Varšava

Ko Jūs noteikti ieteiktu apskatīt Varšavā, ja iebraucu uz vienu dienu?

Mavs      Zooloģiskais dārzs.
Nezinu, cik tas būs baudāms šajā sezonā, bet vasarā bija interesanti

toronto1967      Visa Varšava ir viens liels zoodārzs ...

non_grata    1 Nezinu kā pašā Varšavā, bet uz apvedceļa var nopirkt skaistu polieti, hoteli, paēst žureku utt.. Un pa lēto!

inaralaima      Vienmēr Varšavai cauri braukt iznāk naktī,tiešām katru reizi bija kailas sievietes uz šosejas un stopēja mūsu autobusu.

non_grata    1 Tā tās polenes dara jā, nāk plikas ārā uz ielām naktīs stopot. parasti autobusus . Jums būtu ko pamācīties! Varbūt ne šitik aukstā laikā, bet nu nākam nedēļ sola atkalu..

housewife      Varšavā ir skaista vecpilsēta, kuru var izstaigāt pāris stundu laikā, ja ir interese, karaļa pilī ir muzejs, tāpat interesants ir muzejs, kas veltīts Varšavas atbrīvošanai (neatceros kā precīzi saucas), par visiem tūrisma objektiem izsmeļoši var uzzināt Varšavas tūrisma mājas lapā (māte google palīdzēs). :)

hefny      hmm-muzejs aršavas -atbrīvotājiem-kā mumsOKUPANTiem

I_am_so_      es arī balsoju par Varšavas vecpilsētu. zinot to, ka visa bija noslaucīta no zemes virsas, ir tādas sirreālas sajūtas, ko tā arī ņēmuši un atjaunojuši.

neversaynever      Veceņi vairāk nav..., bet iesakiet kā no M1 uz Janki nokļūt ar sabiedrisko, taxi dārgs prieks ~40€

Līdzīgi jautājumi
Iesakiet viesnicu Varsava (10 atbildes)Varsava (11 atbildes)Parsesanas Varsavas lidosta (5 atbildes)Varsavas apbrauksana (6 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu