Polija

Polija fotogrāfijas

Kasprowy Wierch - observatorija, funikulera galastacija, restor�ns etc.
Virs Zakopanes
Krakova 2008.
Krakova 2008.

Polija - jautājumi un diskusijas

Vai par maksas ceļiem Polijā var maksāt uz vietas? (3)
Kā var Polijā samaksāt pa maksas ceļiem? Kādi ir varianti?
Viss notiekās uz vietas, iebraucot atsevišķās atzarēs, kā šķērsojot robežu. Bet labāk paklausīt navigāciju,apbraukt nepilnu kilometru! Protams ka var... Iebraucot Polijā vajag samainīt naudu pret Zlotiem un tad maksas punktos var samaksāt skaidrā naudā. Ir posmi - kur no sākjma izsniedz taloniņu un nakamajā punktā veic apmaksu... 2023-11-17 21:58 par apbraukšanu nepiekrītu. Mēģinot ietaupīt 2 eur zaudēsi 10 - 15 minūtes laika.

Mainīt eur uz zlotiem nav obligāti. Mierīgi var samaksāt ar kartiņu.
··· Polija: Vai par maksas ceļiem Polijā ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Varšavas apbraukšana (6)
tieši pēc nedēļas ir jābrauc un tagad pirms Varšavas rādās kādu 10 kilometru korķis. Pēc tam jātiek uz E30 (d2) , Čehija , Slovākija. Vēl jautājums , vai Polijā ir maksas ceļi. Liels paldies!!!
Par apbraukšanu nepateikšu, bet maksas ceļi gan ir. Vai maršrutā uz Čehiju un Slovākiju (tomēr dažādi ceļi) būs, laikam nē. Maksāšana notiek uz ceļa (CZ un SK vajadzēs vinjetes pirms/aiz robežas nopirkt). Varšavai visātrāk pa S8 braucot uz A2 nogriezt, pat ja tur ir korķis tas iet salīdzinoši ātri, izvēloties pareizās stundas var paveikties bez apstrāšanās cauri izbraukt....svarīgi ir izvēlēties izbraukšanas laiku no Latvijas un nakstmītnes vietu... to code: https://en.wikipedia.org/wiki/Google_Traffic Varbūt var ieplānot Varšavu tādās stundās, kad korķi nav, braucām vēlu vakarā, bez korķiem. Maksas ceļi vietām Polijā ir, varēja maksāt ar karti uz ceļa.
Maršruta plānošanai izmantojām www.viamichelin.com, tur arī parāda, cik konkrētos maršrutos ir maksas ceļi u.c.
Lai izbrauktu cauri Polijai pa maksas celiem,vajg apmeeram 90 zlotus.Samaksaa un mauc bez beedu.Tikai nebraucat caur Augustovu-tas sanaak loti leenoi. ··· Polija: Varšavas apbraukšana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Polija - apskates objekti Augustova - Belostoka - Varšava (5)
Sveiki! Varbūt kāds var ieteikt kādus interesantus apskates objektus maršrutā Kauņa - Augustova - Belostoka - Varšava un tās tuvākajā apkārtnē? Internetā liela daļa informācijas ir izpētīta, bet varbūt kas palaists garām.
https://www.tripadvisor.com/Attractions-g274741-Activities-Bialystok_Podlaskie_Province_Eastern_Pola
nd.html

https://www.tripadvisor.com/Attractions-g274856-Activities-Warsaw_Mazovia_Province_Central_Poland.ht
ml
Augustova ar apkārtni vien ir diezgan "garlaicīgs" apskates objekts, vismaz pāris dienas var sevi nodarbināt. Pirms maksā par viesnīcu, noteikti apskati numuriņu, tur tādas miskastes gadās , ka nezini kur likties....
Varbūt labāk izvēlēties ziemeļpoliju, tur ir diezgan daudz ko redzēt....
Suvalkos var ar kuģīšiem pavizināties. ··· Polija: Polija - apskates objekti ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Polija, kāds labs šnabis un citas figņas.?! (16)
Sanāk braukt uz Poliju,kas tur labs un ir vērts mainīt naudu pret zlotiem šeit Latvijā..?!
Ir vērts mainīt, obligāti , bet vajag mainīt uz leišu- poļu robežas, daudz izdevīgāk, mūsu Latvijas bankas prot plēst. Poļiem daudz kas ir labs-apavi arī un vēl un vēl.... Polijā lietot maksājumu karti ir tikpat vienkārši kā Latvijā. Tos 1-2 simti zlotus sīkiem izdevumiem var nopirkt tepat, ja tikai caurskriešana, tad pat simts būs daudz. Ja domāts nakšņot kādā zajazdā, kur varētu kartes nepieņemt, tad vēl dažus simtus papildus, kas arī ir gana sīknauda, lai iespringtu uz 50 centu ekonomiju. Sobieski Sweet Bitter - ļoooti iesaku. Var lakt bez uzkodām, tik labi līst iekšā (Latvijā tieši šo Sobieski marku neesmu redzējis, arī Polijā veikalu plauktos rūpīgi jāpameklē). maini seit necakarejies
Jebkurs polu snabis ir augstas kvalitates,ta ka var pirkt to kas letaks,bus daudz labaks neka lv.snabs.

part.produktu kvalitate loti augsta,ja velie ko no produktiem vari nemt to kas sirdij tuvaks-,sakot ar pien.prod.,galu utt.,
Soplicka vodka(liela izvēle uz piedevām), Zubrowka ( with bison grass) u.c.
Konfektes: Chocolate with Plum ( Laima ,nu jau,paliek dziļā ēnā).
Alus: Debowe (pudelēs)
Desas: Sokolowo salami borowa (cietas ,tievas uzgraužamās )
··· Polija: Polija, kāds labs šnabis un ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Pārsēšanās Varšavas lidostā (5)
Gatavojos ceļojumam uz Lisabonu. Ceļoju bez bagāžas. Atradu lidojumu caur Varšavu (WAW) man aktuālā izlidošanas un atgriešanās laikā, taču pārsēšanās ir 40 min. Cik liela ir Varšavas lidosta un vai tas ir reāli?
Ja reāli būs tās 40 min - tad teorētiski var paspēt.
Bet rēķinies, ka pirmkārt - lidmašīnas var kavēties, turklāt ziemas laikā kavēšanās teorētiski ir lielākas ; otrkārt - lidmašīnas nosēšanās laiks vēl nenorāda to laiku, kamēr piestumj trapu, kamēr iziet iespējamās pārbaudes u.t.t.
Es parasti cenšos sakombinēt, lai laiks būtu ne mazāks par 2 stundām.
Ja ir viena biļete līdz galam, tad ne par ko nebūtu jāsatraucas...lidostas plānu noteikti var apskatīt tās mājas lapā! Šopēna lidosta ir krietni lielāka par Rīgas,taču paspēsi,tur viss loģiski izvietots.
Satraukumam nav pamata.
Ja no Rīgas lido ar LOT, jāņem vērā, ka tas izlido arī ja Varšava laika u.c. apstākļu dēļ nevar uzņemt. Sēžas visur citur - Krakovā, Gdaņskā... Un pats neorganizē ātru nogādāšanu Varšavā. Atliek atrasties tur kur esi nonācis, vari kasīties ar LOT lai nokļūtu pirmais kad atsāk lidot. Vari pieprasīt ēdināšanas utt. kompensācijas gaidot (labprātīgi nepiedāvās). Vai izmantot savu apdrošināšanu utt. un pats meklēt citus transporta veidus. šajos laikos gana riskanti, lai cik arī lidosta būtu maziņa ··· Polija: Pārsēšanās Varšavas ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kas var ieteikt labu apmešanās vietu Polijas/Čehijas pierobežā (3)
Interesē Jūsu pieredze (kā negatīvā, tā arī pozitīvā) par apmešanās vietām Polijā aiz Katovices virzienā uz Ostrava (cz) vai Bielsko-Biala (pl) / 4 cilvēki ar savu mašīnu un vairāk nekā 1 nakts, jo paredzams apmesties un ...
Gołębiewski ir plašs tīkls un labs servis. Viss atkarīgs no tā, kādas prasības izvirza un cik grib tērēt. Bieži Polijā esmu apmeties uz labu laimi, tuvākajā, kas dotajā brīdī pa ceļam. Var būt paveicās, bet nav negatīvas pieredzes, visur bija normāli Sveiki. Varu ieteikt viesnīcu, no personīgās pieredzes, - Cumulus Hotel. Ja ir konkrēti jautājumi un interese par šo viesnīcu - raksti man privāti. Rajons ap Nachod un tālāk Vācijas robežas virzienā ir superīgs gan vienā, gan otrā robežas pusē. Tālāk atliek savietot savas prasības ar attiecīgās vietas piedāvājumu. Tas tik gabaliņu tālāk uz rietumiem no Katovices utml. Rajonam zem Bielsko-Bialas (Zwardon utt.) arī nav ne vainas, tikai par piedāvājumu nav ne jausmas. ··· Polija: Kas var ieteikt labu ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Tirgi Polijā (9)
Kur labāk braukt iepirkties - uz Belatsoku vai Varšavu? Interesē pārtika, kaut kas no apģērba un jauni trauki :) Paldies :)
Tuvākais pierobežas lielveikals. Kas tieši Polijā ir kvalitatīvs? KAS?! Es Polijā esmu bijusi vairākkārt, darīšanās, protams, līdzbraucēju dēļ šopings neizpalika. Kas nu kuram skaitās kvalitatīvs, bet... es tur neko netradu. Neko. Atbraucu mājās ar maisu Activia jogurtiem brokastīm. Viss. Ja drēbes pērk mūsu RCT, tur varbūt liekas kvalitatīvi. Tādi zīmoli kā Hilfiger, Camel Active, Ecco utml. Polijā maksā ne lētāk kā pie mums. Suwalki (Belostoka ir 120+ km tālāk). Lielveikals (Auchan, Carrefour utt.).

Polijā nopērkamā prece atšķiras no tāda paša iepakojuma noformējuma preces LV veikala plauktā, īpaši cenas ziņā, bet ir arī īpašību atšķirības.
Par mēbelēm - neiedziļinoties atbilde ir jā. Tālāk jārēķina.

Polijā vajag pirkt poļu preci ne "brendus" (tos jāpērk to "dzimtajās vietās" kā Milāna, Londona, NYC utml.) vai ķīniešu širpotrebu.
kvarts.Nesaki vis. Polijā ir pietiekoši labas kvalitātes apavi un apģērbs par krietni zemākām cenām nekā Latvijā.Braucot ceļojumos- kamēr atradīsi kur laba prece, nebūs laika atpūsties. ··· Polija: Tirgi Polijā lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kur Polijā iegādāties zoslenus, vistas, pīles... ? (4)
Ludzu atrakstat kadas cenas Polija putniem, ja kads esat jau pircis un adresi
Kas mūsējām vainas? Vai poļu... ātrāk aug???...
Es, PAR Latvijas preci! :) ...
Ja jau jautā Oho publikai , tad jāatbild :))
Cik dzirdēju no paziņām , uz Lietuvu braucot .
Kam negribas tik tālu , tirgi ir.
( Bet Polijā gan labi , viss IR :) )
Lielākie putnu mazuļu piegādātāji ir Francija un Vācija. Polija, kā vienmēr ir tikai pa vidu. Kāpēc neizmanto ss.lv piedāvājumus? Visi rūpnieciskie cālīši nāk no viena uzņēmuma. Cik sapratu tad cilvēkam tie putni tālākai tirdzniecībai interesē... ··· Polija: Kur Polijā iegādāties ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Белосток vai Latviski Belostoka brauc uz tirgu un bāzēm.
Ja brauc ar autobusu,tad tev par to pat domāt nevajadzēs,varēsi domāt tik par to Bjalistoku un kasīt vāveri:)) aizvedies,izmetīs kur vajag,savāks un nogādās mājās ar iztukšotu maciņu:)))
Kas ir Bjalistoka? agrāk bija mega feiku tirgus, tagad hvz. un kur ir problēma? Vispār jau ir Belostoka! Atvainojos par precizēšanu!:) ··· Polija: Iepirkšanās Bjalistokā, ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Varšava (10)
Ko Jūs noteikti ieteiktu apskatīt Varšavā, ja iebraucu uz vienu dienu?
Nezinu kā pašā Varšavā, bet uz apvedceļa var nopirkt skaistu polieti, hoteli, paēst žureku utt.. Un pa lēto! Tā tās polenes dara jā, nāk plikas ārā uz ielām naktīs stopot. parasti autobusus . Jums būtu ko pamācīties! Varbūt ne šitik aukstā laikā, bet nu nākam nedēļ sola atkalu.. Zooloģiskais dārzs.
Nezinu, cik tas būs baudāms šajā sezonā, bet vasarā bija interesanti
Visa Varšava ir viens liels zoodārzs ... Vienmēr Varšavai cauri braukt iznāk naktī,tiešām katru reizi bija kailas sievietes uz šosejas un stopēja mūsu autobusu. ··· Polija: Varšava lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu