Ceļojumu aģentūras

ceļojumu aģentūras foto attēls

Ceļojumu aģentūras - jautājumi un diskusijas

Travel vai Impro ? (11)
Kādas atsauksmes par TRAVEL firmu ? Vai viss labi, var ticēt ? Vai tomēr labāk IMPRO ?
Impro. Jo neesmu neko sliktu par viņiem dzirdējusi, kaut ceļojumu pakalpojumus sniedz entos gadus. " Travel-i" nāk un iet.. :))) Kuru travelu tu domā? Ja Travel RSK, tad esmu braukusi Balkānu virzienā. Bija OK. Bet manas prasības nav megaaugstas. Maršruts foršs, grupas vadītājas: viena OK, cita ne visai, serviss vidējs, bet man tas arī nebija īpaši svarīgi. Patika tas, ka nav jāpērk visa pakete, bet var par atsevišķu naudu iegādāties ekskursijas, t.i., maksāju par ekskursiju un braucu, vai nemaksāju un sauļojos jūras krastā vai pakāpjos kādā kalniņā.
Bet daži ekskursanti purkšķēja visu ceļu - tas slikti, šis nav labi, utt.
Ja arī pamēģinu ko citu, vienalga, atgriežos pie Impro - pārbaudīta vērtība. Personiskā pieredze ir ar abām firmām. Jā Impro būs dārgāk, Tev būs neatrauties no grupas, Tevi uzpasēs kā cālēnu, serviss būs precīzi un konkrēti tāds kādu Tu izlasīsi piedāvājumā.
Pievērs uzmanību, ka impro u.c. firmas raksta, ka komfortabls autobuss, travelam tikai transporta vai autobusa pakalpojumi (izdari secinājumus pati). Tikai 10 dienas pirms izbraukšanas paredzētā laika uzzināsi vai brauciens reāli notiks. Nekādas krāpniecības- tas viss ir atrunāts līgumā, ja nenotiek, piedāvā ko citu tajā pat reģionā, vai citā laikā vai atdod naudu (atkal izdari secinājumus, vai Tev tā der vai ne).
Par to valodu: es arī braucu "latviešu val. ekskursijās", bet rezultātā visu info klausījos 2X gan latv, gan lietuviešu val.(labi, ka bija ausis ar mūziku līzi). Par ekskursijām. Ieskaties pamatpiedāvājums ir par bāzes vai "akcijas cenu", bet interesantās ekskursijas ir jāpērk klāt par fiksēto samaksu. Tas, ka samaksāsi Rīgā (it kā lētāk) par ekskursijām negarantēs, ka ekskursijas notiks, jo, ja nesavāksies grupa (no braucējiem ne visi plāno doties ekskursijās), tad čušs, un ar tās naudas atgriešanu tad ir lielas klapatas- bet atgriež gan pēc brauciena.
Ja šīs fineses būtu zinājusi iepriekš būtu vienkāršāk visu uztvērusi, tagad ar dalītām jūtām to vērtēju, lai gan nesaku, ka nākampavasar atkal ar šo firmu kur nedošos, jo bija LIELAIS PLUSS, kaut busā bijām pāri par 60,vismaz 3 tautību cilvēki, visu brauciena laiku mūsu gide Daina izrādīja rūpes un profesionalitāti (esmu tādas atsauksmes par citiem viņu gidiem arī dzirdējusi), arī šoferīši ar to lūzni cīnijās cik vien bija viņu spēkos. Ja ir forša kompānija un esi gatava ne luksam, kāpēc gan ne. Viss maksā tik cik maksā un ar to ir jārēķinās. Ja ko konkrētāk (es braucu uz Horvātiju- tas ir viņu iestrādātais aktuālais maršruts), drīksti taujāt privāti. Gala beigās busā bija vismaz kādi 10 cilvēki, kas ar šo firmu jau nez kuru gadu uz devās šajā braucienā.
Travel RSP ekskursijas ir latviešu valodā,un cik ir skatīts citās ekskursiju aģentūrās,tad Travelam RSP ir lētāk,kā citur ··· Ceļojumu aģentūras: Travel vai Impro ? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Ceļojumu firma Indi (11)
Draugi grib pierunāt doties ceļojumā - iecerējuši vienu maršrutiņu, kuru piedāvā šī firma. Netā par šo firmu pretrunīgas atsauksmes. Varbūt padalīsities pieredzē.
hmmm...dažas firmas,firmeles,gala rezultātā sakāpj vienā autobusā,kur ir daudzu firmu-solījumu-variaciju rosols..... Maršruts, cena, ilgums, ceļojuma organizācija? No tā arī var izdarīt secinājumus. Kantoris it kā ilggadīgs, nav vakar uzkonstruēts.

Labāk to pašu uzorganizēt pašiem, tiesa, tik lēti kā autobustūre gan nesanāks. Toties visas iespējamās problēmas savējās.
Latvijaa uz siltaam zemeem, vismaz, tik divas firmas - novaturs un tezturs, paareejaas taa, filiaales. Taa kaa nav iipashas atshkjiriibas, galapunktaa tik un taa buus gids vai nu no vienas vai otras, ar kuru tad ar naaksies risinaat savas probleemas, ja taadas buus. Nezinu kaa ar autobusiem, varbuut tur cita sisteema. Ar INDI ir braukts gana daudz. Neko sliktu teikt nevaru, organizatoriski viss bijis vienmēr OK. Citādi - tie paši - un + kas citiem autobusu braucieniem. Lietuva tāpēc, ka lētāk.

192:5=38 eiro dienā (cik no šīm dienām Austrijā, cik pārbraucienos, pa vienu dienu LV-A pat ar 2 šoferiem vieglajā var nepieveikt). Cik saprotu, tas papildus tiešām ir papildus, ne obligāti brīvprātīgi neatkarīgi no vēlēšanās. Summa maziņa, paši uz savu roku var neiekļauties, pat tuvumā netikt.
··· Ceļojumu aģentūras: Ceļojumu firma Indi lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Fēniks Ceļojumi, ceļojums uz Maroku (19)
Gribam nākamo vasaru doties ar sievu ceļojumā uz Maroku, cauri Spānijai un Portugālei ar autobusu , organizē firma FENIKS CEĻOJUMI. Vai kāds ir braucis šo maršrutu un kādas atsauksmes par Firmu un maršrutu?
Vasarā ar autobusu uz Maroku? Nja, jābūt diezgan spēcīgai veselībai, lai spētu tos spaiņus sviedru izsvīst. Bet visumā doma laba. Es labprātāk ceļotu ar autobusu, nekā limašīnā, jo tad , izņemot mākoņus, neko citu neredz. Ir aizdomas, ka ainārs lidojumam un vietējais transports Marokā (autobuss, vilciens, grand taxi, petit taxi, kamielis) ceļojumu uztaisīs gan lētāku, gan individuālajām prasībām atbilstošāku (ja kas saies dēlī, vainot varēs tikai sevi). ar autobusu var aizbraukt uz Tallinu vai Viļņu, visur tālāk ir jālido, tuvāk var braukt arī ar personīgo mašīnu, kas dod absolūtu laika brīvību:)! Ja tā ir tā tūre 16 dienās, tad nekas vairāk kā vizināšanās autobusā diez vai būs :)
Uz to netieši norāda arī googlē pieejamās atsauksmes par plāna praktisku neizpildi bez brīvā laika (pieļauju, ka šoferi beidzot ceļu ir iemācījušies.. :D)
Līdz Kasablankai no Rīgas caur Portugāli ap 5000 km, ar busu nonstopā vismaz 3 diennaktis ceļā, attiecīgi, ja kopā 16 dienas, uz vietas Marokā 10 (nav slikti), bet, tā kā pa ceļam būs arī Eiropā kas apskatāms, gan jau ne nonstops, bet ar nakšņošanu. Attiecīgi vismaz 2x ilgāk un Marokā paliek vien 4+ dienas, kas tā īsti pat iekosties nekvalificējas. ··· Ceļojumu aģentūras: Fēniks Ceļojumi, ceļojums uz... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
VRK Travel (9)
mani ļoti interesē firma VRK Travel,kvalitāte,man nezināma. Esmu lasījusi tikai negatīvas atsauksmes,un ka tā esot kaut kur no Krievijas,bet tagad viņi intensīvi publicējas daudzos kolektīvās iepirkšanās portālos,taisos ar viņiem uz...
Tikko atbraucu no Šveices...
Šoferīši un gides venkārši lieliski.Tikai pārāk blīvs grafiks,maz brīvā laikā... Toties īsā laikā redzēju maksimali daudz.
Nav ne vainas,pazīstu viņus!
Kritiki.ir skaudigi konkurenti!
Norveģija-skaista zeme-brauc,nenoželosi,noskaņojies uz pozitivumu,un baudi atvaļinajumu esmu braukusi ar viņiem uz Gardas ezeru.Bija lieliski Paķer līdzi kaut k0 sausām zupām ,kafiju un tt.Pasakaina zeme kur var atpūsties kāpj0t kaln0s Kjeraga klintī. ··· Ceļojumu aģentūras: VRK Travel lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Labākā ceļojumu aģentūra (10)
Kura, jūsuprāt, ir labākā ceļojumu aģentūra?
Tā arī ir. Aizej uz jebkuru aģentūru pasmelties idejas un pēc tam ceļojumu izplāno pats. Iznāks lētāk un labāk. Vienmēr ceļojumus plānoju pati, iznāk daudz lētāk un interesantāk, jo pati visu atrodu, uzzinu utt. Ir dzirdētas labas atsauksmes par Impro. Viss atkariigs no galameerkja un celjotaaja pieredzes (ja nav celjoshanas pieredzes, var ieberzties). Daudz kur var izbraukt individuaali "pa leeto", bet shur tur caur aghentuuraam ir leetaak un izdeviigaak. Varianti ir vienmeer, atkariigs kas interesee. Www pilns ar agentuuraam, cik zinu, tad LV to toni nosaka divas: novatour un teztour. Visi tie kantori ir gandrīz vienādi un labāko nevar tā noteikt. Tiesa, pirms sāc kaut ko, paskaties, vai ir godīgo tūrisma firmu sarakstā (ātrumā nevarēju atrast to pareizo linku).
Bet priekš manis vislabākais kantoris ir "es un google". Piedzīvojumi un neaizmirstami brīži ir garantēti. Bet citādi jau nav jēgas no ceļojuma, ja nekā no tā nav :)
mammadaba.lv ··· Ceļojumu aģentūras: Labākā ceļojumu aģentūra lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu