Pārsēšanās Londonas lidostā

Ja es lidoju piemēram uz Spāniju ar pārsēšanos Londonā un man ir mazs pārsēšanās laiks, vai es varu ielidojot Londonā neiziet līdz ārējai lidostai, bet uzreiz tikt iekšējā lidostā, lai ieekonomētu laiku?

Zelta_rokas (2013-11-04 18:18)      Pats tā darijis neesmu, bet mēģināt vari. Londonādaudzus nemaz nelaižārā, bet šuta pa taisno uz otru lidmašīnu. Piemēram krievus, kuriem nav UK vīza.

tiu (2013-11-04 18:20)      Kad ir mazs pārsēšanās laiks, ir ļoti liels risks, ka lidmašīna ielidos par vēlu, lai pagūtu pārsēsties. Tā diemžēl notiek.

tiu (2013-11-04 19:19)      Domāju, ka pusotra stunda tieši arī ir riska laiks. Lidmašīna nokavē stundu un otrai jau vārti ciet. Lidmašīnas nav vilcieni, pie grafika stingri neturas. Kā nu katrreiz sanāk.
Droši ir 3-4 stundas. Bet nu, lai veicas!

Edg (2013-11-04 19:34)      Pusotra stunda kā reiz būs tikai tā lai aizietu no viena termināļa uz otru. It sevīšķi ja runa ir par Hītrovu. Pa ceļam var tikai ieskriet tajos superdārgajos "tax free" no kuriem ES pilsoņi neko atpakaļ navar dabūt. Lai vaicas.

damn (2013-11-04 19:52)      Visticamāk lido caur stansted ar raini, ja pirmais reiss nekavē, tad var paspēt.

Alison (2013-11-04 20:58)  1   Nu, Stansteda tiešām nav liela. Pie tam tas trakais Ryanair vienmēr apgalvo, ka viņi nekad nekavē :) Tikai rēķinies, ka bagāžu Tavu līdz pēdējai vīlei izkratīs, drošibnieki tur ir vnk bezpreģels. Es vienmēr, kad ar to Stanstedā saskaros, zvēru sev, ka vairs ar Ryanair nelidošu.
Hītrovā - jā, tur pusotra stunda ir ļoti maz - nedomāju, ka pat ieskriet kaut kur var paspēt.

Zelta_rokas (2013-11-04 21:17)      Ja lido uz Tenerifi, tad visticamāk ka caur Stansted. Uz Tenerifi Rainis no Hītrovas nelido. Cik sanācis ar Ryanair lidot, tad kavējas vakara reisi.Dienas reisus vinji cenšas nekavēt, jo tad viņiem jāmaksā vairāk par stāvēšanu lidostā! Agrāk bij labs reiss caur Briseli ar 1,5 stundu starplaiku. Nokavēt nevarēja, jo uz Tenerifi bij tā pati lidmašina, kas no Rīgas. Londonā visticamāk ka tā nebūs, bet es riskētu, jo Stasteda mazinja 15 minūtes var visu iziet. Bet cik atceros, tad tur var tikt pa taisno!

janisb (2013-11-04 21:24)      Ja starp lidsabiedrībām nav sadarbības tad nāksies iet ārā un čekoties iekšā par jaunu, ja bagāžas nav, tad var terminālī transfera pointu sameklēt bet tur rindas reizēm lielākas nekā ārpusē. Es vienmēr ņemu lidojumus ar visma 2h starpību, ja gapali lielāki (USA) tad 3..4h rezervi, labāk pāris h grāmatu bez stresa palasīt nekā ļoteni nokavēt un tusēt liekas 12..24 h lidostā...

raaMi (2013-11-05 12:11)      Par drošībniekiem.
Lidoju ar rokas bagāžu ar Ryanair uz Stanstedu, tālāk ar easyJet uz Bilbao (Spānija). Nevienā lidostā soma (brezenta) vaļā nebija jāver, pati apskatei uz somas uzliku telefonu, fotoaparātu un kosmētikas plastmasas maisiņu. Tiesa, līdzi neņēmu ne lietussargu, ne šķērītes utt. No Rīgas izlidoju priekšpusdienā, panīku kādas 4 stundas Stanstedā un vakarā jau biju viesnīcas nummuriņā.
Lai izdevies lidojums, atpūta.

joens (2013-11-05 17:43)      Kā būtu ja būtu ka būtu ka dabūtu ... pankūka! vesels šķīvis, slepenotāji nelaimīgie.

Nav tādas Londonas lidostas (City varētu nosacīti par tādu nosaukt), ir pavisam konkrēta lidosta, pavisam konkrēti reisi un pavisam konkrēti termināli, kur ielido un izlido. Pusotra stunda nav daudz, bet, ja on-line bordings un nav nododamās bagāžas, tad bez lielām problēmām pat Hītrovā no viena termināla uz citu. Jebkurā gadījumā galvenā bremze būs bagāža - saņemt un atkal nodot, ja vien nav savienotais reiss un tad tā aviokompānijas problēma, kaut tik īsā laikā var arī nepaspēt pārkraut. Nav jau RIX.

black_swan (2013-11-05 19:02)      No chances. UK nav shengena, tev buus jaaiziet pases kontrole+security. Taapat atpakalj. 1,5 h reaali, bet riskanti it iipashi, ja nepaarzini lidostu. Good luck, atsuuti kartinju!

joens (2013-11-05 19:35)      Gulbīti, kālab gan tas viss? Ja ir tranzītzona un lidojums no Šengenas uz Šengenu caur UK? Ja nav vai nevar izmantot tranzītzonu, tad gan viss attiecas.

black_swan (2013-11-05 19:45)      Redz, atkariigs connecting passenger vai not connecting passenger, bagaazha ir/nav, terminaals tas pats vai cits etc.nianses. ;) leedijai nodereetu izpeetiit lidostas maajas lapu, aiztaupiitos vai cik daudz jautaajumu!

Spicis (2014-01-15 16:42)      Neatradu iespēju Londonas lidostā ielidojot tikt tranzīta zonā. Vajadzēja iziet "uz pilsētu" un tad čekoties no jauna. Bija tikai rokas bagāža. Pārvadātājs Ryanair, Rīga - Londona - Tenerife, atpakaļceļā Londonā divas dažādas lidostas. Finālā - galā esmu.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu