Lietussargs lidostā un lidmašīnas bagāžā

Kas lidostās notiek ar lietussargiem???
Jālido drīz - būšot baigais lietus... Kas un kā ar lietussargiem??? Nekur neredzu, ka būtu rakstīts, ka garo lietussargu varu nest rokā... Nav arī rakstīts, ka tie vispār aizliegti būtu. Pie tam man variants, ka pa lidlauku līdz lidmašīnai arī gabals jāiet - tad man slapjai būs lidmašīnā jāsēž vai kā ??? vai... slapjš mazais salokāmais lietussardziņš somā jātūca plastmasas maisiņos? Rokās var turēt jeb nē? Kāda kuram pieredze? Neko nevaru nekur izlasīt pie noteikumiem par lietussargiem..

planerdelta (2015-05-18 18:18)      Varat celjot ar mazu, bagaazjaa ieliktu, lietussargu. Lielie nav atljauti.

butterfly70 (2015-05-18 18:34)      google nav teikts par lietussarga lielumu,vari paskatities pats,briinos,ka pats neesi lidz tam aizdomajies

gsx (2015-05-18 19:08)      Esmu redzējis, ka ček-in punktā lielos liek atstāt...

janisb (2015-05-18 19:28)      Lielos nelietoju, bet saliekamais mugurenē vienmēr līdzi, piesējušies nav. Ņemot vērā, ka lidostā jāierodas laicīgi, tad var paspēt viņu apžāvēt gan rindās stāvot iekāpšanu gaidot.

Edg (2015-05-18 19:58)      Man nav bijusi nekāda problēma ar mazo saliekamo. Jā, atver apskatei un atdod atpakaļ. Nododamajā bagāžā var nodod arī lielo, ja tik iekļaujas somas gabarītos.

andrisz (2015-05-18 20:02)      Muzeju naktī biju Saeimā un tur lietussargu pat nepmanīja, lai gan pārbaudes likās iespaidīgas.

DanaL (2015-05-18 21:43)      Es savukārt esmu redzējusi, ka meiteneei atļauj ienest garo lietussrgu kopā ar rokas bagāžu salonā. Domāju, ka viss atkarīgs no darbinieka attieksmes. Ar saliekamo lietussargu diez vai būs problēmas.

lietuviete1 (2015-05-18 21:45)      Lietussargu (un jebkuru citu priekšmetu) var tikai tādu, ko var ielikt atļautajā rokas bagāžā, ja grib nest salonā. Lidkompānijām mēdz būt atšķirīgi nosacījumi par rokas bagāžas izmēru, tā kā drošāk ir ņemt mazu un salokāmu. Kaut gan no personiskās pieredzes - Londonas lidostā rokas bagāžu izkratīja it kā lietussarga dēļ (to nesa nez kur pārbaudīt).

Mavs (2015-05-18 22:10)      Smartlynx pārvadājumu noteikumi :

11.5. Pasažieris gaisa kuģa salonā ir tiesīgs pārvadāt atsevišķus priekšmetus personīgai lietošanai:
a) nelielu sieviešu somiņu;
b) mēteli, šalli vai sedziņu;
c) lietussargu vai spieķi;
d) kameru vai binokli;
e) mazu pārnēsājamu datoru;
f) lasāmvielu lidojumam;
g) bērna pārtiku, kas nepieciešama lidojuma laikā;
h) medikamentus, kas nepieciešami lidojuma laikā;
i) kruķus vai pilnībā saliekamus ratiņ krēslus invalīdiem un personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
j) bērna sēdeklīti, ja tas ietilpst gaisa kuģa salona bagāžas novietnē.


=============================

Bija kaut kāda starptautiskā konvencija, saskaņā ar kuru gaisa kuģī drīkstēja pārvadāt un par bagāžu netika uzskatīta virkne priekšmetu. Cik atceros - tur bija ziedi, foto-video tehnika, sieviešu rokassomiņas, lietussargi, spieķi un vēļ šis tas. Manuprāt to pat nevarēja iekļaut rokas bagāžas svara ierobežojumos. Iekopētie Smartlynx noteikumi visticamāk ir bāzēti uz šo konvenciju.

jokapec (2015-05-18 23:18)      Ir jau ir arī lietusmēteļi... neko nesver un vietu neaizņem.

kokote (2015-05-19 11:33)      Lai kā man nepatiktu lietot, bet dažādos braucienos, ekskursijās vienmēr, paķeru līdzi to plēves lietusmēteli- vietu gandrīz nemaz neaizņem, nesver necik, bet lietus gadījumā ir vislabākais sargātājs un nevienam netraucē un arī mani neierobežo ne kustībās, ne manevrēšanā, ne redzes leņķī, atstājot brīvas rokas.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu