Oslo

Oslo - jautājumi un diskusijas

Jālido uz Oslo (14)
Nekad nav sanācis lidot bez bagāžas,bet šoreiz vienkārši nav ko likt bagāžā,bet līdz tomēr jāpaņem kosmētika un veļa.Iznāks maza somiņa.Jautājums sekojoš-vai var ņemt rokas bagāžā sejas krēmu un kautkādus matu ...
Palielījies, ka uz Oslo?:) Kārtība neatšķiras vai uz Berlīni, Talinu vai Oslo...Var ņemt, ja iepakojuma lielums nepārsniedz 100 ml un kopumā viens litrs... Apskati pati! Būs saprotamāk. Šeit ir adrese: http://www.ryanair.com/en/notices/060811-UK-EN
Visur ES un Norvēģijas, Islandes un Šveices lidostās noteikumi ir vienādi.
var.. tikai katras pudelītes tilpums nedrīkst pārsniegt X ml (un šito tu preciže.. man liekas, ka bija ap 250.. bet es galīgi neatceros..) un kopējais tilpums litru... koroče viss jāsabāž tajā litrīgajā maisiņā... t.sk. skropstu tuša..
bet drošības pēc jāuzzvana uz to aviakompāniju.. vai lidostu.. jo gadījum, ja kas - visu var novelt uz viņiem.. (man tā vienreiz sanāca darīt un palīdzēja.. tiesa gan uz Krievijas robežas..)
vēl ne uz vienu valsti nav bijušas problēmas lidojot, izņemot LONDONA! un 3x ... tā, ka ... neved tikai asus priekšmetus:p katrs tilpums vairāk neka 100ml..man Francijā izmeta sejas krēmu jo bija vairāk nekā 100ml..žēl bezjēgā pat asariņa nobira...labs bija. ··· Oslo: Jālido uz Oslo lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Oslo lidosta (10)
Lasīju, ka Oslo lidosta ir neliela. Varbūt kāds var dalīties pieredzē vai par 1.15 var paspēt uz nākamo lidojumu. Bagāža nav jāņem ārā, jo apvienotais reiss.
Ja savienotais reiss, tad nav ko satraukties par kavēšanos. Aviokompānijas pienākums ir nogādāt galamērķī (un, ja kavēšanās iemesls nav laika apstākļi, tad arī kompensāciju).. :) Tiesa, galamērķī neko neatceļamu (viesnīca, mašīnas īre u.c.) plānot nevajag :) 1h var mierīgi paspēt, bet ir viens liels BET - ja pirmā ļotene nenokavēsies...
1h ir liela riska zona...
es Šeremetjevo paspeju, ar visu nokaveshanos un atziimeshanos. Ja lido caur Gardemoenu, tad nekādi savienotie reisi nelīdzēs bagāžai. Tur tāda kārtība ka ienākušajiem reisiem ir jāizņem bagāža un tad dodies čekoties tālāk ar atkārtotu security pārbaudi. Pretēji riskē ka bagāža pie tevīm nonāks pēc divām dienām. Pat ja tālāk lido uz iekšzemi. Līdz ar to 1 stunda būs par īsu pasākumam. Cita lieta ja no iekšzemes lido uz starptautisko, tad gan iet automātā.
Ja tomēr ir neskaidrības, katram pārvadātājam ir ir savs helpline, piezvani un pavaicā. Esmu n-tās reizes tur lidojis, un nekad līdz šim nav bijis citādi. Bet lidosta ir lielāka nekā Rīgas.
Lidosta apm. 10x lielaka kā Rīgas, bet pa 1 stundu paspēsi noteikti, ja viss pēc saraksta. ··· Oslo: Oslo lidosta lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu