Travel vai Impro ?

Kādas atsauksmes par TRAVEL firmu ? Vai viss labi, var ticēt ?
Vai tomēr labāk IMPRO ?

sigats  1 1 Labāk zināms Impro,kas nekad nepieviļ........un bezgala godīgi maksā nodokļus......

Drole  1   Viss ir lieliski!

http://www.sudzibas.lv/search?q=travel

DanaL    1 Kuru travelu tu domā? Ja Travel RSK, tad esmu braukusi Balkānu virzienā. Bija OK. Bet manas prasības nav megaaugstas. Maršruts foršs, grupas vadītājas: viena OK, cita ne visai, serviss vidējs, bet man tas arī nebija īpaši svarīgi. Patika tas, ka nav jāpērk visa pakete, bet var par atsevišķu naudu iegādāties ekskursijas, t.i., maksāju par ekskursiju un braucu, vai nemaksāju un sauļojos jūras krastā vai pakāpjos kādā kalniņā.
Bet daži ekskursanti purkšķēja visu ceļu - tas slikti, šis nav labi, utt.

kurzemniece2014      esmu 2reiz braukusi ar Travel RSP,abas reizes biju ļoti apmierināta,gan ar gidiem(vispār ļoti paveicās ar gidiem),gan visu pārējo:)manos ceļojumos pat burkšķētāji netrāpījās:)

vaga  1 1 izmantoju Impro, parasti labi (pēdējā bija ekskursija līdz Narvai, super gide, programma, viss), bet vienmēr jau var būt neveiksme (Daugavas loki mums nepatika gide). Travel? pirmo reizi dzirdu tādu firmu. viņi nodrošina ekskursijas latviešu valodā? jo kāpēc gan man pašam par savu naudu būtu jāklausās krievi?

kurzemniece2014  1 2 Travel RSP ekskursijas ir latviešu valodā,un cik ir skatīts citās ekskursiju aģentūrās,tad Travelam RSP ir lētāk,kā citur

Anciite  1 5 Impro. Jo neesmu neko sliktu par viņiem dzirdējusi, kaut ceļojumu pakalpojumus sniedz entos gadus. " Travel-i" nāk un iet.. :)))

limonija  1 2 Ja arī pamēģinu ko citu, vienalga, atgriežos pie Impro - pārbaudīta vērtība.

kokote    3 Personiskā pieredze ir ar abām firmām. Jā Impro būs dārgāk, Tev būs neatrauties no grupas, Tevi uzpasēs kā cālēnu, serviss būs precīzi un konkrēti tāds kādu Tu izlasīsi piedāvājumā.
Pievērs uzmanību, ka impro u.c. firmas raksta, ka komfortabls autobuss, travelam tikai transporta vai autobusa pakalpojumi (izdari secinājumus pati). Tikai 10 dienas pirms izbraukšanas paredzētā laika uzzināsi vai brauciens reāli notiks. Nekādas krāpniecības- tas viss ir atrunāts līgumā, ja nenotiek, piedāvā ko citu tajā pat reģionā, vai citā laikā vai atdod naudu (atkal izdari secinājumus, vai Tev tā der vai ne).
Par to valodu: es arī braucu "latviešu val. ekskursijās", bet rezultātā visu info klausījos 2X gan latv, gan lietuviešu val.(labi, ka bija ausis ar mūziku līzi). Par ekskursijām. Ieskaties pamatpiedāvājums ir par bāzes vai "akcijas cenu", bet interesantās ekskursijas ir jāpērk klāt par fiksēto samaksu. Tas, ka samaksāsi Rīgā (it kā lētāk) par ekskursijām negarantēs, ka ekskursijas notiks, jo, ja nesavāksies grupa (no braucējiem ne visi plāno doties ekskursijās), tad čušs, un ar tās naudas atgriešanu tad ir lielas klapatas- bet atgriež gan pēc brauciena.
Ja šīs fineses būtu zinājusi iepriekš būtu vienkāršāk visu uztvērusi, tagad ar dalītām jūtām to vērtēju, lai gan nesaku, ka nākampavasar atkal ar šo firmu kur nedošos, jo bija LIELAIS PLUSS, kaut busā bijām pāri par 60,vismaz 3 tautību cilvēki, visu brauciena laiku mūsu gide Daina izrādīja rūpes un profesionalitāti (esmu tādas atsauksmes par citiem viņu gidiem arī dzirdējusi), arī šoferīši ar to lūzni cīnijās cik vien bija viņu spēkos. Ja ir forša kompānija un esi gatava ne luksam, kāpēc gan ne. Viss maksā tik cik maksā un ar to ir jārēķinās. Ja ko konkrētāk (es braucu uz Horvātiju- tas ir viņu iestrādātais aktuālais maršruts), drīksti taujāt privāti. Gala beigās busā bija vismaz kādi 10 cilvēki, kas ar šo firmu jau nez kuru gadu uz devās šajā braucienā.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu