Varšava

Varšava - jautājumi un diskusijas

Varšavas apbraukšana (6)
tieši pēc nedēļas ir jābrauc un tagad pirms Varšavas rādās kādu 10 kilometru korķis. Pēc tam jātiek uz E30 (d2) , Čehija , Slovākija. Vēl jautājums , vai Polijā ir maksas ceļi. Liels paldies!!!
Par apbraukšanu nepateikšu, bet maksas ceļi gan ir. Vai maršrutā uz Čehiju un Slovākiju (tomēr dažādi ceļi) būs, laikam nē. Maksāšana notiek uz ceļa (CZ un SK vajadzēs vinjetes pirms/aiz robežas nopirkt). Varšavai visātrāk pa S8 braucot uz A2 nogriezt, pat ja tur ir korķis tas iet salīdzinoši ātri, izvēloties pareizās stundas var paveikties bez apstrāšanās cauri izbraukt....svarīgi ir izvēlēties izbraukšanas laiku no Latvijas un nakstmītnes vietu... to code: https://en.wikipedia.org/wiki/Google_Traffic Varbūt var ieplānot Varšavu tādās stundās, kad korķi nav, braucām vēlu vakarā, bez korķiem. Maksas ceļi vietām Polijā ir, varēja maksāt ar karti uz ceļa.
Maršruta plānošanai izmantojām www.viamichelin.com, tur arī parāda, cik konkrētos maršrutos ir maksas ceļi u.c.
Lai izbrauktu cauri Polijai pa maksas celiem,vajg apmeeram 90 zlotus.Samaksaa un mauc bez beedu.Tikai nebraucat caur Augustovu-tas sanaak loti leenoi. ··· Varšava: Varšavas apbraukšana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Pārsēšanās Varšavas lidostā (5)
Gatavojos ceļojumam uz Lisabonu. Ceļoju bez bagāžas. Atradu lidojumu caur Varšavu (WAW) man aktuālā izlidošanas un atgriešanās laikā, taču pārsēšanās ir 40 min. Cik liela ir Varšavas lidosta un vai tas ir reāli?
Ja reāli būs tās 40 min - tad teorētiski var paspēt.
Bet rēķinies, ka pirmkārt - lidmašīnas var kavēties, turklāt ziemas laikā kavēšanās teorētiski ir lielākas ; otrkārt - lidmašīnas nosēšanās laiks vēl nenorāda to laiku, kamēr piestumj trapu, kamēr iziet iespējamās pārbaudes u.t.t.
Es parasti cenšos sakombinēt, lai laiks būtu ne mazāks par 2 stundām.
Ja ir viena biļete līdz galam, tad ne par ko nebūtu jāsatraucas...lidostas plānu noteikti var apskatīt tās mājas lapā! Šopēna lidosta ir krietni lielāka par Rīgas,taču paspēsi,tur viss loģiski izvietots.
Satraukumam nav pamata.
Ja no Rīgas lido ar LOT, jāņem vērā, ka tas izlido arī ja Varšava laika u.c. apstākļu dēļ nevar uzņemt. Sēžas visur citur - Krakovā, Gdaņskā... Un pats neorganizē ātru nogādāšanu Varšavā. Atliek atrasties tur kur esi nonācis, vari kasīties ar LOT lai nokļūtu pirmais kad atsāk lidot. Vari pieprasīt ēdināšanas utt. kompensācijas gaidot (labprātīgi nepiedāvās). Vai izmantot savu apdrošināšanu utt. un pats meklēt citus transporta veidus. šajos laikos gana riskanti, lai cik arī lidosta būtu maziņa ··· Varšava: Pārsēšanās Varšavas ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Varšava (10)
Ko Jūs noteikti ieteiktu apskatīt Varšavā, ja iebraucu uz vienu dienu?
Nezinu kā pašā Varšavā, bet uz apvedceļa var nopirkt skaistu polieti, hoteli, paēst žureku utt.. Un pa lēto! Tā tās polenes dara jā, nāk plikas ārā uz ielām naktīs stopot. parasti autobusus . Jums būtu ko pamācīties! Varbūt ne šitik aukstā laikā, bet nu nākam nedēļ sola atkalu.. Zooloģiskais dārzs.
Nezinu, cik tas būs baudāms šajā sezonā, bet vasarā bija interesanti
Visa Varšava ir viens liels zoodārzs ... Vienmēr Varšavai cauri braukt iznāk naktī,tiešām katru reizi bija kailas sievietes uz šosejas un stopēja mūsu autobusu. ··· Varšava: Varšava lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Varšava (11)
Ko labu var apskatīt Varšavā? varbūt, ieteiksiet kādas interesantas ieliņas, veikaliņus, kafejnīcas, utt?
Skaists zooloģiskais dārzs Interesants ir Park Łazienkowski (ja ir pietiekoši daudz laika) - tikai es pats tur biju rudenī, kad lapas krīt -ļoti labs paliekošs iespaids - bet tagad pavasarī pirms vēl sazaļojis - nezinu vai tos pilsētas putekļus ir vērts ostīt - ja kaut kur pēc mēneša - tad jā
Interesanta vieta varētu būt TYGMONT: Jazz club - www.tygmont.com.pl‎, kaut gan biju tur kopā ar vietējiem poļiem, kas mūs bija uzaicinājuši - viens varbūt uz turieni neietu, bet kompānijā gan :)
jaa, vecpilseta ir ljoti skaista, pilii kafiju var smuki padzert pec ekspoziciju apskates, man patika ari tas kontrasts starp vecpilsetu un parejo pilsetu. Pastāstiet arī man, kur slēpjas skaistākās Varšavas vietas. Citādāk pēc daudzajiem apmeklējumiem tā arī nav skaidrs, ko pazudušu tur vajadzētu meklēt, ja var šo pilsētu neapmeklēt, tad tā arī jārīkojas (bizness, pārsēšanās uz citu tranpsortlīdzekli gan ir iesakāmas lietas).

Be tā, atjaunoto (no jauna uzcelto) maziņo vecpilsētu der apmeklēt un tirgus laukumā alu iedzert vai saldējumu nolaizīt. Iemest aci blakus esošajā karaļa pilī. Aplūkot debesskrāpjus. Apmeklēt "daudzpupu" veikalu pie centrālās stacijas. Pārējais jau būs ar specifiskām un pirms brauciena izzinātām izvirtībām.
Futbola stadions
Bibliotēkas jumts
··· Varšava: Varšava lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Iesakiet viesnīcu Varšavā (10)
Iesakiet lūdzu sakarīgu viesnīcu Varšavā no personīgās pieredzes/vēlams no 2-4 zvaigžņu/
Ibis Ostrobramska.. Jan Sobieski un diezgan tuvu centram šcas, pastīšos.....Hotel Groman www.groman.oit.pl un šī vēl labāka Restaurant hotel Mistral www.hotelmistral.pl (tikai taja restūzī neediet zupas,tās ir dīvainas:)), ja vajag adreses varu pierakstit.Hoteļi ir braucienā no Rīgas puses netalu no Janki ,kur IKEA veikals:) dom hlopka zeleznodorozek lux ··· Varšava: Iesakiet viesnīcu Varšavā lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu