metro stacijai Александра Невского II apmēram 200 m jeb 2 kvartāli. Viss tīrs, kārtīgs, kā jau tas piederas.
apskaties....booking.com....tad var izvēlēties,lai ir brokastis iekļautas,jo pusdienas un vakariņas var paēst pilsētā ap 7.00 euro...es nesen biju un apmetāmies Ņevai otrā pusē,netālu no pilsētas centra. ··· Sanktpēterburga: Apmešanās vieta ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
divas nedēļas pēterburgā. (8)
nepieciešamība spiež divas nedēļas uzturēties pēterburgā.jūsu ieteikumi.kā labāk pārvietoties,kur baroties.interesē visas nianses.
varbūt kkas noder>
http://www.delfi.lv/archive/celvedis-pa-eiropas-pilsetam-sanktpeterburga.d?id=23592563
Uz Ņevskij prospekt, kad iet no metro kanālu virzienā, labajā pusē tādā kā puspagrabiņā zabegalovka. Tālāk uz nomali pilns ar džamšudiem, kuri nevella pat pasūtījumu pieņemt nemāk, bet toties, kad atnes ne to ko pasūtījii, var mēģināt kaulēties ... :) Pārvietoties ar metro. Ja līdz galam nesanāk, tad pētīt papildtransportu no metro (autobuss, tramvajs, trolejbuss). Mikriņi arī braukā, ja atšifrē kustības algoritmu (vietējie palīdzēs), ir lietojams, kaut ar mūsējiem nav salīdzināmi.

Laiciņu nav būts, tāpēc par aktuālo barošanos nepateikšu, būs dārgāk kā Rīgā, arī paika veikalā. Ir vairākas lidoveidīgās ātrās barošanas ķēdes.

Palasi te - http://forum.turizm.ru/common/russia-sankt/000195.html
un turi acis vaļā šķērsojot ielu, gājējus vispār tur neievēro, pavisam cita braukšanas kultūra. St.Pēterburgā visizdevīgāk ir ņemt viesnīcu pie Ermitāžas ar trīs reižu ēdināšanu dienā.Super,tik daudz neapēdīsi un līdz ar to arī neiztērēsi naudu restorānos.Netālu no Ermitāžas pa ņevas prospektu atejot nost no apļa pa kreisu roku pirms grāmatu veikala ir arī laba picērija,cik atceros nekas dārgs. ··· Sanktpēterburga: divas nedēļas pēterburgā. lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kas jāņem vērā ceļojot uz Sanktpēterburgu? (16)
Mīlīši,padalieties,lūdzu, svaigākajā pieredzē,kas jāņem vērā, braucot uz Sanktpēterburgu, braucot pašam ar satiksmes autobusu, nevis caur tūrisma firmām.
Peterburga esmu pabijusi reizes piecas. pedejo reizi gadus sesus-saptinus atpakal. nezinu, ka tur ir tagad, bet taja laika tur bija specialas cenas turistiem, kuras, protams ir daudz augstakas, ka vietejiem. piemeram, izbraucienam ar kugiti vai ieejai kada muzeja. ta ka, ja tev tur Peterburga ir kadi draugi/pazinas, tad labak, lai vini iet visur pirkt biletes. sanaks krietni letak.
visertaka un atraka parvietosanas ir ar metro.
iesaku aizbraukt ar kugiti uz struklaku parku. man tikai tagad uz sitiena izkrita no atminas ara nosaukums, bet domaju, ka veteja info centra sapratis, par ko ir runa un paskaidros, ka tur noklut.
aizmirsu vēl piebilst, ka Pēterburgā, ejot mainīt naudu, vajadzētu paņemt līdzi pasi. tur pat pašā začuhanajā valūtas maiņas punktā var paprasīt pasi. nezinu, priekš kam viņiem pase, bet nu tāda viņiem tur ir sistēma. vismaz bija.

katrā ziņā, neskatoties uz visu, man personīgi ļoti patika Pēterburga. vairāk kā Maskava. labprāt aizbrauktu uz turieni vēl kādu reizi. manuprāt tā ir pilsēta, kura nevar apnikt, jo vienmēr ir vēl kaut kas, ko redzēt.
krievijaa esmu bijis 2 reizes. Vienreiz pat uz paaris meenessiem. Bija normaali.Nevines jau nevienu speciaali necentaas apccakareet ko paardodot. Bet tas bija pirma 20 gadiem. Tagad jau vareetu buut airi savaadaak.
Par to eessanu krievijaa. Mans viedoklis ir taads - man arii oglees cepti kartupelli ar sillki lloti garrsso, un nevajag nekaadus uuber krutos restoraanus ,vai kafuuzzzus. Paskatiities vajag uz sevi no mals - nemaz tik kruti neesam, un vai vajag to teaatri ? :) Prast krievs sibiirijas ciematinnaa ir normals cilveeks savaa dzilaakjaa buutiibaa.
Biju Pēterburgā pirms mēneša,braucu ar satiksmes autobusu(turp)un vilcienu(atpakaļ).Jābūt pasei ar vīzu,ja esi LV pilsonis,un gatavam tam,ka vismaz uz vienas robežas būs jākāpj laukā(no vilciena,protams,nē),ar visām mantām jāiet caur kontrolpunktu,un bagāžu pārbaudīs.Mūsu reisā(Tallina - Spb)pārbaudīja visus.Citādi nekādu atšķirību no parasta reisa autobusa.Vēlams prast krievu valodu - būs nesalīdzināmi vieglāk,nekā,ja mēģināsi ar krieviem runāt angliski.
Nav tur jāiet ne uz kādu "začuhanno valūtas punktu".Rubļus var mierīgi samainīt jau mūsu bankās - netaisies taču vest uz turieni čemodānu ar naudu?Ieliki makā,un miers.Ja nē - Piterā ir daudz mūsdienīgi iekārtotu banku,ar tādiem pašiem bankomātiem,kuri ņem pretī visas pasaulē izplatītākās kartes.Tikai jārēķinās ar komisijas maksām(man paņēma Ls1,77),tā ka ļoti bieži to darīt nevajadzētu.
Viss jau ir izstāstīts sīkumos,tik vēl viena maza niansīte,uz gājēju pārejām gan uzmanīgi,neviens tur īsti nebremzēs un nepalaidīs kā Latvjā. Muzejos gan grūti noslēpt ka neesam krievtautībnieki,kaut vai runātu bez akcenta krievu valodā. Tie zelta gredzeni,mohēras jakas un copes trīslitru burku augstumā mums nav un nesanāk mums tas oh...un ah... ··· Sanktpēterburga: Kas jāņem vērā ceļojot uz ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Ceļojumu birojs "Viesturdārzs" (12)
Vai kāds ir saskāries ar ceļojumu biroju -viesturdārzs? Un kādas būtu Jūsu atsauksmes, ja esat izmantojis viņu pakalpojumus? Īpaši ceļojumi uz Sanktpeterburgu?
ja dodies uz Pēterburgu viena, tad labāk laikam ir ar grupu.
ar cenām tur ir tā, ka ir dārgas vietas un ir lētas - kā jau visur. Pēterburgā ir tūristu diskriminācija cenu ziņā - ja viņi pajūt, ka neesi krievs, tad cena ir 10x lielāka kā vietējiem. tas attiecas uz muzejiem, izbraukumiem ar kuģīšiem utt. tur pat ir izliktas cenu lapas tādā stilā: tūristiem 1000 rubļi, vietējiem 100 :) nu vismaz kad es pēdējo reizi biju, tā tur izskatījās.
man labi bija tas, ka tur dzīvo paziņas. vietējie jau zina visas labākās un lētākās vietas. kā tur ir ar cenām šobrīd, pateikt nemācēšu, jo pēdējo reizi biju Pēterburgā gadus 6 atpakaļ :)
es 1x braucu ceļojumā viena pati. tūrē ar autobusu pa Austriju un Itāliju.
toreiz braucu caur firmu Averoja. viņi piedāvā arī ekskursijas uz Pēterburgu.
http://www.averoja.lv/lat/bus/index.php?64400&year=2010

biju apmierināta, jo viss notika tā, kā bija solīts. katru nakti palikām kādā viesnīcā. viesnīcā tika dotas brokastis. tikai jāņem vērā, ka tās brokastis atšķiras no viesnīcas. ietekmē arī valsts.
piemēram, Polijā brokastis bija normālas - zveidru galds, kur varēja izvēlēties starp sieru, gaļu, maizi, auzu pārslām. toties sākot ar Austriju, brokastis parasti sastādīja tikai auzu pārslas + maizītes ar marmelādi (arī ne vienmēr).
tēju un kafiju pasniedza visur. tikai protams dažreiz ar to kafiju bija kā bija. kāda izpratnē varbūt tā arī ir kafija, bet tikai ne manējā :D
iesaku paņemt līdzi burciņu savu kafiju. laikam jau šķīstošo. tāpat iesaku paņemt līdzi kaut ko no pārtikas. varbūt ātri pagatavojamos produktus, kurus pietiek sajaukt ar karstu ūdeni. autobusos parasti var tikt pie karstā ūdens.
nu īsumā sakot - paņemt līdzi kaut ko pārtikas, ja nu akurāt brokastis ir galīgi garām (man personīgi ar auzu pārslām nepietiek līdz pusdienām) un ļoti sagribas ēst.
autobusu ceļojumos zelta vērtas ir salvetes - gan mitrās, gan parastās.
iesaku paņemt līdzi vilnas zeķes, lai autobusā nav jāmoka kājas un varētu novilkt apavus.
Ja tas vēl ir aktuāli - braucu ar viņiem 2-x uz St.Pt-gu, bija ļoti OK, kā ir tagad nezinu, tas bija pasen - pirms 10-12 gadiem. Pieredze tūrisma jomā viņiem ir ilga, gadi 15 būs... Man pretjautājums - kāpēc uz katru kaimiņciemu tik ļoti gribas braukt organizētā barā (posmorite na pravo, posmotrite na ļevo)? Tuvākajā tūrkantorī uztaisi vīzu, nopērc busa biļeti (ja naudiņas vairāk, vilciena vai lidmašīnas) un aidā, sveika Pēterpils :) piekrītu joens.
es esmu bijusi Pēterburgā reizes 5 un visas bez jebkādām tūrisma aģentūrām.
tā pat ir daudz foršāk, jo pats vari plānot laiku, iet kur gribi, uzkavēties kādā vietā cik gribi.
Pēterburga jau nav kaut kāda Šarmelšeiha, kas atrodas tuksneša vidū un bez zinātājiem nekur tālu netiksi.
··· Sanktpēterburga: Ceļojumu birojs "Viesturdārzs" lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Lētas viesnīcas Sanktpeterburgā (9)
vai kāds zin samērā lētas viesnicas Sanktpeterburgā? Un cik tas būtu latos?
tur viss ir lēti. Īsumā - tur viss ir dārgi un ļoti dārgi (iepriekšējais runātājs vai nu nekad tur nav bijis vai ir ar insaidera pieredzi). Taču ir varianti. Pasērčo pa krievu forumiem, kaut vai sākot ar jautājumu krieviski guglī. Ir visādas miniviesnīcas, ir kojas utml. Vai arī formulē detalizētāku jautājumu. Viena vieta - forum.turizm.ru Iesaku (pašā centrā)!
Antique-Hotel "Rachmaninov"
Kazanskya, 5
www.kazansky5.com

Personāls ir pieradis pie viesiem no Baltijas valstīm un ir ļoti atsaucīgs!
Cenas neatceros (ap 50,- EUR/night) ..
Lētāk un tik labā vietā - NAV variantu!
Paskaties booking.com Ja brauc,kad skolās brīvlaiks,lētu dabūt ir iespējams,pat vienkārši,ejot un jautājot:). Dārgas mantas,gan līdz jānēsā,atstāt nevajag:). ··· Sanktpēterburga: Lētas viesnīcas ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Ar autobusu vai vilcienu uz Sanktpēterburgu (14)
Pieredze ar autobusu vai vilcienu ceļojumā uz Sanktpēterburgu un ieteikumi?
Braucu ar autobusu Riga --> Sanktpēterburg - aizbraucu, bet ļoooti nogurdinos pasākums! jaanjem vairaak shnabs liidzi, lai nedzird kaa cherez paaris kupejaam, nedzirdeetu lielaas braalju tautas uzdziivi! :)) Ar vilcienu bērnībā braucu. Nebija ne vainas, tikai, kad izkāpu no vilciena, joprojām tāda nereāla sajūta zem kājām. Līdzīgi kā no slidām nokāpusi jutos :) Braucu pirms 10 gadiem ar Eurolines autobusu, jo autobuss sanāca lētāk, nekā vilciens. Diezgan nogurdinoši, pie tam atpakaļceļā autobuss kaut kur Krievijā noplīsa, viņu pailgi remontēja un es gandrīz nokavēju pasākumu, uz kuru bija jābūt Rīgā. Citādi - autobuss kā autobuss, ne sliktāk par braukšanu uz Eiropu. Ja kājas nepampst un muguru nelauž,var braukt ar autobusu bez problēmām! Autobusi labi,padzer kafiju,var pasūtīt ko siltu uzēst,viss normas robežās! Apskatīsi apkārtni un arī gana laiž paskraidīt! ··· Sanktpēterburga: Ar autobusu vai vilcienu uz ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu