Aviobiļetes

Aviobiļetes - jautājumi un diskusijas

Turkish airline biletes (6)
Labdien, es nopirku avio bileti caur turkish airline aviokompaniju Riga- stambula- ekaterinburga, lidosu ari ar turkisha lidmasinu. tad kopirku biletes iegaju paskatities kas tur ir sezam vietaam, un man parada viss sarkans ta it ka viss ...
Laba lidkompānija. jā...vienkārši pa agru gribi iečekoties. viss būs ok Pie čekošanās (vai nu online, vai lidostā) Tev iedalīs vietu un nekas nebūs jāpērk. Vietas par maksu ir tās, kur vairāk vietas kājām.
Turkish ļauj online čekoties dienu iepriekš.
Manuprāt, ja savienojums ir garāks par 3h (neesmu pārliecināts par stundu skaitu, varbūt tās ir 4h), tad pienākās bezmaksas ēdiena voucheris no turkishairlines - uz turkishairlines rēķina var paēst Stambulas lidostā :)
Un, ja savienojums ir garāks par 10h, tad pienākas bezmaksas viesnīca - tiesa, šeit ir noteikums, ka nav iespējams savienojums ar īsāku gaidīšanas laiku (vai nu ielido vēlāk, vai izlido agrāk).
patik kompanija,biezi izmantoju. ··· Aviobiļetes: Turkish airline biletes lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Lidmašīnas biļetes īpašnieka maiņa (13)
Ir nopirktas divas lidmašīnas biļetes Rīga - Londona 11.07.2017 un Londona - Rīga 13.07. 2017 . Bet viens cilvēks - potenciālais braucējs pirms mēneša nomira. Ko darīt? Kāda ir prakse? Kur likt otru biļeti? Cik potenciālajam ...
Nav tādas pieredzes, bet braukt noteikti vajag, ja vien tie braukšanas plāni nebija sakarā ar mirušo. Uzzvani pašai aviosabiedrībai, lildzbraucēja vārdu noteikti var mainīt vēl. Un pat ja vārdu nevar mainīt, tad te būtu gadījums, kad biļeti var atgriezt saņenot naudu atpakaļ, jo braucēja ta vairs nav. Ryanair lai nomainītu biļeti uz citu uzvārdu, dažreiz ir lētāk jaunu bieti nopirkt.
Nezinu, kas Ryanairam ir uzlabojies. Viņi jau domā, ka laikam otro somiņu vairs neļaus par brīvu salonā ņemt.
Izsakies konkrētāk, lūdzu. Īsumā - problēma neeksistē. Bet situācijas risinājumi var būt dažādi sākot ar to, ka neko nav jādara līdz tam, ka nelielas kustības vēlams (vajag) veikt (variantā ar līdzbraucēja maiņu pavisam noteikti). Atkariigs no biljetes tipa, aviokompaanijas utt. Aviokompaanijaam meedz buut maajas lapas ar sadalju SERVICES! Lūdzu taču izteikties konkrētāk, aviosabiedrība, lidostas, kur (no kā) pirktas biļetes, kādas biļetes (viena abiem vai katram sava vai ...). Bez tā tukša salmu kulšana. Piemēram, ar aināru vai vizieri lidot pašai nozīmē tikai laicīgi ierasties lidostā un ar citām domām sevi nenodarbināt. Ar SAS vai Lufthansa vai pat airBaltic var būt (arī) nedaudz savādāk. Nomainīt līdzbraucēja vārdu var atbilstoši katras aviokompānijas kārtībai. Iespējams, ka kaut kur, pierādot pasažiera miršanas faktu, var dabūt naudu atpakaļ (20€ dēļ varbūt nav vērts, bet 200€ dēļ var arī padarboties). ··· Aviobiļetes: Lidmašīnas biļetes ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Vai atceļas rezervācija uz atpakaļreisu, ja neizmanto lidojumu turp (Wizzair) (3)
Wizzair mainīja lidojuma laiku, attiecīgi netieku uz nākamo reisu. Pirkšu citas biļetes. bet atpakaļceļa biļetes man der. vai tās neatcelsies, ja nebūšu turp lidojis. callcentre neatbild..
parasti, ja neierodies turpceļā, lidsabiedrība atceļ atpakaļreisa rezervāciju Par maz infas, lai atbildeetu. Visas komunikaacijas iespeejas jau izsmeeli?

https://wizzair.com/en-gb/information-and-services/prices-discounts/refunds-and-compensations#/
Man bija tieši tāda pati situācija - reisu pārcēla uz nākošo dienu, es pati nopirku biļeti un aizlidojusi ar citu lidkompāniju, atpakaļ lidoju ar iepriekšrezervēto wizzair. Nekādu problēmu nebija. ··· Aviobiļetes: Vai atceļas rezervācija uz ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Ryanair biļešu cenu maiņa. (21)
Tā ir taisnība ka Ryanair biļešu cenas maina otrdienās un piektdienās? Šodien, kad vēlējos nopirkt lētu biļeti, rajaniers ko tik neizdomāja, gan to, ka karte neriktīga, gan ka numuri nepareizi, tad ka es jau otro biļeti uz 1 ...
A varbūt patiešām karte neriktīga un numuri nepareizi savadīti?:) Pamēģini ielogoties Ryanā ar savu paroli un tur pēc references koda VIUN2Y vajadzētu varēt pārbaudīt, kāds ar Tavu bookinga statuss. ...nav bijušas problēmas nekad,8 gadu laikā!!!! vai nu tiek tā biļete par to cenu vai ir atteikums. Apskaties internetbankā - ir rezervēta summa vai nav (swedbanka internetbanku piedāvā visiem klientiem).
2) Pieļauju, ka pat, ja otrreiz noņems naudu, arī ryanair saprot, ka 2 biļetes vienam cilvēkam nav vajadzīgas un vienu atmaksās - kolēģis netīšām sajauca un nopirka biļetes ar 2 dienu starpību - pēc pāris zvaniem (caur skype, lai lētāk) supportam, par vienu (lētāko) atdeva naudu :)
Par karti - varbūt nav aktivizēti droši pirkumi intenetā? :) (par limitu gan nejautāšu - defaulto limitu pārsniegt, pērkot ryanaira biļetes varētu būt grūti :)).
Var piezvanīt bankai un pajautāt - kas noticis (ja ir aktivizēts "droši pirkumi internetā" :)) Es esmu tā darījis un swedbankas helpdesks ir ļoti laipni. Arī tad, ja šādus darījumus viņi neredz (bet tad arī teiks, ka neko neredzam). Šādā gadījumā nav ko uztraukties par to, ka otrreiz rezervēs.
··· Aviobiļetes: Ryanair biļešu cenu maiņa. lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Biļetes maiņa (6)
Cik izmaksā biļetes maiņa ja man jau ir atpakaļceļa biļete nopirkta??
Atkarīgs no transporta veida un kompānijas, kas sniedz transporta pakalpojumus...
Prasi tiem, kas tev to biļeti pārdeva....
Ekonomiskās klases var būt ka pat nemaina. Tur tam ir kaut kāds FLEX vajadzīgs - tas ir dargāks. Ja netiec pie pārdevēja, tad kontaktējies ar Airbaltic. Ja "manipulācijas" notiek ar turpceļa biļeti, tad jāpārliecinās, ka atpakaļceļš netiek skarts, jo aviokimpānijām ir nemode kancelēt atpakaļceļu, ja turp neaizlido... Shining, FLEX arī ir economy. Lētākā ir Basic, par kuru AirBaltic mājas lapā teikts, ka nemainot.
Bet es neskumtu. Es paskatītos, vai maina vai nemaina, AirBaltic mājas lapā caur MyBooking un pamēģinātu samainīt - tad redzētu, vai lētāk nav nopirkt citu vajadzīgo vienvirziena biļeti, pat, ja atļauj mainīt.
No Airbaltic maajas lapas:

Tas, vai Jūs varat mainīt savu biļeti, ir atkarīgs no iegādātās biļetes veida (Basic, Premium vai Business). Pirms mēģināt mainīt vai atcelt lidojumu, aicinām Jūs rūpīgi iepazīties ar cenu noteikumiem.

Ja maksājums tiek veikts ceļojumu aģentūrās vai pie airBaltic pārstāvjiem, var tikt piemērota papildu maksa par pakalpojumu.

Lidojuma datuma/laika maiņu vai biļešu atcelšanu ir iespējams veikt, izmantojot tiešsaistes maksājumu formu.

Business – lidojuma datuma/laika maiņa atļauta jebkurā laikā un bez papildu samaksas. Ja lidojuma datuma/laika maiņa nozīmē arī rezervācijas klases* maiņu (tā pati rezervācijas klase* Jūsu izvēlētajā datumā nav pieejama), Jums būs jāsedz arī cenas starpība.

Premium – maksa par lidojuma datuma/laika maiņu tiešajiem reisiem ir 50 EUR vienā virzienā. Lidojuma datuma/laika maiņa atļauta pirms plānotā vai vēlamā reisa atkarībā no tā, kurš ir tuvāk šībrīža datumam. Ja lidojuma datuma/laika maiņa nozīmē arī rezervācijas klases* maiņu (tā pati rezervācijas klase* Jūsu izvēlētajā datumā nav pieejama), Jums būs jāsedz arī cenas starpība. Maksa par biļetes veida maiņu vienā virzienā ir 50 EUR un cenas starpība.

Basic – lidojuma datuma/laika maiņa ir pieļaujama tikai, ja pasažieris ir iegādājies lidojuma maiņas garantiju kopā ar aviobiļeti.

Mainīt lidojuma galamērķi un/vai maršrutu nav iespējams.

Lūdzu, ņemiet vērā! Gadījumos, kad vairs nav pieejamas biļetes sākotnēji izvēlētajā rezervācijas klasē*, klientam ir jāsedz cenas starpība. Šī starpība tiek aprēķināta, ņemot vērā globālās rezervēšanas sistēmā pieejamās cenas, nevis cenas, kuras ir pieejamas mājaslapā.

*Rezervācijas klase: cenu līmenis, ko apzīmē ar vienu burtu (piem., A). Rezervācijas klase tiek norādīta, izvēloties lidojumu (novietojot peles rādītāju virs biļetes cenas), kā arī apstiprinājuma e-pastā aiz iegādātās biļetes veida (Premium, A).
··· Aviobiļetes: Biļetes maiņa lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Es var pasūtit aviobiļetes tagad uz septembrī ja man pasei deriguma termiņš beigsies 27 07. 2015g (5)
Kā es var pasūtit aviobiļeti uz ārzemem septembrī ja pasei derīguma termiņš beigsies 27.07.2015g
Vai tad kaads prasa pasi, pasuutot aviobiljetes? Augstaakais - personas kodu, tas tachu, taa pat kaa vaards, buus tieshi tie pashi arii jaunajaa pasee. Neesmu saskāries, ka rezervējot un pērkot elektroniski aviobiļetes tiktu prasīta pases informācija...
Šis dokuments ir vajadzīgs uz lidojuma brīdi tavas personības verifikācijas nolūkos (check-in procedūras veiksmīgai izpildei).
Ņem un pasūti tās biļetes. Pasi neviens neprasīs.
Bet pasi sakārto līdz lidojumam, citādāk netiksi nemaz līdz lidmašīnai. :)
Vienkāŗsi ej un nomaini pasi jebkurā PMLP neatkarīgi no dzīvesvietas- vēlākais pēc 2 nedēļām būs jauna pase un sūti biļetes. Var mainīt īsākā laika sprīdī, tikai tas maksās vairāk. Kāds tam vispār sakars?Pasei vienkārši jābūt ok līdz izlidošanas brīdim. ··· Aviobiļetes: Es var pasūtit aviobiļetes ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā tikt uz Bordeaux? (10)
3. vai 4. janvārī man jātiek līdz Bordo ( Bordeaux) Francijā. Cerot, ka airBaltic vēl izmetīs kādu ziemas lidojumu izpārdošanu (varbūt kāds te var pačukstēt kādu lielo airbaltic noslēpumu!! ;), mēģinu kaut ko meklēt ...
vai tu jocīgs?!? lidojums uz bordeaux jaungada "hot-seilā" par divsimtdesmt evrikiem?
tak - grabcū! tas ir vienkārši kā "cadeau de nouvel an"! lai mani palabo kāds travelhakers, ja maldos...
Runā ar Kreisa busiku....mēs maināmies regulāri Dunkirque un Calais(var būt nē). Principā var tikt par brīvu...tālāk kraties pats no tās vietas:) meklē celakaja.lv Es braucu ar raineru caur Londonu. ... nav tas labākais laiks lidot :(
caur Londonu 3 .01 >> 280 uz vienu pusi.
ar Wizzair caur Parīzi ar apmēram tikpat/
bet tā kā airbaltiks arī nepiedāvā tiešo lidojumu,pat nezinu ko ieteikt ;)
pamaini drusku datumus vai patiešām brauc ar pārvadātājiem / to ir lērums zip.lv vai ss.lv /
vai re ku Prusaks aizvedīs :)))
··· Aviobiļetes: Kā tikt uz Bordeaux? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Bīļešu cenas uz UK. (13)
Doma decembrī aizlaist šopingā uz Londonu. Kādas būtu normālas cenas Rinairam turp/atpakļ,1 personai?
Decembra sakumā no 50 (ja paveicas) līdz 70 euro turp un atpakaļ, jo tuvāk Ziemassvētkiem, jo būs dārgāk. Izpārdošanas parasti visur sākas janvārī, bet vienmēr jau kaut ko var atrast, ja pameklē. wizzair.com un ryanair.com, lai tev paligs...cik prasa, tik ari maksa, brauc uz Boxing day (otra diena pec Z-svetkiem), tad ir galvu reibinosas atlaides. Tad ta ari bus...letak nedabusi. Skaties ari wizzair uz London Luton, apmeram tas pats cels, kas no Stansted. Lētākais, ko var atrast uz decembri ir lidojums ar 68 EUR
09.12 izlido 12.12 atriežas, ja atgriežas 14.12 tad ir pa 75 EUR
http://www.lidotleti.lv/prices/search/fad69089dc
··· Aviobiļetes: Bīļešu cenas uz UK. lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Vai ir iespēja atcelt lidojumu un saņemt biļešu naudu, ja lido ar aviokompāniju easyJet? (2)
Pieredzējušie un zinošie, iesakiet lūdzu! Man tāda situācija pirmo reizi. Paldies!
Biļetes no Eiropas uz Filipīnām (15)
Kur vislabāk pirkt biļetes, meklēt biļetes ? Jebkura Eiropas lidosta der izlidošanai, gala mērķis Santos General city. Es skatos, ka no Rīgas ( lidot.lv ) neko nevar atrast. Lidojot no Rīgas sanāk nenormālas cenas. Lieta ...
Ir leerums celjotaaju saitu, tur palasies no saakuma. Bet taa - izveelies aviokompaaniju un taas maajaslapaa peerc. Uz Filipiinaam gan neesmu pircis, bet kaadreiz uz Islandi Latvijas biljeshfirma piedaavaaja par 700ls, nopirku Islandexpress(vieteejaa vinju leetaa kompaanija) par 250ls. No šīs bedres var aizlidot tikai uz UK- one way ticket, plāno lidojumus caur Frankfurti. taa ir, ir vienkaarssi jaameeggina paskatiities vieteejaas liinijaas, tas ir, tajaas Filipiinaas.
Nesen man vajadzeeja billeti no Iirijas mazas lidostinnas uz Londonu. Peerkot ASV to bileeti man piedaavaaja par $240. Uz vietas Iirijaa peerkot bija par....$40

Paskaties sseit :

http://www1.philippineairlines.com/
www.etihad.com
no Rīgas labas iespējas, es izmantoju.
http://www.skyscanner.net/
http://matrix.itasoftware.com/
··· Aviobiļetes: Biļetes no Eiropas uz ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu