Latvija

Latvija - jautājumi un diskusijas

Kempings, viesu namiņš tuvējā Kurzemē. (10)
Kurš no personīgās pieredzes varētu ieteikt klusu ,mierīgu vietiņu atpūtai pie ūdens (jūra nav obligāta)....sarkanais paklājs un citi nevajadzīgie navaroti arī nē. Vienkārši-jumts virs galvas,gultasvieta, vieta kur iemest ...
viesu māja SPĀRE, skaties MAMMADABA piedāvājumu, man patika:) Usma Pie Jūrkalnes. http://www.piejurasnams.lv/cenas/index.php Lakši.Un kāda saimniece!Tev patiks. ··· Latvija: Kempings, viesu namiņš ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Skaistākās vietas Latvijā? (20)
Pavasarī jauki būtu ceļot pa Latviju un apskatīt skaistas vietas, varbūt ir kādi ieteikumi, avoti, alas, gravas, klintis, u.c... kuras nav tik ļoti populāras.
Kapi ir interesantas un skaistas vietas. Jūs ko galīgi galvas daspieduši, durvīs ietvēruši!? Kapi viņiem! Kad uz tiem būs jābrauc, tad nezaudējiet savu pašreizējo entuziasmu! Visskaistakā vieta ir Papes ciems...zirgi pļavās,bāka,ezers ,pludmale. Jā un arī kapi tur ir,tas tā ,ja kādam ievajagas :) Tādas vietas neviens neatklāj, tāpat kā sēņu vietas.
Met ar šautriņu pa Latvijas karti, kur trāpi uz turieni brauc.
Diez kādēļ tautai kapi nepatīk? Fobija no perspektīvas?... ··· Latvija: Skaistākās vietas Latvijā? lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Rīga - Kolka, apskates objekti (7)
Varbūt kāds var ieteikt, kādus interesantu apskates objektus maršrutā Rīga - Mērsrags - Roja - Kolka?
Kaltenes akmeņainā piekraste, Mērsraga bāka, Pūrciema baltā kāpa, Ēvažu stāvkrasts, Kolkas skatu tornis. Var izbraukt nelielu līkumu caur Dundagu, apskatīt Dundagas pili, tur arī neliels mini zoo. Engures ezers un putnu vērošanas tornis. Ķemeri, sērvaots arī pa ceļam. Apskatīt jau ir daudz ko, bet kas vairāk intersē? Mèrsragà ne tikai bàka apskatàma,bet arì muzejs,vecà jùrnieku màja kura celta 1811.gadà.Muzeja esossais saimnieks ĺoti atsaucìgs un ar pozitìvu attieksmi izstàstìs visu par un ap kas ir bijis..... Ja metot līkumu caur Dundagu, netālu no Dundagas ir Krišjāņa barona muzejs, Dundagā ir krokodila piemineklis, bijušais dundadznieks Arvis vai Arvīds precīzi vārdu neatceros dzīvoja citā valstī un krokodilus ķēra, Tāpat arī netālu no Valdemārpils ir laumas dabastakas Ģipka, skaista dabas taka,smilšu kāpa. Ja cilvēciska attieksme pret cilvēkiem var sarunāt laivā līdz Kolkas bākai. ~6km no krasta. Tur saproti daudzas lietas, tajā skaitā šīs valsts garām palaistās iespējas. Iedomājies, TUR joprojām (!!!) nav ierīkota vismaz kāda kafejnīca vai tml (es esmu reāls spordirška, bet Bākas kafeijnīcā samaksātu 5e par alus kasu vai kafijas tasi). ··· Latvija: Rīga - Kolka, apskates objekti lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Mistiskas vietas Latvijā (28)
Nezinu, vai īsti iederas šajā sadaļā, bet vai kāds var pateikt, kur Latvijā ir mistiskas vietas, mājas, utt.? Nu tādas, par kurām jau klīst dažnedažādie nostāsti?
Velnezers! Tikai velnezers, un bišku krustpils pils pagrabs pēc pusnakts. Pokaiņi ir biznesa pasākums, uz kuru cilvēki brauc lai redzētu un sajustu to, kā tur vairs nav. Drīzāk vieta ar mīnusa enerģiju. Latvijā ir daudz spēka vietu, bet katram jāatrod sava, jāsajūt. Un vēlams, lai tur nebrauc visādi ziņkārīgie, jo tie ir cilvēki, kas piesārņo šādas vietas. Atrast var esot dabā, mežā, pie jūras, lauku saimniecībā, jebkur, tikai jāieklausās sevī. Un viss. Vidēji uz 1 ha, ir viena spēka vieta, lielāka vai mazāka, tas jau cits jautājums, bet katrs var atrast savu, ir no kā izvēlēties. Tikai jāatceras, ka paņemot kaut ko, ir jādod kaut kas arī pretī. Es Pokaiņos neko TĀDU nesajutu. Varianti manuprāt var būt tikai divi: vai nu es neesmu tik jūtīga, vai arī tur nav nekas īpašs, ko just. Katrā pilī pa spokam. Nu ja. Pokaiņi tur ... Pokaiņi gan vairāk izskatās pēc kāda pamesta būvlaukuma, kur bija iecerēts kauč ko no akmeņiem sliet. :) Tas jau mans subjektīvais viedoklis. Biju sPokaiņos pirms 2,5 nedēļām...piekrītu Selnijai, ka NEKĀ tur nebija, izņemot pietiekami sakoptu mežu, akmeņu kaudzes un dažas ...ūdupītes, kuras tika uzdotas par svētavotiem...Bet pāris stundas pa mežu pastaigāt ir veselīgi...:) ··· Latvija: Mistiskas vietas Latvijā lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Ekskursijas pa Latviju (14)
Esmu sapratusi, ka izceļojusies pa visu Eiropu, reāli neesmu bijusi pat pusē Latvijas pilsētu, tādēļ esmu sev nostādījusi mērķi 2016. gadā kaut reizi mēnesī aizbraukt kaut kur ekskursijā tepat Latvijā. Janvāra limits jau ...
Organizēta ekskursija ar autobusu man uzreiz saistās ar milzīgu rindu pie publiskās tualetes.:)
Esam ar māsu divatā izbraukājušas gan Latgali, gan Vidzemi (viņa pie stūres un es ar karti rokā). Internetā jebkura informācija pieejama, atliek sastādīt maršrutu, pasūtīt naktsmītnes un - nekādu šķēršļu vai laika ierobežojumu. Latvija ir tiešām skaista.
Aģentūra nesmērēsies tepat kaut ko organizēt, jo neko nevarēs nopelnīt!
Tā ka vislabāk sēdies savā vai kaimiņa auto un rulle pa visu Latviju, vari izmantot arī karti, ja nu sanāk kādos Turkos apmaldīties:)
Bet visumā kartē ir daudz labu objektu, ko var apskatīt un.t.t. bet liekām izmaksām!
Skaisto skatu aģentūra . Pārdomātas , saistošas , informācijas bagātas ekskursijas. Tā nav reklāma, tikai pieredze. Saldus ļoti skaista pilsēta vasarā, blakus Brocēni ar Cieceres ezeru un labām atpūtas iespējām. Man liekas, ka organizētā ekskursija būs garlaicīga. Cik tur tā darba izbraukt to visu pašiem. ··· Latvija: Ekskursijas pa Latviju lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Vidzemes skaistākās vietas rudenī (8)
Lūdzu iesakiet skaistakas vietas Vidzemē rudenī
Un ko tad Pauku priedēs skatīsies?!😙 Vidzemes jūrmala! http://www.celotajs.lv/lv/e/glry/krustkalnutornis
Man patīk tur aizbraukt jebkurā gadalaikā .
Taa izslaveetaa Sigulda un arii Krimulda Gaujas senlejas, bet ne tikai deelj Un kur tad Gaiziņš un Vecpiebalga!!! ··· Latvija: Vidzemes skaistākās vietas ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Dobeles ceriņu dārzs (21)
Šoreiz tas ir ieteikums no personiskās pieredzes nevis jautājums. Apmeklējiet Dobeles ceriņu dārzu maijā, ceriņu ziedēšanas laikā. Skaisti skati un iespaidi garantēti, labu un saulainu laiku - tas kā paveiksies. :))
Visa Latvija ir skaista, Kurzemē- jūra, vidzemē- pauguri, Latgalē- ezeri. Brauc kur vien gribi visur Mūsu Zeme ir ļoti skaista Uzkaapiet Sabiles viina kalnaa. iisteniiba forshi, ka sitaa ieteici, iesakiet sinii teemaa veel vietas:)))))))) Piekritu autorei. Paldies par ieteikumu! :) Nez vai nākamajās brīvdienās vēl ceriņi ziedēs?? ··· Latvija: Dobeles ceriņu dārzs lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Ekskursijas pa Latviju latviešu valodā (9)
Impro nepiedāvāt. Var kāds piedāvāt alternatīvu?
"Kāp mašīnā un vālē pa visu Latviju, apskatot visādus tīkamus sev objektus!"
Iekāpt jau var un pirms tam palasīt, bet ja nekas nevar aizvietot gida izjusto stāstījumu.
Kāp mašīnā un vālē pa visu Latviju, apskatot visādus tīkamus sev objektus!
Kam vajadzīgs kāds ekskursijas vadītājs te pat, nav kur naudu likt???
www.skaistieskati.lv, www.jaunirakursi.lv. www.jaunirakursi.lv, www.skaistieskati.lv geocaching slēpņiem daudzviet ir izcili apraksti => transporta līdzeklis + mobs ar GPS un netu + (latviski) lasītpratējs = ekskursija latviešu valodā :D ··· Latvija: Ekskursijas pa Latviju ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Bolderāja: ko apskatīt, kur normāla ēstuve? (19)
..nekad neesmu bijusi Bolderājā, bet ir fantāzija, ka tur varētu būt kas apskatāms. Varbūt zinātāji var ieteikt kādus kolorītus stūrīšus (ar ielu nosaukumiem), kaut ko ļoti raksturīgu tieši Bolderājai..? un arī vietu, ...
palasot komentārus, skaidri redzams, ka cilvēki ārpus sava rāmīša nedomā un tālāk par degungalu arī neredz.
Bolderājai arī piemīt savs šarms un aura, un sena vēsture. man ļoti patīk mazās Bolderājas ieliņas un koka mājiņas (centrālais rajons pa labi, līdz upei), līdzīgi kā Āgenskalnā ir forši pastaigāt un iemest aci pār žogu svešās sētās (aci, ne kāju!) :)
tālāk pāri Buļļupes tiltam ir jau Daugavgrīva, bet tur pa labi - Daugavgrīvas pamestais cietoksnis, ja nemaldos, tad pa dienām līdz plkst 17 ieejas durvis ir atslēgtas (?). Nocietinājumi, labirinti, ja labi gribi, vari paņemt lukturīti un izložņāt.
Daugavgrīvas pļavas ir labas putnu vērošanai. Taču mans iecienītais maršruts ir cauri tām, un pa jūrmalu uz Bolderājas molu un bāku. Tieši šīs puses mols (ne Mangaļsalas) man patīk labāk, pašā galā uzrāpties uz lielā bluķa un skatīties uz horizontu.
vislabāk, kā jau teica, izbraukā ar riteni - tikai to gabalu gar jūru līdz molam būs jāstumj.
drausmīgs rajons..,kā jau pēc kara...?!)) smērvielu noliktavas:)) http://www.jaunirakursi.lv/lv/ekskursijas/bolderajas-un-daugavgrivas-dabas-un-kulturas-bagatibas

http://lv.wikipedia.org/wiki/Bolder%C4%81ja
bet nu.. nez, man labak patik Daugavgriva- mols, un ta.
daugavgrīvā ir pāris kolorītas vietas, ar krieviski runājošiem, iereibušiem personāžiem ··· Latvija: Bolderāja: ko apskatīt, kur ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Ko apskatīt Kurzemē?? (24)
Ko vērts apskatīt Kurzemē? Vēlams konkrētus objektus (nevis, piem. tikai Ventspils utt.) pēc iespējas tuvāk jūrai! Ja pēc pieredzes, tad kur apmesties vai gluži otrādi -kur noteikti neapmesties? (jo lētāk, jo labāk, bet ne ...
Karosta ir unikāla vieta, skumji te lasīt visādus muļķīgus spriedelējumus un stereotipus. Te ir milzumdaudz vēsturisku ēku un objektu, skaista daba, meži, jūra, pludmales, Beberliņu ezers ar veikborda kabeli, Liepājas cietoksnis jeb forti, kas sastāv no 8 daļām visapkārt pilsētai, no kurām 2 atrodas Karostas krastos, tās ir arī skaistākās cietokšņa daļas. Karostas pils jeb virsnieku saieta nams, diemžēl, tikai no ārpuses apskatāms, jo AM īpašums. Milzīgs daudzums ēku jau pazudušas no zemes virsas, daudzas drupu stāvoklī, dome un SEZ visu nolaidusi līdz kliņķim, bet kā vieta Karosta vēl aizvien ir ļoti skatāma un unikāla, ar savu īpašo atmosfēru. Katedrāle ir kā pērle tam visam centrā, blakus brutālām padomju arhitektūras piecstāvenēm. Lieliskas pludmales ar stāvkrastiem un oļiem, un, protams, fortu drupām un pazemes tuneļiem. Centra pludmalē pilnīgi savādāk -neviena paša akmens. Manēža un iela, kur tā atrodas - Zemgales - bijusī zemūdeņu bāze, pilns ar vēsturiskām cara laiku mājām. Sarkano ķieģeļu kazarmas. ūdenstornis. Brauciet droši. Attēlā Tuvie forti Krasta ielas galā. Ja "ne - telts"- tad uz dienvidiem no Liepājas, piemēram Bernātos ir vairāki viesu nami. Ja tomēr telts der - tad skaistas vietas ir pie Irbes ietekas jūrā :) Stāvkrastu Jūrkalnē ! Es gribētu apskatīt tā saucamo karaostu. Bildēs esmu redzējusi, ka ļoti smuka. Ir abstrakts plāns kādreiz arī apskatīt dzīvē. Kur apmesties gan nemācēšu ieteikt. Karaostā reāli apskatāms ir tikai cietums (obligāti - komplektā ar šovu) un Pareizticīgo katedrāle. Pārējais izskatās diezgan nožēlojami. ··· Latvija: Ko apskatīt Kurzemē?? lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu