Ryanair. Drukas kļūda rezervācijā. Jau veikts on-line check in.

Problēma sekojoša... ir veikta rezervācija un pat veikts on-line check in. Taču mistiski nezināmā veidā ir ieviesusies drukas kļūda rezervācijā, kura netika pamanīta pat vēl pirms on-line check in... Pases dati, dzimšanas dati un pat vārds ir pareizi, bet uzvārds pilnīgi nepareizs. Un nevis tur viens vai divi burti, bet pavisam cits uzvārds. Turklāt pasažieris ir nepilngadīgs, attiecīgi veikt jaunu rezervāciju veikt viņam vienam pašam nav iespējams, a pieaugušajiem biļetes jau ir.

Kādi ir varianti šo "problēmu" atrisināt? Jālido ceturtdien vakarpusē.

_lollypop_ (2010-08-23 21:46)      Vispār jau traki... es ieteiktu aizbraukt uz lidostu pie Ryanair meitenēm... viņiem tur ir lodziņš.
ja nebūtā tā chek-in... varētu mainīt personu, kam rezervēta biļete
jā, un nepilngadīgo vienu nevar piereģistrēt...

_lollypop_ (2010-08-23 22:00)      Es saku, aizbrauc uz lidostu, varbūt par naudiņu, protams, var kaut ko glābt...

lapsu_aacis (2010-08-23 22:08)      atraksti uz kasti destination lidostas nosaukumu un ja ir, maksaajuma apstirpinaajums, to.

ja bail, kaartosi pats, iedoshu numurus. sagatavo rezervaacijas apstiprinaajumu, rezervaacijas kodu un konfirmaaciju online check in-am, peec tam,kad pareizie dati bijushi ievadiiti. un arii meegjini aCCereeties, kuru no 3 piedaavaatajiem variantiem pie online chekina izveeleejies.


paareejiem- maaciiba : shaadi gljuki ryanair sisteemaa ir regularitaate. daudzi saskarsies arii ar gadiijumiem, kad jums piesuutiis reekjinu par jaunu, nevis par tiem 9.99, bet 309.99 , ar piebildi, ka confirmation code ir nepareizs! un buusiet shockaa nepakojam.

taadeelj. NEKAD netaisiet online check in liidz izlidoshanas dienai!
iipashi, ja biljetes ir pajkertas burtiski 10 dienas pirms lidojuma. shiis kljuudas parasti izlec peec nedeeljas, kad viss jau nobukots un sakaartots lidoshanai.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu