Ko nedrīkst vest no Turcijas

Gribu vest dāvanā no Turcijas...nazi,kas būtu jauka dāvana medniekam,tad doma par labu Olīveļļu.... citus gadus,to visu nav nācies vest,bet pirkt un lai atņem,vēlēšanās nav :) Varbūt,kas labak to pārzin un uzraksta,ko nedrīkst?! Asprātības ir laba lieta,bet īpaši neaizraujaties :)

euromens    1 kaut kā neticas, ka Turcijā ir labi dīrājamie naži .. asi viņi var būt, bet vai priekš dīrāšanas

ne_meklejumos      Nododamajā bagāžā vari vest nazi, bet medniekam nav vērts, tikai pats var iemēģināt vai ir pa rokai.

Lele    4 Tev tieshaam vajag probleemas?
Pat, ja atljaus nazi vest..Tev tieshaam gribas, lai Tavu somu novirza peec skanera, vinji tur tad meklees, iznjems, apskatiis ..un bla bla bla pat, ja atljaus vest talaak..vajag to marazmu?

Ellja? Tieshaam par mazs izveeles LV supermaarketos?

Ps. nenjem mani pieree....es tikai skalji domaaju

joens      Ja nazis kvalificējas kā aukstais ierocis, tad gaidi problēmas, iespējams, lielas. Tāpēc sāc ar iedziļināšanos mūsu likumdošanā.

Par eļļu viss no daudzuma atkarīgs. Ja būs kāds spainis, varbūt nāksies te kādu muitu un PVN samaksāt.

Bazhix    1 Vajadzētu izvairīties no viltotajām somiņām, pulksteņiem u.c. viltojumiem. Lai arī tos ved mājās 99% tūristu, mūsu muitniekiem var būt slikts garastāvoklis un viņi var uzlikt sodus - tas gan notiek reti, bet notiek :)
Iespējams, ka vest vēsturiskas lietas nav atļauts. Zinu, ka no Ķīnas nedrīkstēja lietas, kas izskatās ļoti vecas, izvest bez apliecinājuma, ka šitā manta ir uztaisīta pirms 2 dienām. Domāju, ka turkiem ir līdzīgi :)
Medniekam tie viņu naži, visdrīzāk, nederēs dzīvē, lai gan kā suvenīrs varētu būt smuks. Ļoti iespējams, ka nazim ir jāskatās, lai asmens garums nepārsniedz kaut kādu cm skaitu (Nez kāpēc galvā stāv 18cm, bet varbūt jaucu ar ko citu :D) Gan jau tur ir arī visādas apdarinātas blašķītes ar austrumu dzērienu, kas medniekam var garšot :)

P.S. Tas viss nododamajā bagāžā. Ja tādas nav, tad turku saldumi :)

inaralaima  1   Man Adleras lidostā gribēja konfiscēt augļu tīrāmo nazīti,pat izmērīja asmeni,bet tas tikai 3cm garš,tomēr neatņēma.

neratni_stasti    2 Viss tomēr atkarīgs, vai vedīsim nododamajā vai rokas bagāžā. Laba olīveļļa var būt laba dāvana, jo ir tiešām labākas kvalitātes. Par nažiem neko nezinu. Vēl mēdz būt interesanti atvest kādu skaistu paklāju, lai gan pēc tiem labāk braukt uzreiz uz Irānu.

KOMPETE      Ar to eļļas vešanu nododamajā bagāžā arī ir risks. man paziņa veda lielu daudzumu aromātiskās eļļas, metot koferus tur kaut ko sadauzījja un viss čumandans bija eļļu kakofionijā.

bitite27    5 Nazi dāvināt nav labs tonis-asas lietas vispār neiesaka dāvināt!

_Biezaa_oome    2 Mans beerns no Anglijas paarceljoties, veda profesionaalos pavaara nazhus. Vajag tikai ieprieksh deklareet, tad probleemu nebuus.

daris      Nazi dāvināt nav laba zīme .

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu