Gids un šoferia Gruzijā

Vai kāds no personīgās pieredzes var ieteikt gidu un šoferi vienā personā Gruzijā?

Soltice  1 2 Vislabāk pazondēt caur paziņām vai paziņu paziņām. Ja sameklē gidu starp vietējiem, tā ir pavisam cita Gruzija nekā piedāvā tūrisma kompānijas. Mani draugi tikko atbrauca no divnedēļu dzīvošanās pa Gruziju. Super!

sandra111  1 3 draugus iesaku tikai car personigi pazistamiem cilvekiem,,,domaju,ka ta rikojas vairakums.

Lovetta    2 nu es biju no tūrfirmas., ar grupu. Paliku ļoti apmierināta.

Kempess    2 Brauc droši. Esmu tur dienējis armijā un bijis tāpat. Tur ir burvīgi. Bet nekādā gadījumā negaidi Eiropas infrastruktūru un servisu. Gruzija ir jābrauc baudīt un izjust.

bagi    1 Man tik jautājums...kāpēc Horvātiju, Melnkalni var izbraukt par 200-300 eur (visi ceļojumi),bet Gruzija pat zem 700eur netik....? Nu kas tur labāks?
Nē, te nav politika,mani patiešām interesē, kāpēc tur tik uzskrullētas cenas. Vai apmeklēt Horvātiju un Adrijas jūru ir...nu kas Gruzijā labāks, lai maksātu 3 reizes vairāk? Viedokļi!!!

Kempess  1   Gruzija un Horvātija nav viens un tas pats. Horvātija tomēr ir Eiropas līmeņa kurorts. Grūzija toties ir piedzīvojums. Paša dārzā audzēti tomāti, uz ielas stūra maiznīcā cepta maize, vīns vai čača nevis veikalā, bet no vietējiem.

bagi      Kempess....labi! Gaidu vēl no citiem! Pagaidām neiebilstu,kaut būtu gan ko(piedod)...
Tātad ar ko Gruzija (apceļojot) ir labāka par Horvātiju un Melnkalni (tur es esmu bijis).

coldlands      Bagi, tāpēc ka Horvātija tūrisma bizness jau labu laiku, un viņi saprot, ka labāk samazināt cenas, bet piesaistīt vairāk tūristu. Gruzija droši ka vēl padomju sistēmas domāšana, mol šodien nopelnīšu daudz, bet kas būs rit pofig.

joens    2 Ja kāds uz Gruziju brauc par 700, tad tās ir viņa neatņemamas tiesības. Ja nebūtu padārgais lidojums (ir varianti), tad līdz nedēļai pietiek ar daudz mazāku naudiņu. Nokļūt Horvātijā var lētāk, taču uz vietas būs jūtami dārgāk. Lētās autobusu tūres neapskatu, tā ir cita pasaule un, ja vien pa zemes ceļu saprātīgi varētu tikt līdz Gruzijai (tagad tikai caur Turciju, kas ir gandrīz 2 reizes tālāk par Melnkalni, 2500 km vs 4400 km), arī būtu lētāk.

mazapelite    1 Ja biju Gruzija,ar celojumu apmierinata,mums bija apartamenti.Ja velies kontaktus,tad uzraksti man privati vestule.Saimniece nodrosinaja transportu,ari soferis ar gidu ekskursijam.

AivarsN      Gruzijā esot legāla marihuana,varbūt tāpēc tik iecienīta? Un kāpēc mūsu 100 gudrās galvas nevarētu līdz tam aizdomāties? Nav taču neviena pierādījuma zālītes kaitīgumam. Vērtīgo īpašību gan mazliet par daudz,lai to kolonijā atļautu audzēt.😄

Made_in    4 Jau pirmais gruzīns, kuru sastapsi izejot lidostas un kuram uzdosi šo jautājumu, Tev ieteiks :)
Ja pats nezinās, tad nekavējoties sazināsies ar citu gruzīnu un pēc 10 min. būs gan gids, gan šoferis.

InJanis      Ir man tada loti , cmuka, milja, un patiesa gramata "Skorpiona cels "

Tur viens latviesu virs reali apraksta visus savus reali piedzivotos celojumus Padumijas laika, un teritorija, pamata ar laivam ( 4-5 kategorijas upes, salidzinot, musu Amata, labos palos ir knapi velkama uz 2 kategoriju ), bijis visur, Karpati, Atajs, Karelija, Sibirija, un padaudz tiesi Kaukaza regiona, ieskaitot Gruziju.

Tad kapec es to stastu......, ar vina nozelu, visi vina un biedri celojumi beidzas apm gada 1988taja......., kas visas Padumijas nomales, sakas ists KARS.

p.s. Biski kauc ko pameklesu ko interesantu dzirdeju skiet vakar pa radio 1, Latviesu puikas stastija par Cechijas okupaciju, saukto par Pragas pavasari skiet 1967 gada.

Prozerpine3      ....domāta laikam bija Svanetija! Svanetija skaista ....ar džipiem ...iespaidīgi! Gruziju izbraukāju pa 2.nedēļām krustu šķērsu! Patika! .... reizēm par daudz tostu, bet par ēšanas t.i. vēdera priekiem es vispār neizteikšos! Braucot uz turieni noteikti līdzi jāņem vēderzāles, jo dažādie dārzeņi un pārtikas piedevas, garšvielas,garšaugi utt.mums nav ierasta lieta.Mēs ēdām tikai restorānos! Uz Gruziju jābrauc tagad, kamēr Eiropa nav tur iebāzusies un visu pataisījusi pēc sava skata un līdzības, lai var sajust Gruzijas pirmatnīgumu!!! 2019-07-21 00:22

Daila1    1 Braucu uz Gruzīju uz savu galvu.Ceļojumus piedāvā uz katra stūra bet ja vajag Borjomi Temuri Magradze +995595225060 Jā vajag visu Gruzīnu parādīs. 2019-09-27 22:54

Daila1      Galvenais Gruzījā atcerēties nepiekrist pirmais cenai par visu jākaulējas. 2019-09-27 22:57

Līdzīgi jautājumi
Kas jāapskata Gruzijā? (10 atbildes)Gruzija novembrī (3 atbildes)Gruzija (6 atbildes)Uz Gruziju ar vieglo mašīnu (12 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu