Ekskursijas pa Latviju

Esmu sapratusi, ka izceļojusies pa visu Eiropu, reāli neesmu bijusi pat pusē Latvijas pilsētu, tādēļ esmu sev nostādījusi mērķi 2016. gadā kaut reizi mēnesī aizbraukt kaut kur ekskursijā tepat Latvijā. Janvāra limits jau ir izpildīts saviem spēkiem, tagad gribētu aizbraukt kādā organizētā. Lūdzu, iesakiet kādu aģentūru pēc pieredzes, ko var droši izvēlēties, kam nav veci autobusi un garlaicīgi gidi.

lauris09      platais gals sak attistities uz to pusi var aizbraukt.Preili bet nezinu vai sajos menesos.
personigi Kuldiga loti patik

limonija    1 Saldus ļoti skaista pilsēta vasarā, blakus Brocēni ar Cieceres ezeru un labām atpūtas iespējām.

Bellatrixa  2   Es tomēr par izpildīšanos saviem spēkiem tb. saorganizēt savu kompāniju, auto, ja vajag gidu, vislabāk sazināties ar attiecīgās pilsētas Tūrisma un informācijas centru, un uz priekšu :)

slieks    3 Organizēta ekskursija ar autobusu man uzreiz saistās ar milzīgu rindu pie publiskās tualetes.:)
Esam ar māsu divatā izbraukājušas gan Latgali, gan Vidzemi (viņa pie stūres un es ar karti rokā). Internetā jebkura informācija pieejama, atliek sastādīt maršrutu, pasūtīt naktsmītnes un - nekādu šķēršļu vai laika ierobežojumu. Latvija ir tiešām skaista.

joens      Latvija ir tik maziņa, ka brauciens ar nakšņošanu jau būs ekstra izklaide. Sestdienas rītā turp, vēlā vakarā/naktī atpakaļ un svētdiena, lai atpūstos no ceļojuma :D

Pat Tallina un Viļņa (pat Helsinki tā ir gadījušies) iekļaujas šādā stilā.

jollyroger    1 Man liekas, ka organizētā ekskursija būs garlaicīga. Cik tur tā darba izbraukt to visu pašiem.

kuks10      Ja sanāks braukt pa Pļaviņu pusi ieteiktu iebraukt pačolēt Odzienas pili,kas ir iespaidīga kā šausmu filmās..DDD

nivuce    2 Skaisto skatu aģentūra . Pārdomātas , saistošas , informācijas bagātas ekskursijas. Tā nav reklāma, tikai pieredze.

walmets  1 3 Aģentūra nesmērēsies tepat kaut ko organizēt, jo neko nevarēs nopelnīt!
Tā ka vislabāk sēdies savā vai kaimiņa auto un rulle pa visu Latviju, vari izmantot arī karti, ja nu sanāk kādos Turkos apmaldīties:)
Bet visumā kartē ir daudz labu objektu, ko var apskatīt un.t.t. bet liekām izmaksām!

spradze    1 P´ec pieredzes varu pateikt,ka ,ja nebus interese klausities,ari gidam nebus interesanti stastit.Visas firmas ir inbox.lv celojumos.Prieks.lv un perkam kopa ir dazadi leti un labi celojumi pa Latviju,un blakus esosam valstim.

IzlozeLOZE      walmetam šoreiz nebūs taisnība! Vietējie gidi noteikti var sarunāt atvērt daudzas slēgtas durvis un interesanti visu sastiķēt! Pašam bez zinātāja ne tuvu neizdotos daudz vietu apskatīt pat Ozolniekos!

neratni_stasti      Kādreiz bija tāda "Skaistie skati". Nezinu gan, vai ar tādu brauc jauni cilvēki - pārsvarā tomēr seniori. Tad ar to ir arī jārēķinās.

miglainaa_plava      Iemet celojumubode.lv Latvija un skaties, kas patīk.
Nekad nav nācies nožēlot, traucē tikai tas, ka gribētos ilgāk. Piemēram, 5 dienas pa Latgali izbraukāties, bet tādu nepiedāvā.

walmets      Izloze Loze iet runa par bezmaksas piekļuves un apskates objektiem!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu