Nepatikama pieredze ar CP robezpunktaa "Meitene"

Nepatiikama pieredze. Sestdienas vakarā piedziivoju sameraa nepatiikamu briidi un velos padaliities/ bridinaat, lai citi, nonakot sadaa situacijaa, būtu gatavi. Sestdienas vakarā skersoju Latvijas Lietuvas robezu robezpunktaa "Meitene". Laikaapstakli sameraa slikti, redzamība nepietiekama un tika ieverots atbilstosh braukshanas atrums. Skersojot pašu robezu, atrums bija 55km/h, ko arī piefikseeju, jo paskatiijos spidometrā. Jau parbraucot robezhu un uzsakot pirmos metrus Latvijaa, pamaniiju CP auto, kurš bija novietots ar purngalu pret Lietuvas robezu, attiecīgi - ar skatu pret mani. Tad, no tumsas, iznira CP inspektors un izdariija to tadaa veidā, ka nacaas pamatīgi sabremzeeties un veikt manevru, lai neuzbrauktu vinam virsū. Talaakais vnk "pasakaini" - atvainojos par straujo bremzeeshanu un paskaidroju, ka vinu nebija iespejams pamanīt. sameraa augstpratigaa tonī CP inspektors pajautaaja manus dokumentus un uzreuz keraas "versim pie ragiem" sakot, ka mans braukshanas atrums bija 80km/h! Protams, izbrīns man bija liels un pamatīgs pirmais apjukums. Tad CP inspektors nobeera, ka jaraksta protokols, bet tajā pašā laikā "midijaas" pie auto. Domas "savacas" un atbildeeju, ka skaidri zinu - mans atrums nebija lielaks par 60km/h un, ja raksta protokolu, lai uzraada fikseeto atrumu un videoierakstu, par cik CP auto purngals bija paveersts pret mani! Pēc manas atbildes inspektors "nometa" dokumentus un nobeera, lai brauc talaak! Pecaak, jau sazinoties ar vairākiem cilvēkiem, man apstiprinaaja visi vienu sakot " Viniem tā patiik darīt". Varu tik iedomaaties, cik daudz "pieciishu" tie CP inspektori ir savakushi uz shoferu apjukuma un noguruma rekina! Logika Viniem dzelzaina - staav pie robezhas un vaktee iebraucējus. Ja jau brauc no kkurienes, tad nauda ir ( eiro vai lati) un noteikti arī pietiekami nogurushi, lai neveletos strideeties ar CP. Esiet modri!

susurs (2013-11-24 17:35)      Tas ir visās pierobežās.
No Krievijas nākot vispār nekauņas grib iekšā salonā tikt skatities vai kontrobandu nevedot.
Kad paprasiju prokurora sankciju ar mašīnas nummuru, noburkšēja" pārāk gudrs esi" un aizgāja.

JurisK (2013-11-24 17:43)      Policijas mašīnas nummuru pievieno ziņojumam ar notikuma izklāstu un uz Rīgas galveno kantori prom! Savādāk ar šitiem cūkām, kas tiešām kāš piecīšus, nevis strādā, nevar! Domāju, ka tādu nav pārāk daudz, bet sliktais vienmēr vairāk redzams!

a2uc (2013-11-24 17:44)      :D LV tu esi slaucamā govs, tas ir vienīgais ko no tevis gaida un kam tev jābūt.

HRDS (2013-11-24 18:15)      Un...!? Izstāstiji te savu sāpi un viss... :) No tā vien jau nekas nemainās un nemainīsies... :) Kur tā "super policista" Vārds Uzvārds..? viņš tak stādījās Tev priekšā... -kāds bij tā policijas auto nr...?

edmunds (2013-11-24 20:12)      dereetu arii kaada "aareejaas paarbaudes struktuura" jo taam ieksaam iipasi neuzticos.

Postremo (2013-11-26 13:08)      sen, sen atpakall mani atkal leissi nokaassa, kaa eiraudziijaa vaacu nummurus :(( Ex, nennem galvaa !

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu