Turcija - dolāri vai eiro

Vai kāds pēdējā laikā nav bijis Turcijā, konkrētāk Stambulā? Mani interesē - kā tur ar naudas lietām, vai joprojām pieprasīts ir dolārs, vai tomēr labāk iemainīt eiro sīkās kupīrās? Bušu pateicīga ikvienam, kurš izteiks savus piedzīvojumus.

daisy777      Ja negribi, lai Tevi uzreiz pieskaita pie cērpamajiem slāviem vai "bagātajiem" eiropiešiem, labāk operē ar jaunajām lirām (izņemot turpat bankomātos)- izdevīgākas cenas nokaulēsi un vēlīgāka attieksme būs ;))))

joens      Priekš kam Tev tur nauda? Parastam tūristam viens stāsts, bet centrāltirgus šoperim pavisam cits.

Par tūristiem - lieliski var tikt cauri tikai ar lirām (visērtāk izņemt tur uz vietas no bankomāta), viesnīcā ir varbūtība samaksāt ar karti. Uzmanies - nepieņem atlikumu lupatiņai līdzīga paskata banknotēs, tā vietējie žuļiki naivajiem tūristie iebaro viltotu naudu. Lai dod svaigas banknotes vai arī Tu iesi uz citu smilšu kasti spēlēties. Šī paša iemesla dēļ der ar tūristu slaukšanu saistītiem pasākumiem (muzeji, izbraucieni ar kuģīti utml.) turēt kabatā sīkākas banknotes, pa 10 YTL būs labi, var arī 20 dārgākām vietām.

Stambula ir civilizēta vieta!

bitija      Noteikti vajag liras, dzīve būs mierīgāka:) Ja nav ieplānoti lielie shopingi Grand Bazar, tad labāk izmantot vietējo valūtu. Es mainīju vietējā bankā un baņķieris bija īsts profesionālis - samainīja naudiņu un vēl pamanījās mani vakariņās uzaicināt...aLai veiksmīgs ceļojums un psveicini Zilo mošeju no manis!!!

Olimpa    1 pievienojos Joenam un Bitijai un gribu piebilst,ka visur var norekinaties ar eiro. to vini ciena pat labak neka dolaru. viesnica,taksi, ekskursija ar kugiti maksaju ar eiro,velak parrekinot liras,izradijas,ka neesmu neko parmaksajusi:) un labak skaidro naudu no bankomata nemt cik reti vien iespejams,jo no bankomata pakalpojuma man nonema dikti lielus procentus.
Stambula ir loti civilizeta pilseta,turi acis vala un nekas launs Tev nenotiks:)
p.s. ja velies vel dazadus padomus,raksti man personigi.
2009-12-14

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu