Latvija

Latvija foto attēls

Latvija - jautājumi un diskusijas

Atpūta brīvdienām Latvijā (8)
Vai nezin kur lv varet pavadīt labas brivdienas arpus majas! ? ! doma uztaisit mazu parsteigumu sievai viesnica ar apkartne ko apskatamu! uz paris dienam, netalu no rigas! adies jau ieprieks!
Es vairak neatceros visas foršas vietasBet mana metode ir tada,ka vienkarši braucu arpus Rigas un aplukoju interesantas vietas.Un galapunkts ir tur,kur var ari palikt pa nakti. Dikļu pils ja tiešām gribi sievai ko jauku - Mārciena --http://www.marciena.eu/lat
vai Usma - http://www.usma.lv/spa_hotel/?q=lv/spa_offers/
Jau pieminētā Dikļu pils ar Vika parku blakus; Piena muiža (Kalnamuiža pie Skrundas ar Piena vannu, pirti) un citas tādas vietas... Līgatnes dabas parks, Sarkanās klintis ( aiz Tūjas pagrieziena), vietu ir daudz, tikai vajag izdomāt ko tieši gribi. ··· Latvija: Atpūta brīvdienām Latvijā lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kempings, viesu namiņš tuvējā Kurzemē. (9)
Kurš no personīgās pieredzes varētu ieteikt klusu ,mierīgu vietiņu atpūtai pie ūdens (jūra nav obligāta)....sarkanais paklājs un citi nevajadzīgie navaroti arī nē. Vienkārši-jumts virs galvas,gultasvieta, vieta kur iemest makšķeri... viss....
viesu māja SPĀRE, skaties MAMMADABA piedāvājumu, man patika:) Usma Pie Jūrkalnes. http://www.piejurasnams.lv/cenas/index.php Lakši.Un kāda saimniece!Tev patiks. ··· Latvija: Kempings, viesu namiņš tuvējā... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Balvi (10)
Atceroties superīgos padomus par Pēterburgu (kurus gandrīz visus arī piepildīju), riskēšu vēlreiz :) Tātad Balvi: ko ir vērts redzēt, kādus piedzīvojumus piedzīvot? Ne tikai oficiālus un baigi izreklamētus, gribētos arī kādu "akšenu" (ne...
Iesaku Balvu pils pagrabā aiziet paēst pusdienas, no 11.00 tur taisa vaļā.
Tur ir riktīgs padomju akšens. Par Ls 1,15 pieēdos visai dienai. Tauta arī tur apgrozās daudz, bet tas ir to vērts.
Braucot iekšā Balvos,Steķintavā pa labi,un tūlīt pa kreisi sētā bija Ļenina piemineklis ieslēpts,es tur nobildējos,bet lai tā ieverībai cienīgu apskates objektu tur,pat nosuktu nevaru.Nu ir veco ļaužu pansionāts,pie ezera,mēžā,smuka vietā,Pāris kg končas un uz priekšu.
Balvu centrā parks ar akmeņiem,runā tie dod baiso enerģiju un izdziedē no dažādām kaitēm un atrodi īsto,pieskaries,tiksi aprecēta:))))
čisto v kosmoss (C) tagad katrā sevi ceinošā miestā ir tūrisma informācijas birojs (tas zaļais i burtiņš) - tiešām laba un vērtīga lieta, par Balviem nezinu, bet iebraucot jebkurā vietā, pirmais, ko parasti daru, sameklēju to "i", savācos kartes un citas informatīvi reklamējošās lapas un tad viss dažādiem līmeņiem un vajadzībām ir skaidrs. Ja esi airētāja (laikam jau nē), tad Balvu ezerā ir izteikti "smags" ūdens. Labs treniņš smaiļotājiem un kanoe. Mēnesi nocīnoties Balvu ezerā, pa Cieceres ezera garo plaisu lidosi kā gliseris. 9.jūnijā Balvos ir rokeru tuss. ··· Latvija: Balvi lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Dundaga (7)
Cienījamie, iesakiet viesu māju vai vietu, kur var apmesties nedēļas nogalē Dundagā. Tencinu.
http://www.vietas.lv/index.php?p=15&field=20&fClass=21&location=8380&img=0&product=0&map=1

Izvēlies pati, jo neesmu tur bijusi.
Paliec Dundagas pilii:) Tur tagad viesu maaja:) ..pashaa centraa ir viesu maaja,neesmu tur apmetusies,nezinu smalki kas un kaa,bet taa vieta vismaz nav jaameklee(nevar neieraudziit) :D...p.s. esmu dundadzniece! arī ir pieredze nakšņot Dundagas pilī. Pārvaldnieces t.nr. - 29478393 Baiba Paskaties šeit...
http://www.ziemelkurzeme.lv/naktsmitnes.html
Risks jau vienmēr pastāv, bet ieteiktu pamēģināt Dundagas pili - vismaz varēs teikt - nakšņoju PILĪ:)
··· Latvija: Dundaga lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
cenas Siguldas gaisa tramvaja biļetēm (7)
Sveiki! Netā nevaru atrast, tāpēc jautāju Jums- varbūt, ka kāds nesen ir braucis ar gaisa tramvajiņu Siguldā un var pateikt vismaz aptuvenas biļešu cenas?
2,50 brīvdienās pieaugušajiem. Ņem par labu!Mana meitiņa bija pagāšo nedēļu,esot ļoti skaisti... Jā, arī nesen dabūju braukt par Ls 2,5 par biļeti, žēl. ka brauciens bija tik īss. Pa Ls 25 var no tā vagona izlekt, tad padomājiet, vai tomēr lētāk nav pavizināties, paskatīties un neizkrist no turienes :)

Jauku dienu!
man teica, ka sliktajos psrs laikos bijušas 25 kapeikas, pamazām izaugusi līdz 50 kapeikām, tad uzreiz 1 lats, bet tad to tramvaju interesantā veidā noprivatizēja (atvainojos - paņēma apsaimniekošanā) Gumijlēcēju klubs un cenas uzreiz, otrā dienā trīskāršojās... tagad kaut kur ap 3 Ls uz vienu galu varētu būt... ··· Latvija: cenas Siguldas gaisa tramvaja... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Atpūta Kolkā ! (9)
Iesakiet, kur var labi patusēt ar teltīm jūras krastā ? neesmu bijis tur gadus 10, mož ir mainījies, kas tajā pusē
Kāpēc Kolka? Kolkā ir kempings "Ūši" - no Rīgas braucot pie sarkanas baznīcas pa labi. Turpat arī ir mazs zirgu stallis, kur var sarunāt pajāt gar jūras krastu. Bet teltīs pie jūras es gan brauktu uz Jūrkalni - stāvkrasti. ;) :) Kempings "`Ūši". Biju tur pagājšvasar. Forša, iekopta vieta, ar ērtībām. :) Laipna apkalpošana u.c. Ja gribas pavisam dabā, bez kempingiem utml. ekstrām, tad gan nepateikšu.. Tikko kolkā bija meitas kāzas.Tur gar jūru telšu vietas biezā slānī!Labi iekārtotas-jūra 10m attālumā. Ūši ir ok, tik, manuprāt, padārgi. Pašā ragā teltis celt nedrīkst. Tur kaut kādas īpašas skudras. No uzraugtantes nesapratām- nedrīkst tur nakšņot, lai neizmīda skrudras, vai tāpēc, lai skudras naktī nenograuž nabaga tūristus. A nevar bez sarunāšanas, bez zirgiem tā vienkārši savā teltī pajāt? :) ··· Latvija: Atpūta Kolkā ! lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Viesu nams Latgalē (6)
Iesakiet lūdzu kādu sakarīgu viesu namu ar pirtiņu.
Pie Rāznas ezera...fantastiska vieta :) Pie Rušonas ezera, Silmalas, t 26413355
Jauka vieta, patīkami saimnieki...
Mani atkal interesē kādi interesanti apskates objekti tanī virziena, lai nav garlaicīgs izbrauciens Jautājums ko Tu vēlies redzēt, visu informāciju var atrast internetā. Ir Uz Rēzeknes ,Aglonas Un Daugavpils pusi ko redzēt un skatīt. Preiļu podniekus var apciemot, Velnezeru apskatit, tur leerums, ko sadariit. ··· Latvija: Viesu nams Latgalē lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Viesu nams kur padzīvot kā laukos (7)
vai kāds zin viesu namu, vai ko līdzīgu tam, man ļoti gribas laukos padzīvot, bet savu lauku vairs nav, tapēc meklēju, kur varētu padzīvot kādas pāris nedēļas, viesu nams klasiskais ar reģipša sienām, sterilām flīzēm un saimnieci ar...
Varu piedāvāt savu viesu namiņu-pirtiņu. Atrodas 3km no Turaidas pils, meža vidū, Gaujas senlejā. www.moskupirts.viss.lv
Ķemertiņš gan nebūs ārā, tādas ekstras reti kurš vairs meklē. Tomēr stiliņš šeit visnotaļ ieturēts un nelīdzinās standartpiedāvājumiem.
Ieskatījos www. Ļoti jauks Tavs namiņš, Sofija! :) Welcome "Šķilas", google atradisi. :)))) vot, es par to nepadomāju, ka ķemertiņš laukā varētu būt ekstra.

jātaisa busines plāns tieši tādiem "ekstru" mīļotājiem ...
Un kāpēc vairs nav savu lauku???
Agri vai vēlu vairums ļaužu pārcelsies uz laukiem!!!
··· Latvija: Viesu nams kur padzīvot kā... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Atpūtas un copes vietas Latvijā (14)
Kur tepat Latvijā ir foršas copes un atpūtas vietas? doma ir par kādu 3-dienieku pie kada ezera vai upītes un labi būtu,ja tuvumā ir komfortabla apmešanās vieta......
Daugavas krasts...nakts āķi...daudz sami :) http://www.viss.lv/?p=149306
paskaties,interesanti piedavajumi.
biju weekendā te.

http://www.zemgaletourism.lv/dobele_lv?id=104&obj=60

kaut kādas 7 suņubūdas tagad arī tur ir saslietas un pirts krastā ir.. laiva latu maksā.
iesaku/neiesaku nezinu bija okei, no rīgas 40 min. /odu nebija+ skaista ainava/

pa lēto
:)
ēst tikai ir dobelē - 7 km:) Zebrus ezers Dobeles raj,super vieta.) 29252368
Vēl vari paskatīties www.viss.lv
··· Latvija: Atpūtas un copes vietas Latvijā lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Ko apskatīt Kurzemē un Zemgalē? (7)
kurzeme, zemgale amatnieku darbnīcas,skaista vide, radoši cilvēki un interesanti apskates objekti.KO ieteiksiet
Jaunpilī ir viduslaiku sēta Niedru lija - atrodas pretī Jaunpils pilij. Džūkstes pasaku muzejā šobrīd ir Margaritas Stārastes darbu izstāde, Kurzemes cietokšņa muzeja Zantē interesanta iekš un āra ekspozīcija (protams, tiem, kam patīk kara lietas, bet zobenu kolekcija varētu patikt arī pacifistiem - tiešam skaisti). Kurzeme, Durbes novads, vieta Dižstroķi - tur tad arī ir jēga aiziet uz dajebkādiem sarīkojumiem - šajā gadalaikā uz zaļumballēm Vienozīmīgi Tērvete sīkāk
http://www.spridisi.lv/atputa_1.html;
http://www.mammadaba.lv/pages/places_detail.php?l=lv&id_object=61&tema=5&subtema=
un visbeidzot šitais būs pats labākais
http://www.travellatvia.lv/8/10/11245/lv/?main=&noz=&vards=T%C4%92RVETES%20V%C4%92STURES%20MUZEJS vai http://www.lielkenins.lv/
tikai sazinies iepriekš!
Saldus rajonā ir vairakas amatnieku (podnieku) darbnīcas, ja vajag, adreses varu "iemest" ··· Latvija: Ko apskatīt Kurzemē un Zemgalē? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu