Avioreisi

Avioreisi - jautājumi un diskusijas

Vai atceļas rezervācija uz atpakaļreisu, ja neizmanto lidojumu turp (Wizzair) (3)
Wizzair mainīja lidojuma laiku, attiecīgi netieku uz nākamo reisu. Pirkšu citas biļetes. bet atpakaļceļa biļetes man der. vai tās neatcelsies, ja nebūšu turp lidojis. callcentre neatbild..
parasti, ja neierodies turpceļā, lidsabiedrība atceļ atpakaļreisa rezervāciju Par maz infas, lai atbildeetu. Visas komunikaacijas iespeejas jau izsmeeli?

https://wizzair.com/en-gb/information-and-services/prices-discounts/refunds-and-compensations#/
Man bija tieši tāda pati situācija - reisu pārcēla uz nākošo dienu, es pati nopirku biļeti un aizlidojusi ar citu lidkompāniju, atpakaļ lidoju ar iepriekšrezervēto wizzair. Nekādu problēmu nebija. ··· Avioreisi: Vai atceļas rezervācija uz ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Ar ko ērtāk lidot uz Angliju? (6)
Gribas aizlidot uz Anglju, bet nezinu ar kuru lēto kompāniju brauc. Jūsu pieredze ar rynair vai wizz air!
Sākumam nenāktu par nāvi uzzināt, kurp tieši jālido. Anglija, zinies, ir diezgan liela zeme, un lidostu, kurās piezemēja pat no šejienes lidojošie gaisa kuģi, ir pulka. Bet, ja nav lielu prasību ērtību un citu cilvēcisko vajadzību ziņā, Ryanair nav ne vainas, tīri labs satiksmes autobuss, ja galvenais nosacījums ir pakalpojuma cena. Es to izmantoju daudz un dikti, visas nedienas, kas bijušas, ir bijušas tikai un vienīgi pašas vainas dēļ (lidojumu kavēšanos neskaitu, visiem gadās). Rianairam nav ne vainas. Ja savlaicīgi pasūta biļeti, ari ar Air Baltci var tīri pieklājīgi iekārtoties. Atkarībā uz kuru lidostu lidojat.Izmantoju Stansted un Luton lidostas. Cik sanācis,tad tikai ar Ryanair un lētāk no Viļņas. Dajebkuru, kā cena un saraksts apmierina.

Nesenā pieredze - vizieris turp (kaut agri jāceļas, būt Londonas centrā jau ap 9 no rīta ir lieliska opcija), ainārs atpakaļ (pēcpusdienas reiss ir labāks par rīta, jo vēl var paspēt pa dienu daudz ko paveikt).

Ar citām UK pilsētām variantu un iespēju mazāk.
··· Avioreisi: Ar ko ērtāk lidot uz Angliju? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Tiešais lidojums no Rīgas uz Romu (5)
Vai var uz Romu no Rīgas aizlidot pa tiešo,bez pārsēšanās?
Tikai Air Baltic http://www.airbaltic.com/about/timetable.pdf
Rome
BT631 RIX FCO 09:20 11:25 73C Sep 2 Oct 21 -2- - - -7 BT632 FCO RIX 12:10 16:20 73C Sep 2 Oct 21 -2- - - -7
BT633 RIX FCO 15:05 17:10 733 Oct 13 Oct 25 1- - -56- BT634 FCO RIX 18:00 22:10 733 Sep 1 Oct 25 1- - -56-
BT633 RIX FCO 15:05 17:10 733 Sep 1 Oct 11 1-3-56- BT634 FCO RIX 18:10 22:20 733 Sep 3 Oct 8 - -3- - - -
Kapeec gan nevareetu ?:) protams var! https://www.airbaltic.com/lv/lidojumi-uz-romu Un atpakaļ arī... ··· Avioreisi: Tiešais lidojums no Rīgas uz ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Rīga-Dortmund (12)
Nevaru saprast,kā lai atrod tiešo lidoju no Rīgas uz Dortmudi vai Hanoveru? ievadot Google izdod tikai lidojumus ar pārsēšanos Londonā vai vēl kur..Vai tā ir,ka nav tiešo lidojumu? Uz Disseldorf ir ,bet uz Dortmund vai Hannover?
.... skaties wizzair! pa tiešo/ ap 70 eiro surpu-turpu uz Dotmindi / :) Par Hanoveri nezinu. Uz Dortmundi nav tiešā lidojuma, es lidoju uz Disseldorfu, lai tiktu uz nelielu pilsētiņu netālu no Dortmundes. Nu, jā, iespējams, ka Wizzair ir, es pa lēto ar Ryanair lidoju. ;) No 24.06 būs tiešais reiss Riga-Dortmunde.Tagad ir tikai Viļņa-Dortmunde. Lido uz Düsseldorf International /daargi/ vai uz Düsseldorf Niederrhein (Weeze) /leeti/ un taalaak ar S baanu. ··· Avioreisi: Rīga-Dortmund lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Ja airBaltic iegādāta biļete tikai ar rokas bagāžu, rokassomiņa var būt atsevišķi līdzi? (22)
Varbūt kāds / kāda nesen lidojusi un zina? Agrāk varēja būt visai paliela tā rokassomiņa, bet tagad pāris gadus neesmu lidojusi, varbūt kas mainījies? Jau iepriekš pateicos par atbildi.
kas ir paliela ?
tikko lidoju, rokas bagaazha mazais koferiitis + sominja paar plecu , ne liela ne maza , neviens iipashi neiebilda ....
Vari līdz ņemt kaut maisu, bet iekāpjot ļotenē pēc noteikumiem var būt tikai 1 vienība pareizos izmēros. AirBaltic gan nav no tiem drastiskākajiem svara izmēra un skaita pārbauditājiem, bet ja uzrausies uz kādu darbinieci sliktā garastāvoklī, var paprasīt visu sabāzt vienā koferi un ari nosvērt. Rīgā redzēju vinreiz, ka BT pārbaudīja rokas bagāžas atilstību. AMS ar pie iekāpšanas redzēju kā vienai sievietei lika visu izņemot tax free sapakot vienā koferī oficiāli nedrīkst. bet airBaltic parasti par šo speciāli nepiesienas. ja tev tāda, ka pie vajadzības var koferī ielikt, tad var nesatraukties Raynair diezgan piekasiigi , esmu redzeejusi, bet ar Airbaltic uzspeeju veel kosmiskajaa Taxfree zonaa iepirkties un nekad nav luugts , lai iepakoju visu vienaa ....
bet noteiktumi paliek noteikumi , kurus tu apstiprini , ka esi iepazinusies peerkot biljeti
Boltikam ir vienas somas uzstādījums un, spriežot pēc atsauksmēm internetā, skaita, izmēru un svara kontrole, kaut nav 100%, tomēr gana bieža parādība.

Savukārt aināram jau kādus mēnešus oficiāli atļautas 2 vienības. Iepazīties var aizbraukt uz lidostu iemēģināt bagāžas rāmi ar 2 kastītēm.
··· Avioreisi: Ja airBaltic iegādāta biļete ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Lidojumi no Dortmundas vai Diseldorfas (14)
Ir kāds lidojis?No Dortmundas laikam tikai Vizar un tikai uz Viļņu.No Diseldorfas Veeze Laikam tikai Ryanair,tiesa gan,līdz Rīgai. Cik tālu no Viļņas lidostas līdz Autoostai,vai dzelzceļa stacijai,lai tiktu līdz ...
Maksas izzinas par 15 kap. Piemeeram, www.flybus.lv no lidostas liidz lidostai, veel ir citi busi ar´, maate google pateiks preciizaak t.i. timetible etc. No Diseldorfas ir tieshie lidojumi uz Riigu. Ja laikus panjem biljeti, tad par normaalaam naudaam.

http://www.duesseldorf-international.de/dus/abflug/
Veelo.

http://www.lufthansa.com/online/portal/lh/de/booking?l=de&cid=18002&originName[0]=DUS&originCode[0]=
DUS&destinationName[0]=Riga&destinationCode[0]=Riga&WT.srch=1&WT.mc_id=SEA
..uz sitienu paskatījos,uz oktobri no Diseldorfas uz RĪgu pa taisno 50 eiro....
Kur problēma?
··· Avioreisi: Lidojumi no Dortmundas vai ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Rokas bagāža lidmašīnā (20)
Sveiki! Tā nu sagadījies, ka drīzumā man priekšā ir pirmais lidojums... Tapēc ir maza neskaidrība... zinu par daudzajiem "bīstamajiem" priekšmetiem, ko nedrīkst ņemt līdz, bet kā ir matu taisnojamo?? To drīkst ņemt līdz ...
Domāju, ka ar matu taisnotāju nebūs problēmas, bet silti ieteiktu izrevidēt visas šķidruma pudelītes vai tur ir 100 ml tilpums, jo Dzintara sauļošanas kremam tilpums ir 125 ml - Rīgā mani pažēloja, bet Anglijā tikai noskatījos, ka manas tūbiņas tiek iemestas melnā konteinerā.... drikst. tikai pie security varbut bus jaiznem no somas kaa kompits. jostu un komi liksi atsevišķi caur skanēšanu...par auskariem nekad neesmu aizdomājusies..man nav..bet nav manīts,ka kādai vai kādam , liek novilkt :))) LV vajag izņemt atsevišķia skanēšanai kompi, un arī nopietno fotoaparatūru (aparāts, objektīvi), par pārējo parasti nepiesienās, eiropā parasti tik kompis jāizzņem :D
Un protams šķidrumi, un asumi naf welkomēti - bet tas lielā mērā no kratītāja garastāvokļa atkarīgs :D
Nedrikst nemt lidzi shkidrumus, visadus kremus, tubinas, skeres, nagu vilites, matu lakas, utt., bet keramisko matu taisnotaju - domaju, ka noteikti var, taa pat kaa fenu u.c. lidzigas lietinas:) nezinu kaa ar auskariem, nav bijushas nekadas problemas, bet vienmer ir probleema ar kurpem - tas ir janovelk vai jauzkapj uz ``čekotāja``:P ··· Avioreisi: Rokas bagāža lidmašīnā lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Pārsēšanās Londonā (24)
Plānots pārsēsties Londonā AirBaltic lido no Rīgas uz Londonu (LON) Tālākais reiss lido no Heathrow Jautājums - ko nozīmē London (LON) ? Kur viņa atrodas ? Kā nokļūt no turienes uz Heathrow un cik tas apmēram maksā ?
www.gatwicktoheathrow.co.uk
www.toandfromtheairport.com
airBaltic lido uz Gatwick, no turienes ir Gatwick express 30min uz Victoria station centra - no turienes var tikt visur kur citur. vilcienam bileti perc vismaz 24h ieprieksh internetaa - bus letak un uz telefonu atsutis kodu, kas jauzrada kontrolierim. Hitrovaa sen neesmu bijusi, tapec nevaru komentet. man no Hilton Metropole uz hitrovu vareja tikt kkaa uzreiz no blakus esoshas metro stacijas.
Autobuss no Hitrovas uz Gatviku un otradi pirms vairakiem gadiem brauca vairak ka stundu un maksaja sausmigi dargi (taa man palicis atminaa)..
vsp caur lidostu majas lapam vari mierigi tikt uz sab.transporta lapam, kas Tev visu pateiks prieksha.
PS: LON nozime jebkuru lidostu Londonaa, piem skyscanner.net Tev tadu iedod, ja isti nezini, uz kuru lidostu Tu gribi lidot vai ari piemeklet letako marshrutu lidz londonai.
Tāds LON nav, ir HTR- Hītrova, LGW-Getvika un STN-Stansteda...Vistacamāk ielidosi Hītrovā vai Getvikā... Airbaltic parasti lido uz Gatwick lidostu...

Vieglākais ceļš parasti ir vilcieni... vismaz drošakie, jo ar BUS vai Taxi var trāpīties sastrēgumā...
Vilciens no Getvikas iet tieši no lidostas uz Viktorijas staciju Londonas centrā. ja pareizi atceros- ekspresis bez pieturām. 30 min. nu kādi ~~~13 eur laikam. Var jau ņemt luxus klasi, bet nu nezinu kada tam jēga:) ··· Avioreisi: Pārsēšanās Londonā lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Ryanair. Drukas kļūda rezervācijā. Jau veikts on-line check in. (5)
Problēma sekojoša... ir veikta rezervācija un pat veikts on-line check in. Taču mistiski nezināmā veidā ir ieviesusies drukas kļūda rezervācijā, kura netika pamanīta pat vēl pirms on-line check in... Pases dati, dzimšanas ...
Vispār jau traki... es ieteiktu aizbraukt uz lidostu pie Ryanair meitenēm... viņiem tur ir lodziņš.
ja nebūtā tā chek-in... varētu mainīt personu, kam rezervēta biļete
jā, un nepilngadīgo vienu nevar piereģistrēt...
Es saku, aizbrauc uz lidostu, varbūt par naudiņu, protams, var kaut ko glābt... atraksti uz kasti destination lidostas nosaukumu un ja ir, maksaajuma apstirpinaajums, to.

ja bail, kaartosi pats, iedoshu numurus. sagatavo rezervaacijas apstiprinaajumu, rezervaacijas kodu un konfirmaaciju online check in-am, peec tam,kad pareizie dati bijushi ievadiiti. un arii meegjini aCCereeties, kuru no 3 piedaavaatajiem variantiem pie online chekina izveeleejies.


paareejiem- maaciiba : shaadi gljuki ryanair sisteemaa ir regularitaate. daudzi saskarsies arii ar gadiijumiem, kad jums piesuutiis reekjinu par jaunu, nevis par tiem 9.99, bet 309.99 , ar piebildi, ka confirmation code ir nepareizs! un buusiet shockaa nepakojam.

taadeelj. NEKAD netaisiet online check in liidz izlidoshanas dienai!
iipashi, ja biljetes ir pajkertas burtiski 10 dienas pirms lidojuma. shiis kljuudas parasti izlec peec nedeeljas, kad viss jau nobukots un sakaartots lidoshanai.
··· Avioreisi: Ryanair. Drukas kļūda ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu