Mistiskas vietas Latvijā

Nezinu, vai īsti iederas šajā sadaļā, bet vai kāds var pateikt, kur Latvijā ir mistiskas vietas, mājas, utt.? Nu tādas, par kurām jau klīst dažnedažādie nostāsti?

Jeecis_Peecis    3 Katrā pilī pa spokam. Nu ja. Pokaiņi tur ... Pokaiņi gan vairāk izskatās pēc kāda pamesta būvlaukuma, kur bija iecerēts kauč ko no akmeņiem sliet. :) Tas jau mans subjektīvais viedoklis.

selnija_  1 4 Es Pokaiņos neko TĀDU nesajutu. Varianti manuprāt var būt tikai divi: vai nu es neesmu tik jūtīga, vai arī tur nav nekas īpašs, ko just.

cirteejs    3 Biju sPokaiņos pirms 2,5 nedēļām...piekrītu Selnijai, ka NEKĀ tur nebija, izņemot pietiekami sakoptu mežu, akmeņu kaudzes un dažas ...ūdupītes, kuras tika uzdotas par svētavotiem...Bet pāris stundas pa mežu pastaigāt ir veselīgi...:)

andzja1    4 Velnezers! Tikai velnezers, un bišku krustpils pils pagrabs pēc pusnakts.

BuutlsBamtrinkets    3 Ir noteikta cilvēču suga, kura NEKAD neizjutīs "mistiskas" vietas, neredzēs galdiņa dancošanu... jo visnepiemērotākajā brīdī, ieslēgs gaismu un šovam čušs...

barbarosa9  1   Rundaales pils, Dundagas muizja,Blankenfeldes muizja.

Palomino  1   Cik dirdēts, tad tā māja, kur Kaupera varonis pagastmājas mistērijās dzīvoja. Atrašanās vieta: braucot no Rīgas pa Valmieras šoseju, aiz Raganas labajā pusē.

Nostāsti jau klīst teju par katru sevi cienošu pili (Jelgavas, Rundāles, Cesvaines, Krustpils, ...). Kas to zin, vai katram piedzīvot ļauts.:))


/atzīmē blociņā, ka jāuzprasa Adelei par Karostas cietumu...

Just_    1 Karostas cietums Liepājā - amerikāņu spoku mednieki pētīja, atzina, ka tur pamatīgi spokojoties. Jūtubē varot noskatīties viņu filmu, bet es neesmu redzējusi.

JurisK      Katrā pagastā notiek mistiskas lietas! paliec pa nakti uz vienas no trim senlatviešu piramīdu virsotnēm, varbūt sajutīsi kosmosa elpu:) Raganas pagastmāja ir aiz Raganas pa Limbažu ceļu braucot kreisajā pusē, pagrieziens uz Sēju.

JurisK  1   Pavisam piemirsu - esi lasiijusi Kurzemes vilkachu staastus? Pastaigaa pa aprakstiitajaam vietaam, interesanti!

Uhuhuu      Pokaiņos nulle emociju. Bet ļoti laba vieta, kur pakrist ar sirdi slimajiem un trenēties alpīnistiem un citiem gargabalniekiem visos virzienos.

Otija      Pokaiņos ir gan spēcīga enerģētika,,,,aizvedām arī krustmāti - viņa diezgan jūtīga uz visādām dabas un citām zīmēm - bija vietas un krāvumi, kur viņa pa gabalu stāvēja, jo ļoti spēcīgi izjuta negatīvās enerģijas...

JurisK      Kaa zinaams, Dobeles apkaartnee ir tie lielie zemzemes tukshumi, Pokainjos tie ir sameeraa tuvu zemes virsmai, visi tie akmenju kraavumi ir dabiigi, pauguri - akmenjaina grants, moreenas. Uudens skalojis siiko smiltii tukshumos, akmenji ieplakaas palikushi, kaut kas liidziigs kriteneem, tik savaadaaka veidoshanaas. Tas, ka tur ir leerums aaderu, liidz ar to dazhiem sajuutami starojumi - taa tas var buut. Vieniigais gruutaak izskaidrojamais veidojums - Zikuraats. Adele, es tak Kuldiigas pusee nemekleeju, saki, ka ir veerts?:)

gravieris      man tur debespuses sajuka un savāda sajūta bij gan(par Pokaiņiem)Cik atceros,tur akmeņi no zemes lien uz āru,ne grimst iekšā.manai paziņai galvassāpes sākās,tiko tur iegājām un kā ar roku noņēmās,kad izgājām laukā.Gribētos vēl kādu reizi tur aizbraukt....

auns1969    2 man arii sakaraa ar pokainjiem viss sajuka un atjeedzos ar kautkaadu vaaveri teervetee...

pigucite  1   Varu teikt tikai to,ko pati esmu sajutusi.Pokaiņos gribu vēl atgriezties viena vai ar...,katrā ziņā ne lielā barā.Buses pilskalnā pilnīgi pacēlos aiz labsajūtas spārnos(duša ļetela),kaut bija drūma diena un drūms noskaņojums.
Bet daudzi var iekļūt enerģētiso vietu centrā un neko nesajust....ja viņiem netīra sirdapziņa....nu tādi NEKĀDI!

Uhuhuu      Pigucīte, kāds tam sakars ar sirdsapziņu? Neesi ezotērisko sviestu nejauši uzziedusi arī uz pirkstiem, ar kuriem drukā?
Pieļauju, ka visādu āderu figņu izteikti jūt neirastēniski, vāji cilvēki, kam tas traucē uzreiz. Protams, ilgstošs magnetiskais starojums ietekmē ikvienu, bet transā un konvulsijās raustīties ... Jāpiekrīt aunam, un pie tam Tērvetē viss tā iekārtots, ka vāvere būs arī slapja.

selnija_      Tā, tad es tā kā sagribēju atkal uz Pokaiņiem!
Man domāt, ka mums derētu saorganizēties uz mazu koļektīvu izbraucienu! Ko sakat?

barbarosa9      Energjeetiski ljoti speeciiga vieta ir Kaltene.Padomju laikos tur tika izniicinaats milziigs akmenju kraavums-piramiida.
Vieta atspeeleejaas-nekaadu informaaciju nav iespeejams ievaakt, jo visi, kas piedaliijaas kraavuma izniicinaashanaa, gaajushi bojaa un mirushi vai pazudushi miiklainaa veidaa un apstaakljos.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu