Latvija

Latvija foto attēls

Latvija - jautājumi un diskusijas

Mistiskas vietas Latvijā (28)
Nezinu, vai īsti iederas šajā sadaļā, bet vai kāds var pateikt, kur Latvijā ir mistiskas vietas, mājas, utt.? Nu tādas, par kurām jau klīst dažnedažādie nostāsti?
Velnezers! Tikai velnezers, un bišku krustpils pils pagrabs pēc pusnakts. Es Pokaiņos neko TĀDU nesajutu. Varianti manuprāt var būt tikai divi: vai nu es neesmu tik jūtīga, vai arī tur nav nekas īpašs, ko just. Katrā pilī pa spokam. Nu ja. Pokaiņi tur ... Pokaiņi gan vairāk izskatās pēc kāda pamesta būvlaukuma, kur bija iecerēts kauč ko no akmeņiem sliet. :) Tas jau mans subjektīvais viedoklis. Biju sPokaiņos pirms 2,5 nedēļām...piekrītu Selnijai, ka NEKĀ tur nebija, izņemot pietiekami sakoptu mežu, akmeņu kaudzes un dažas ...ūdupītes, kuras tika uzdotas par svētavotiem...Bet pāris stundas pa mežu pastaigāt ir veselīgi...:) Ir noteikta cilvēču suga, kura NEKAD neizjutīs "mistiskas" vietas, neredzēs galdiņa dancošanu... jo visnepiemērotākajā brīdī, ieslēgs gaismu un šovam čušs... ··· Latvija: Mistiskas vietas Latvijā lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Vidzemes skaistākās vietas rudenī (8)
Lūdzu iesakiet skaistakas vietas Vidzemē rudenī
Un ko tad Pauku priedēs skatīsies?!😙 Vidzemes jūrmala! http://www.celotajs.lv/lv/e/glry/krustkalnutornis
Man patīk tur aizbraukt jebkurā gadalaikā .
Taa izslaveetaa Sigulda un arii Krimulda Gaujas senlejas, bet ne tikai deelj Un kur tad Gaiziņš un Vecpiebalga!!! ··· Latvija: Vidzemes skaistākās vietas... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Dobeles ceriņu dārzs (21)
Šoreiz tas ir ieteikums no personiskās pieredzes nevis jautājums. Apmeklējiet Dobeles ceriņu dārzu maijā, ceriņu ziedēšanas laikā. Skaisti skati un iespaidi garantēti, labu un saulainu laiku - tas kā paveiksies. :))
Visa Latvija ir skaista, Kurzemē- jūra, vidzemē- pauguri, Latgalē- ezeri. Brauc kur vien gribi visur Mūsu Zeme ir ļoti skaista Uzkaapiet Sabiles viina kalnaa. iisteniiba forshi, ka sitaa ieteici, iesakiet sinii teemaa veel vietas:)))))))) Piekritu autorei. Paldies par ieteikumu! :) Nez vai nākamajās brīvdienās vēl ceriņi ziedēs?? ··· Latvija: Dobeles ceriņu dārzs lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Ekskursijas pa Latviju latviešu valodā (9)
Impro nepiedāvāt. Var kāds piedāvāt alternatīvu?
"Kāp mašīnā un vālē pa visu Latviju, apskatot visādus tīkamus sev objektus!"
Iekāpt jau var un pirms tam palasīt, bet ja nekas nevar aizvietot gida izjusto stāstījumu.
Kāp mašīnā un vālē pa visu Latviju, apskatot visādus tīkamus sev objektus!
Kam vajadzīgs kāds ekskursijas vadītājs te pat, nav kur naudu likt???
www.skaistieskati.lv, www.jaunirakursi.lv. www.jaunirakursi.lv, www.skaistieskati.lv geocaching slēpņiem daudzviet ir izcili apraksti => transporta līdzeklis + mobs ar GPS un netu + (latviski) lasītpratējs = ekskursija latviešu valodā :D ··· Latvija: Ekskursijas pa Latviju latviešu... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Bolderāja: ko apskatīt, kur normāla ēstuve? (19)
..nekad neesmu bijusi Bolderājā, bet ir fantāzija, ka tur varētu būt kas apskatāms. Varbūt zinātāji var ieteikt kādus kolorītus stūrīšus (ar ielu nosaukumiem), kaut ko ļoti raksturīgu tieši Bolderājai..? un arī vietu, kur iedzert tēju ar...
palasot komentārus, skaidri redzams, ka cilvēki ārpus sava rāmīša nedomā un tālāk par degungalu arī neredz.
Bolderājai arī piemīt savs šarms un aura, un sena vēsture. man ļoti patīk mazās Bolderājas ieliņas un koka mājiņas (centrālais rajons pa labi, līdz upei), līdzīgi kā Āgenskalnā ir forši pastaigāt un iemest aci pār žogu svešās sētās (aci, ne kāju!) :)
tālāk pāri Buļļupes tiltam ir jau Daugavgrīva, bet tur pa labi - Daugavgrīvas pamestais cietoksnis, ja nemaldos, tad pa dienām līdz plkst 17 ieejas durvis ir atslēgtas (?). Nocietinājumi, labirinti, ja labi gribi, vari paņemt lukturīti un izložņāt.
Daugavgrīvas pļavas ir labas putnu vērošanai. Taču mans iecienītais maršruts ir cauri tām, un pa jūrmalu uz Bolderājas molu un bāku. Tieši šīs puses mols (ne Mangaļsalas) man patīk labāk, pašā galā uzrāpties uz lielā bluķa un skatīties uz horizontu.
vislabāk, kā jau teica, izbraukā ar riteni - tikai to gabalu gar jūru līdz molam būs jāstumj.
drausmīgs rajons..,kā jau pēc kara...?!)) smērvielu noliktavas:)) http://www.jaunirakursi.lv/lv/ekskursijas/bolderajas-un-daugavgrivas-dabas-un-kulturas-bagatibas

http://lv.wikipedia.org/wiki/Bolder%C4%81ja
bet nu.. nez, man labak patik Daugavgriva- mols, un ta.
daugavgrīvā ir pāris kolorītas vietas, ar krieviski runājošiem, iereibušiem personāžiem ··· Latvija: Bolderāja: ko apskatīt, kur... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Ko apskatīt Kurzemē?? (24)
Ko vērts apskatīt Kurzemē? Vēlams konkrētus objektus (nevis, piem. tikai Ventspils utt.) pēc iespējas tuvāk jūrai! Ja pēc pieredzes, tad kur apmesties vai gluži otrādi -kur noteikti neapmesties? (jo lētāk, jo labāk, bet ne telts)
Karosta ir unikāla vieta, skumji te lasīt visādus muļķīgus spriedelējumus un stereotipus. Te ir milzumdaudz vēsturisku ēku un objektu, skaista daba, meži, jūra, pludmales, Beberliņu ezers ar veikborda kabeli, Liepājas cietoksnis jeb forti, kas sastāv no 8 daļām visapkārt pilsētai, no kurām 2 atrodas Karostas krastos, tās ir arī skaistākās cietokšņa daļas. Karostas pils jeb virsnieku saieta nams, diemžēl, tikai no ārpuses apskatāms, jo AM īpašums. Milzīgs daudzums ēku jau pazudušas no zemes virsas, daudzas drupu stāvoklī, dome un SEZ visu nolaidusi līdz kliņķim, bet kā vieta Karosta vēl aizvien ir ļoti skatāma un unikāla, ar savu īpašo atmosfēru. Katedrāle ir kā pērle tam visam centrā, blakus brutālām padomju arhitektūras piecstāvenēm. Lieliskas pludmales ar stāvkrastiem un oļiem, un, protams, fortu drupām un pazemes tuneļiem. Centra pludmalē pilnīgi savādāk -neviena paša akmens. Manēža un iela, kur tā atrodas - Zemgales - bijusī zemūdeņu bāze, pilns ar vēsturiskām cara laiku mājām. Sarkano ķieģeļu kazarmas. ūdenstornis. Brauciet droši. Attēlā Tuvie forti Krasta ielas galā. Ja "ne - telts"- tad uz dienvidiem no Liepājas, piemēram Bernātos ir vairāki viesu nami. Ja tomēr telts der - tad skaistas vietas ir pie Irbes ietekas jūrā :) Stāvkrastu Jūrkalnē ! Es gribētu apskatīt tā saucamo karaostu. Bildēs esmu redzējusi, ka ļoti smuka. Ir abstrakts plāns kādreiz arī apskatīt dzīvē. Kur apmesties gan nemācēšu ieteikt. Karaostā reāli apskatāms ir tikai cietums (obligāti - komplektā ar šovu) un Pareizticīgo katedrāle. Pārējais izskatās diezgan nožēlojami. ··· Latvija: Ko apskatīt Kurzemē?? lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Latgale... (26)
Taisos ekskursijā uz Latgali... Lūdzu iesakiet, ko tur tiešām būtu vērts apskatīt?!
Aglonas bazliku. Viņiem ir arī maizes muzejs netālu. Daugavpilī cietoksnis ir interesants. Rēzeknē neko īpašu nezinu. Aglonaa noteikti Karalja kalna koka skulptuuras,Latgales ezerus,kalnus. Daugavas lokus, Rezekne un apkaime podnieki! Ezeri! galu gala zilo ezeru zeme! Preiļu pusē vari uz Raiņa muzeju aizbraukt, jau minētā Algona.
piem>
http://www.preili.lv/page.php?id=636
http://kraslava.lv/index.php?id=38

Bet es tavā vietā apzvanītu vietējos novadu Tūrisma infocenturs. Kad būtu noskaidrotas apskates vietas, tad sēstos pie google maps un izveidotu maršrutu katrai dienai - kas jaapskatas, kur var atvilkt elpu un kur konkrētajā dienā nakšņot. Apskates vietu jau nu netrūkst.
un ka mes varam zinat- uz cik dienam,ko jau esi redzejusi, un kas Tevi interese?
es piem. gribetu vienigi iistu pirti, Čortoka ezeru un ar laivu Daugavas lokus..
··· Latvija: Latgale... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Ieteikumi ceļojot pa Latgali (19)
Redzams, ka Latgale šovasar ir topā. Arī manā atvaļinājuma plānā ir Līvāni-Preiļi-Aglona-Krāslava un atpakaļ caur Dagdu-Rēzekni-Viļāniem-Varakļāniem. Vai ir kāda īpaši ieteicama vieta un kāda, kurā nu nevajadzētu degunu bāzt? Brauksim ar...
bomži nav tiekušies uz tādu statusu, visa politika pēc pēdējā laika notikumiem ir vērsta uz to, lai visa Latvija aizaug ar latvāņiem... sākiet pierast! Noteikti nelien latvāņos. Preiļos noteikti jāapskata miniatūro karaļvalsti. Aglonā pie Vijas ir maizes muzejs...interesanti bija! Robežniekos noteikti apskatiet eksotisko putnu dārzu, pats saimnieks vien ko vērts!!!! ··· Latvija: Ieteikumi ceļojot pa Latgali lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Ar plostiem pa Gauju (14)
Ir doma augustā ar plostiem 2 dienas izlaist pa Gauju. Neesmu vēl i-netā īsti meklējis variantus (atradu divus,- koka plosts, grills, u.t.t., Līgatne - Gauja 150Ls un 250Ls). Varbūt kādam ir pieredze un var kaut ko ieteikt? Gribētos arī to...
Ja šāds uzstādījums(grils, duša, viesu nams), galīgi nav skaidrs, kāpēc jābrauc pa upi. http://hotelraksi.lv/index1.php?cat=laivas Man līdzīgs jautājums, kā sp69. Ja jau grils uz plosta, tad droši vien tualete arī, jeb tomēr piestāsiet krastā pie krūmiņiem. Un tērēt divu dienu braucienam pa Gauju 250 latus?? Mdaaa... par viesu namiem nezinu, jo gulēju teltī, bet ainaviski un saturiski vislabāk man patika maršruts no Cēsīm līdz Siguldai, sevišķi posms līdz Līgatnes pārceltuvei un pēc tam Siguldas posms, starp līgatni un siguldu gan nekā īpaša nebija. Varbūt labāk vienkārši kādā krodziņā vai viesu namā Gaujas krastā pasēdēt? Ērtības un viss pārējais... ar plostiem vel kājas var samērcēt. ··· Latvija: Ar plostiem pa Gauju lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Sigulda, Tervete, Gaujas dabas parks, Kjemeru purva taka un daudz citu; ari pie manis nav slikti:D dabas vai ne,bet es loveju Kuldiigu)) visa Latvija, kur nav pietaisīts. Daudz to stuuriishu, pashlaik man fascineejoshaakais shkjiet skats pa lidmashiinas iluminatoru, kas paveraas, no juuras puses shkjeersojot Latvijas robezhu skaidraa laikaa. Kurzemes jūras krasts, visnefascinējošākais- Pokaiņu mežs. ··· Latvija: Jūsuprāt fascinējošākais... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu