Oslo lidosta

Lasīju, ka Oslo lidosta ir neliela. Varbūt kāds var dalīties pieredzē vai par 1.15 var paspēt uz nākamo lidojumu. Bagāža nav jāņem ārā, jo apvienotais reiss.

janisb    1 1h var mierīgi paspēt, bet ir viens liels BET - ja pirmā ļotene nenokavēsies...
1h ir liela riska zona...

Tessa    1 es Šeremetjevo paspeju, ar visu nokaveshanos un atziimeshanos.

JurisK      Lidosta apm. 10x lielaka kā Rīgas, bet pa 1 stundu paspēsi noteikti, ja viss pēc saraksta.

Bazhix    3 Ja savienotais reiss, tad nav ko satraukties par kavēšanos. Aviokompānijas pienākums ir nogādāt galamērķī (un, ja kavēšanās iemesls nav laika apstākļi, tad arī kompensāciju).. :) Tiesa, galamērķī neko neatceļamu (viesnīca, mašīnas īre u.c.) plānot nevajag :)

Drole      Lasiiju, ka ir vairaakas lidostas, kas atsaucas uz vaardu Oslo... https://www.visitoslo.com/en/transport/transport-airport/airports/

Vaukskis      Drole, runa noteikti ir par Gardemoenas lidostu.

Drole      WIZZ lido uz TRF

Edg    1 Ja lido caur Gardemoenu, tad nekādi savienotie reisi nelīdzēs bagāžai. Tur tāda kārtība ka ienākušajiem reisiem ir jāizņem bagāža un tad dodies čekoties tālāk ar atkārtotu security pārbaudi. Pretēji riskē ka bagāža pie tevīm nonāks pēc divām dienām. Pat ja tālāk lido uz iekšzemi. Līdz ar to 1 stunda būs par īsu pasākumam. Cita lieta ja no iekšzemes lido uz starptautisko, tad gan iet automātā.
Ja tomēr ir neskaidrības, katram pārvadātājam ir ir savs helpline, piezvani un pavaicā. Esmu n-tās reizes tur lidojis, un nekad līdz šim nav bijis citādi. Bet lidosta ir lielāka nekā Rīgas.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu