Ceļojumu aģentūras

Ceļojumu aģentūras - jautājumi un diskusijas

Ceļojumu aģentūra VRK Travel, atsauksmes? (9)
Plānojam doties ceļojumā uz Melnkalni. VRK Travel piedāvā salīdzinoši lētus braucienus ar autobusu. Varbūt kāds ir bijis? Kādas atsauksmes? Tā jau ir, internetā uzpeld tikai sliktās atsauksmes, tieši tāpat ka par citam ...
Ņemot vērā, ka LV ir ļoti maz ekskursantu, lai pielasītu pilnu autobusu salasa visus no vairākām tūrisma firmām, tādēļ ko tur var pateikt labu, vai sliktu. Ja interesē viesnīcas, var pajautāt, kurās gulēs un apskatīt tās netā, bet parasti ir 2 vai maksimums 3 * viesnīcas, ko no tādām var gribēt. Grupas vadītāji, kā pagadās, bet slikti nav redzēti. Trakāk ir ja grupā gadās kāds dzērājs vai kāda madāma, kurai vienmēr viss ir slikti. Un parasti grupā tāda ir, kā štata vienība. Un ja tādai vēl blakus jāsēž, var nošauties, tādēļ nebrauciet viena. Braucu aizpērn-visas naktis bija normālās viesnīcās.Visas ekskursijas,kurās plāno doties,ieteicams samaksāt uz reiz- pērkot ceļojumu.Man nebija īsti skaidrs ar to maksāšanu-mums kaut kā nesaskanēja summa.Maksāju autobusā -nebija iespēja nopirkt pirms. Nu , aizlidos 2 jaunkundzes, padzīvos pie privātā, martā, un? Ko viņas redzēs. Toties ja autobusā,- grupas vadītājs, grupas biedri, katra nakts citā valstī, citā viesnīcā. Uhh... Vai nu tikai peldēties uz Melnkalni brauc. Ir daudz visādu ekskursiju, zivju pikniki,kuģīšu braucieni, visādas degustēšanas, Autobusā tādēļ, ka var gadīties, ka kāda ekskursija tomēr nebūs, būs cita, tur cena cita. Visādi var gadīties āra zemēs. ··· Ceļojumu aģentūras: Ceļojumu aģentūra VRK ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Travel vai Impro ? (11)
Kādas atsauksmes par TRAVEL firmu ? Vai viss labi, var ticēt ? Vai tomēr labāk IMPRO ?
Impro. Jo neesmu neko sliktu par viņiem dzirdējusi, kaut ceļojumu pakalpojumus sniedz entos gadus. " Travel-i" nāk un iet.. :))) Personiskā pieredze ir ar abām firmām. Jā Impro būs dārgāk, Tev būs neatrauties no grupas, Tevi uzpasēs kā cālēnu, serviss būs precīzi un konkrēti tāds kādu Tu izlasīsi piedāvājumā.
Pievērs uzmanību, ka impro u.c. firmas raksta, ka komfortabls autobuss, travelam tikai transporta vai autobusa pakalpojumi (izdari secinājumus pati). Tikai 10 dienas pirms izbraukšanas paredzētā laika uzzināsi vai brauciens reāli notiks. Nekādas krāpniecības- tas viss ir atrunāts līgumā, ja nenotiek, piedāvā ko citu tajā pat reģionā, vai citā laikā vai atdod naudu (atkal izdari secinājumus, vai Tev tā der vai ne).
Par to valodu: es arī braucu "latviešu val. ekskursijās", bet rezultātā visu info klausījos 2X gan latv, gan lietuviešu val.(labi, ka bija ausis ar mūziku līzi). Par ekskursijām. Ieskaties pamatpiedāvājums ir par bāzes vai "akcijas cenu", bet interesantās ekskursijas ir jāpērk klāt par fiksēto samaksu. Tas, ka samaksāsi Rīgā (it kā lētāk) par ekskursijām negarantēs, ka ekskursijas notiks, jo, ja nesavāksies grupa (no braucējiem ne visi plāno doties ekskursijās), tad čušs, un ar tās naudas atgriešanu tad ir lielas klapatas- bet atgriež gan pēc brauciena.
Ja šīs fineses būtu zinājusi iepriekš būtu vienkāršāk visu uztvērusi, tagad ar dalītām jūtām to vērtēju, lai gan nesaku, ka nākampavasar atkal ar šo firmu kur nedošos, jo bija LIELAIS PLUSS, kaut busā bijām pāri par 60,vismaz 3 tautību cilvēki, visu brauciena laiku mūsu gide Daina izrādīja rūpes un profesionalitāti (esmu tādas atsauksmes par citiem viņu gidiem arī dzirdējusi), arī šoferīši ar to lūzni cīnijās cik vien bija viņu spēkos. Ja ir forša kompānija un esi gatava ne luksam, kāpēc gan ne. Viss maksā tik cik maksā un ar to ir jārēķinās. Ja ko konkrētāk (es braucu uz Horvātiju- tas ir viņu iestrādātais aktuālais maršruts), drīksti taujāt privāti. Gala beigās busā bija vismaz kādi 10 cilvēki, kas ar šo firmu jau nez kuru gadu uz devās šajā braucienā.
Travel RSP ekskursijas ir latviešu valodā,un cik ir skatīts citās ekskursiju aģentūrās,tad Travelam RSP ir lētāk,kā citur Ja arī pamēģinu ko citu, vienalga, atgriežos pie Impro - pārbaudīta vērtība. Kuru travelu tu domā? Ja Travel RSK, tad esmu braukusi Balkānu virzienā. Bija OK. Bet manas prasības nav megaaugstas. Maršruts foršs, grupas vadītājas: viena OK, cita ne visai, serviss vidējs, bet man tas arī nebija īpaši svarīgi. Patika tas, ka nav jāpērk visa pakete, bet var par atsevišķu naudu iegādāties ekskursijas, t.i., maksāju par ekskursiju un braucu, vai nemaksāju un sauļojos jūras krastā vai pakāpjos kādā kalniņā.
Bet daži ekskursanti purkšķēja visu ceļu - tas slikti, šis nav labi, utt.
··· Ceļojumu aģentūras: Travel vai Impro ? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Ceļojumu firma Indi (11)
Draugi grib pierunāt doties ceļojumā - iecerējuši vienu maršrutiņu, kuru piedāvā šī firma. Netā par šo firmu pretrunīgas atsauksmes. Varbūt padalīsities pieredzē.
hmmm...dažas firmas,firmeles,gala rezultātā sakāpj vienā autobusā,kur ir daudzu firmu-solījumu-variaciju rosols..... Nosaukums vien jau vedina uz zināmām pārdomām .. labāk nebrauc! Maršruts, cena, ilgums, ceļojuma organizācija? No tā arī var izdarīt secinājumus. Kantoris it kā ilggadīgs, nav vakar uzkonstruēts.

Labāk to pašu uzorganizēt pašiem, tiesa, tik lēti kā autobustūre gan nesanāks. Toties visas iespējamās problēmas savējās.
Latvijaa uz siltaam zemeem, vismaz, tik divas firmas - novaturs un tezturs, paareejaas taa, filiaales. Taa kaa nav iipashas atshkjiriibas, galapunktaa tik un taa buus gids vai nu no vienas vai otras, ar kuru tad ar naaksies risinaat savas probleemas, ja taadas buus. Nezinu kaa ar autobusiem, varbuut tur cita sisteema. Ar INDI ir braukts gana daudz. Neko sliktu teikt nevaru, organizatoriski viss bijis vienmēr OK. Citādi - tie paši - un + kas citiem autobusu braucieniem. ··· Ceļojumu aģentūras: Ceļojumu firma Indi lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Fēniks Ceļojumi, ceļojums uz Maroku (19)
Gribam nākamo vasaru doties ar sievu ceļojumā uz Maroku, cauri Spānijai un Portugālei ar autobusu , organizē firma FENIKS CEĻOJUMI. Vai kāds ir braucis šo maršrutu un kādas atsauksmes par Firmu un maršrutu?
Ja brauc pirmo reizi, tad var izklaidēties autobusā vai pie auto stūres, jo ir vēlme diži daudz redzēt. Taču, ja puseiropai ir braukts cauru n-tās reizes, tad sorry... izvēlos 3-4 stundas lidmašīnā un tad pilnas divas nedēļas vietu apskatei. Izskatās, ka visvairāk komentāru ir tiem, kas tā nav ceļojuši! :) Esmu ar Fēniksu braukusi vairākas reizes, un ir ļoti labi, ja nav iespēju ceļot savā nodabā ar mašīnu, kas, manuprāt, ir ideālais variants. Pirmo dienu ar braucienu cauri Polijai varbūt arī nevar nosaukt par īpaši aizraujošu, bet pēc tam ir pauzes, interesanti objekti un naktīs gana labas viesnīcas. Nekad nebūtu iedomājusies, piemēram, ka Rumānija ir tik vilinoša un Bukareste tik krāšņa, ja neizbrauktu cauri ar autobusu! Salote
Tieši tāpēc, ka arī tā ir ceļots, ir sapratne, ko vairāk negribās. Savā trakumā pagājušajā gadā pieteicos līdzīgam braucienam, bet tikai tāpēc, ka bija labi zināma grupas vadītāja ar kuru kopā esmu gatava doties jebkur. Un tas nostiprināja pārliecību, ka ar autobusu cauri Eiropai vairs nekad, neskatoties uz to, ka bija atsevišķa vieta, labas viesnīcas utt.
Vasarā ar autobusu uz Maroku? Nja, jābūt diezgan spēcīgai veselībai, lai spētu tos spaiņus sviedru izsvīst. Bet visumā doma laba. Es labprātāk ceļotu ar autobusu, nekā limašīnā, jo tad , izņemot mākoņus, neko citu neredz. Ir aizdomas, ka ainārs lidojumam un vietējais transports Marokā (autobuss, vilciens, grand taxi, petit taxi, kamielis) ceļojumu uztaisīs gan lētāku, gan individuālajām prasībām atbilstošāku (ja kas saies dēlī, vainot varēs tikai sevi). ··· Ceļojumu aģentūras: Fēniks Ceļojumi, ceļojums uz ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
VRK Travel (9)
mani ļoti interesē firma VRK Travel,kvalitāte,man nezināma. Esmu lasījusi tikai negatīvas atsauksmes,un ka tā esot kaut kur no Krievijas,bet tagad viņi intensīvi publicējas daudzos kolektīvās iepirkšanās portālos,taisos ar ...
Tikko atbraucu no Šveices...
Šoferīši un gides venkārši lieliski.Tikai pārāk blīvs grafiks,maz brīvā laikā... Toties īsā laikā redzēju maksimali daudz.
Daudz kas ir atkarīgs no autobusa vadītāju un gida pieredzes. Piekrītu "smailite26 (2013-07-24 21:34) viedoklis". Pārsvarā tie negatīvie komentāri nāk no cilvēkiem, kas vēlas no lētā ceļojuma 5* hoteļus un 5* komfortu. Rēķinies ar ēdiena augstām izmaksām. Piem., Statoil kafija 2,20 Ls un Statoil gamburgers - ap 10,00 Ls. Tas tev salīdzinājumam mazliet. :) Nav ne vainas,pazīstu viņus!
Kritiki.ir skaudigi konkurenti!
Norveģija-skaista zeme-brauc,nenoželosi,noskaņojies uz pozitivumu,un baudi atvaļinajumu esmu braukusi ar viņiem uz Gardas ezeru.Bija lieliski ··· Ceļojumu aģentūras: VRK Travel lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Labākā ceļojumu aģentūra (10)
Kura, jūsuprāt, ir labākā ceļojumu aģentūra?
Esmu izmantojusi daudzu ceļojuma aģentūru pakalpojumus, un ne reizi vien, tikai ar Impro man ir bijušas visādas šaizes(parasti nez kāpēc tieši viņiem gidi ir lieli alkohola mīlētāji - tā bija 2 gadījumos, bet par trešo neizteikšos), tāpēc Impro vairs neizvēlos. Ozolciems, Begonija, Jēkaba aģentura, Relaks tūre u.c. Bet... kā jau te daudzi rakstījuši, ja grib paceļot tepat pa Eiropu, vislabāk darīt to pašam, daudzmaz saplānojot apskates punktus. Tā ir interesantāk. Viesnīcu vai hoteļu vai viesu māju atrašanā līdz šim nav bijušas problēmas. Viss atkariigs no galameerkja un celjotaaja pieredzes (ja nav celjoshanas pieredzes, var ieberzties). Daudz kur var izbraukt individuaali "pa leeto", bet shur tur caur aghentuuraam ir leetaak un izdeviigaak. Varianti ir vienmeer, atkariigs kas interesee. Www pilns ar agentuuraam, cik zinu, tad LV to toni nosaka divas: novatour un teztour. pirmo un vienīgo reizi braucu organizētā ceļojumā, pirm 12 gadiem, tā bija firma Impro, jau toreiz biju sašutumā, ka mani nelaida iet tur, kur es pati gribēju, laika ierobežojums, no rīta no viesnīcas jau iztrieca ar visām pendelēm 8 no rīta:), kopš tā laika ceļojumu plānoju pati, it īpaši tas attiecas uz Eiropu, pasēdi internetā, saplāno lidmašīnas, apskaties attiecīgās vietas sabiedrisko transportu, viesnīcu izvēlies tādu, kādu pati gribi un būs tev ceļojums ar glanci:) Tā arī ir. Aizej uz jebkuru aģentūru pasmelties idejas un pēc tam ceļojumu izplāno pats. Iznāks lētāk un labāk. Vienmēr ceļojumus plānoju pati, iznāk daudz lētāk un interesantāk, jo pati visu atrodu, uzzinu utt. Ir dzirdētas labas atsauksmes par Impro. ··· Ceļojumu aģentūras: Labākā ceļojumu aģentūra lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu