Ceļojumi latvijā

Ceļojumi latvijā - jautājumi un diskusijas

Skaistākās vietas Latvijā? (20)
Pavasarī jauki būtu ceļot pa Latviju un apskatīt skaistas vietas, varbūt ir kādi ieteikumi, avoti, alas, gravas, klintis, u.c... kuras nav tik ļoti populāras.
Kapi ir interesantas un skaistas vietas. Jūs ko galīgi galvas daspieduši, durvīs ietvēruši!? Kapi viņiem! Kad uz tiem būs jābrauc, tad nezaudējiet savu pašreizējo entuziasmu! Visskaistakā vieta ir Papes ciems...zirgi pļavās,bāka,ezers ,pludmale. Jā un arī kapi tur ir,tas tā ,ja kādam ievajagas :) Tādas vietas neviens neatklāj, tāpat kā sēņu vietas.
Met ar šautriņu pa Latvijas karti, kur trāpi uz turieni brauc.
Diez kādēļ tautai kapi nepatīk? Fobija no perspektīvas?... ··· Ceļojumi latvijā: Skaistākās vietas Latvijā? lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Rīga - Kolka, apskates objekti (7)
Varbūt kāds var ieteikt, kādus interesantu apskates objektus maršrutā Rīga - Mērsrags - Roja - Kolka?
Kaltenes akmeņainā piekraste, Mērsraga bāka, Pūrciema baltā kāpa, Ēvažu stāvkrasts, Kolkas skatu tornis. Var izbraukt nelielu līkumu caur Dundagu, apskatīt Dundagas pili, tur arī neliels mini zoo. Engures ezers un putnu vērošanas tornis. Ķemeri, sērvaots arī pa ceļam. Apskatīt jau ir daudz ko, bet kas vairāk intersē? Mèrsragà ne tikai bàka apskatàma,bet arì muzejs,vecà jùrnieku màja kura celta 1811.gadà.Muzeja esossais saimnieks ĺoti atsaucìgs un ar pozitìvu attieksmi izstàstìs visu par un ap kas ir bijis..... Ja metot līkumu caur Dundagu, netālu no Dundagas ir Krišjāņa barona muzejs, Dundagā ir krokodila piemineklis, bijušais dundadznieks Arvis vai Arvīds precīzi vārdu neatceros dzīvoja citā valstī un krokodilus ķēra, Tāpat arī netālu no Valdemārpils ir laumas dabastakas Ģipka, skaista dabas taka,smilšu kāpa. savvaļas zirdziņi un govis pie Engures ezera. ··· Ceļojumi latvijā: Rīga - Kolka, apskates objekti lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ekskursijas pa Latviju (14)
Esmu sapratusi, ka izceļojusies pa visu Eiropu, reāli neesmu bijusi pat pusē Latvijas pilsētu, tādēļ esmu sev nostādījusi mērķi 2016. gadā kaut reizi mēnesī aizbraukt kaut kur ekskursijā tepat Latvijā. Janvāra limits jau ir izpildīts...
Organizēta ekskursija ar autobusu man uzreiz saistās ar milzīgu rindu pie publiskās tualetes.:)
Esam ar māsu divatā izbraukājušas gan Latgali, gan Vidzemi (viņa pie stūres un es ar karti rokā). Internetā jebkura informācija pieejama, atliek sastādīt maršrutu, pasūtīt naktsmītnes un - nekādu šķēršļu vai laika ierobežojumu. Latvija ir tiešām skaista.
Aģentūra nesmērēsies tepat kaut ko organizēt, jo neko nevarēs nopelnīt!
Tā ka vislabāk sēdies savā vai kaimiņa auto un rulle pa visu Latviju, vari izmantot arī karti, ja nu sanāk kādos Turkos apmaldīties:)
Bet visumā kartē ir daudz labu objektu, ko var apskatīt un.t.t. bet liekām izmaksām!
Saldus ļoti skaista pilsēta vasarā, blakus Brocēni ar Cieceres ezeru un labām atpūtas iespējām. Man liekas, ka organizētā ekskursija būs garlaicīga. Cik tur tā darba izbraukt to visu pašiem. Skaisto skatu aģentūra . Pārdomātas , saistošas , informācijas bagātas ekskursijas. Tā nav reklāma, tikai pieredze. ··· Ceļojumi latvijā: Ekskursijas pa Latviju lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Ekskursijas pa Latviju latviešu valodā (9)
Impro nepiedāvāt. Var kāds piedāvāt alternatīvu?
"Kāp mašīnā un vālē pa visu Latviju, apskatot visādus tīkamus sev objektus!"
Iekāpt jau var un pirms tam palasīt, bet ja nekas nevar aizvietot gida izjusto stāstījumu.
Kāp mašīnā un vālē pa visu Latviju, apskatot visādus tīkamus sev objektus!
Kam vajadzīgs kāds ekskursijas vadītājs te pat, nav kur naudu likt???
www.skaistieskati.lv, www.jaunirakursi.lv. www.jaunirakursi.lv, www.skaistieskati.lv geocaching slēpņiem daudzviet ir izcili apraksti => transporta līdzeklis + mobs ar GPS un netu + (latviski) lasītpratējs = ekskursija latviešu valodā :D ··· Ceļojumi latvijā: Ekskursijas pa Latviju latviešu... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu