Ryanair

Lidots ir daudz, bet pirmo reizi esmu saņēmusi drosmi izmantot Ryanair pakalpojumus. Brīnumainā kārtā, pērkot biļetes man netika nekas lieks pierēķināts, izņemot maziņu komisiju. Vienīgā papildus maksa man būšot 7 eiro Rīgas lidostā, ar piebildi, ka Rīgas lidosta to iekasē nelikumīgi. Vai mani vēl negaida kādi ar izdevumiem saistīti pārsteigumi? Mums būs tikai rokas bagāžas-man Rimčika smukais čemodāniņš, puikām mugursomas ar skrituļslidām, tātad mugursomas varētu neatbilst kaut kādiem kantainiem izmēriem. Uz ko mums gatavoties? Maršruts -Rīga (Oslo) Barselona (Dublina) Rīga.
Visiem vēlu ceļojumiem un piedzīvojumiem bagātu vasaru! :)

Forsha_Rupucene (2014-03-23 00:10)      viss būs kārtībā :) gatavojaties uz skaistu lidojumu un ceļojumu kopumā :) galvenais, lai izmērs nepārsniedz to, kas atļauts, formai nav nozīmes :)
P.S. izmēram IR nozīme :D
P.P.S. paaaaldies :)

PETRA (2014-03-23 00:27)      Veiksmīgu lidojumu! Ar Ryanair lidoju regulāri , nekādu pārsteigumu nav. tik jāpaskatās, vai Rimčika čemodāniņa un puiku mugursomu izmēri atbilst pieļaujamajiem Ryanair standartiem un svars jāievēro un nosacījumi, ko drīkst pārvadāt rokas bagāžā, jo to viņi strikti pārbauda, ...man atņēma sinepju burciņu...un ...ja esi alkohola reibumā un sarunā muļķības, tad arī tas var beigties nelāgi, ar izsēdināšanu no lidenes...to vienreiz redzēju...

inito4ka (2014-03-23 01:13)      ...es ,,mīlu,, raini!!!! Lidots ir nejēgā!! :)) Galvenais bagāžas izmērs 55 cm x 40 cm x 20 cm.
un svars 10 kg. Problēmu nekādu. Un ar likvīdiem,no Rīgas nepiekasās,bet citur eiropā,tomēr viss šķidrais jāsaliek maisiņā un katra tilpums ,lai nav lielāks par 100ml!!! kopsummā var 1 litru.
as neattiecas uz minerāludeni vai šmigu. Ar to neiziesi kontroli/ Tie šķidrumi jāpērk jau lidostas zonā,pēc chek in.

inito4ka (2014-03-23 01:21)      ...p.s. mugursomas,kaut vai apaļas tomēr vajag mēģināt iestutēt tajos parametros :)) lidostā ir kur to izmēģināt! tas ir saistīts ar bagāžas nodalījumiem virs sēdvietām. Tās ir pašauras...

VECA_PIEPE (2014-03-23 01:48)      Nekádu problému.
Veiksmígu lidojumu!

av2 (2014-03-23 02:09)      nekas nav nelikumiigi Riigaa - arii Iirijaa vinni nnem iekapssanas maksu. Ja atceros pareizi - ap 10 euro.

Marsietis (2014-03-23 08:31)      Cik ilgi ir laiki pie pārsēšanās? Ja pirmā lidmašīna kavēsies, tad nākamo reisu vari nokavēt. Šī aviokompānija nodrošina lidojumu vienā reisā un nevis savienoto lidojumu. Ja nokavēsi, tad būs jāpērk biļete jauna biļete par lielu cenu uz kādu tuvāko brīvo reisu. Man tā nekad nav gadījies. Bet ir gadījies stresot ja reiss kavējas.

kwinta2 (2014-03-23 10:28)      Daudz izdevīgāk nekā ar Airbaltic,biļešu cena vismaz 3x letāka,serviss tieši tāds pats,bagāžai plus 2 kg/AB tikai 8 kg/ un AIrbaltiks atņem tavu vienigo somu iekāpjot lidmašīnā un ved uz bagāžas nodalījumu.Un nav svarīgi,ka tev tur nauda,telefons,dators utt,visu samet bagažniekā.
Protams LV kā vienmēr ar kaut ko izceļas,šoreiz ar lidostas nodevu.Viļņā tāda brīnuma nav,bet mums jau jāpelna kur tik var.Ko cilvēks darīs,ja viņam jālido-protams ka maksās ragā.
Ryanaira reisi nav redzēts ka kavētu,bet gadīties protams ka var.
Bagāžas saturu pārbauda ne Ryanair darbinieki,bet gan Rigas lidostas.

zolidais22 (2014-03-23 12:40)      Lasīju, ka tieši Rimčika akcijas somas tieši NEDER Ryanairam un Air balticam, jo katrai kompānijai drusku atšķiras tie gabarīti :( kādi 2 cm esot pa daudz .... Lasīju oficiālu rakstu ko Delfi ielika tikai DIENU pirms Rimčika akcijas beigām ... Neesmu pārbaudījis kā reāli dzīvē īsti ir, vai kādam ir pieredze???

joens (2014-03-23 12:52)      Stingri ievērot aināra rakstītos noteikumus un problēmu nebūs. Nedaudz pofigisma un problēmu iespējamība garantēta vismaz vienā no ceļojuma 4 lidostām.

Šķidrumus un nažus kontrolē lidostas drošības dienests, aviokompānijas tur neko nenosaka. Tāpat arī RIX drošības maksa ir tikai lidostas kompetencē.

Ja ir laiks aizbraukt līdz lidostai, var pārbaudīt savas somas, lien iekšā (un arī ārā) rāmī vai nē. Pēc tam vairs nebūs pārsteigumu.

Nesen atkal lidoju ar šamiem, viss ļoti OK.

VECA_PIEPE (2014-03-23 13:00)      Nu taksh rokas bagázjá neliksi ne cúku kaujamo tuteni, ne rokas granátu vai spridzekljus ar laika degli un koltu, ja nebúsi ieplánojis teroraktu vai lidmashínas nolaupíshanu,...nu parasti jau visádus shausmu shtruntus, liek iznjemt no celja somas, pirms iekáp lidmashíná.
Izlasi lidojumam paredzéto instrukciju, kurá ir visas norádes par atljautás bagázjas saturu, svaru un gabarítiem cm., ríkojies péc noteikumiem un lido bez bédas un stresa gan ar Rynair, gan ar Air Baltika lidaparátiem.

sorrell (2014-03-23 16:10)      piekrīti Rainera atbalstītājiem, šogad pirmo reizi lidošu ar rezervētu vietu:) mazos šampūnus, zobupastas var nopirkt Drogās, turp lidoju ar mazo čumodānu kā rokas bagāžau, atpakaļ ceļā to pieslādēju ar mantām un nododu, nav bijušas problēmas ar lidošanu, 3 nosplaujos;) vienmēr ielido laikā:)

emaria (2014-03-23 16:35)      Normāli lidot ar Ryanair tikai ,lai nebūtu problēmas,viss jāieliek rokas bagāžā,pat maciņš nedrīkst būt rokās

Ljekainiitis (2014-03-23 17:46)      Lidostas drošibas maksa gan ir nevis lidostas izdomāta, bet to ir pieņēmis LR Ministru kabinets. NORMĀLAS aviokompānijas to pierēķina biļetei.

Ljekainiitis (2014-03-23 17:48)      P.S. Un - lidojiet no RIX ar Ryanair, kamēr vēl varat. Ļoooti liela iespējamība, ka no 2015. gada pavasara (kad beidzas Šlesera slēgtais līgums) tā tur vairs nebūs. Tikpat liela iespējamība, ka pēc tam Ryanair lidos no Tukuma lidostas (saucas tā laikam Lidosta Jūrmala).

Marsietis (2014-03-23 17:56)  1   Un kas tad būs? Vai tiešām uz lidostu Rīga lidos vairs tikai vecas lidmašīnas kurām bieži ugunsdzēsēji ir vajadzīgi un var nepaspēt aizbraukt līdz Tukumam?

sorrell (2014-03-23 18:04)      var lidot arī no Viļņas, ar visu autobusa biļeti ir lētāk:)

Bazhix (2014-03-23 23:54)      Bet es tikai par Ryanairu no Tukuma :) Vai vēl labāk, Ryanairu un AirBaltic no Tukuma. Lai Rīgas lidostā parādās arī kāda cita lidmašīna un virziens, nevis tikai Anglija :)

P.S. Kā Wizz paziņoja, ka lidos no Rīgas uz Barselonu un Parīzi, tā AirBaltic šiem lidojumiem nometa cenas par 30eur :)

barklijs (2014-03-24 11:18)      Bez ierašanās lidostās viens no svarīgākajiem atlikušajiem darbiņiem ir internetā iečekoties un izprintēt iekāpšanas kartes. Ja aizmirsīsies - tad gan var būt negaidīti lieli neparedzēti izdevumi.

Ljekainiitis (2014-03-24 11:59)      Marsieti - kā reizi otrādi ... RIX paliks NORMĀLAS aviokompānijas :) Bet lētie - kā citr Eiropā uz nomaļajām & lētajām lidostām lidināsies.
Ne jau velti WizzAir Rīgā sāk bāzi taisīt. Gatavojas jau laicīgi :)

Marsietis (2014-03-24 13:52)      Es uzskatu ka labi visiem ir ja ir liela lidosta ar daudz reisiem un daudz pasažieriem. Ja RIX grib uztaisīt par lidostu ar kukuruzņikiem, bet lielās lidmašīnas novirzīt uz Tukumu. Kas no tā iegūs?
Varbūt taksisti kas piepelnīsies pārvadājot pasažierus no vienas lidostas uz otru. Eiropā tās lidostas šķiro, ja tās patiesi ir lielas un pārslogotas.
Bet tā drošības maksa jau arī nebija iniciatīva no Ministru Kabineta, ka viņiem algai pietrūkst.
Ja vajadzēs, tad braukšu arī uz Viļņu vai Tukumu, bet ar kukuruzņiku es nelidošu. Man nav tik svarīgi ka lido trīs tādi katru dienu.

Ljekainiitis (2014-03-24 23:03)      Marsieti - Tu tikai raksti vai lasi arī ? Neviens nešķiros pēc lidmašīnu lieluma. Tukums vienkārši iespējams būs Ryanair bāzes lidlauks. Un viss.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu