Bail lidot

Šovakar man lidmašīna uz Norvēģiju. Un man ir bail lidot. Neesmu lidojusi un vnk nevaru sev paskaidrot, ka man tajā agregātā ir jākāpj iekšā. Nu jā, mani tur Norvēģijā gaida draugs. Bet vnk man tās liekās šausmas, pilnīgi jāpaļaujās uz to ļoteni un vēl kkur velns zin kur gaisā jāatrodās lielā ātrumā.

Ir kāds vēl, kuram ir bijis grūti tikt ar sevi galā baiļu lidot dēļ, kurš varētu kko ieteikt? Man rodās sajūta, ka es vnk nesaņemšos iekāpt lidmašīnā.

skarbaiskungs (2013-07-27 11:18)      Man vèl tgd ir bail lidot, kkgan puspasaule apklejota. Pirmajàs reizès gan nebija tàdas iespèjas brìvpràtìgi atteikties, a pèc tam palìdzèja 100gr, un visa nepatika paliek otrà plànà.

Adamsone (2013-07-27 11:23)      Pirmo reizi lidoju, šķiet, 19 gadu vecumā. Uz Tbilisi. Viena pati. Nekas, dzīva. Toreiz bija patīkamāk, nebija šizofrēniskās drošības kontroles un nebeidzamo stāstu publiskajā telpā par visādām avārijām. Komforta arī mazāk.
Nedomā, bet dari. I´ viss.

pupolins (2013-07-27 11:34)      Pirma reize ir ta ka ir,man meitai ir bailes lidot,kaut aplidojusi puss pasaules...galvenais tikt lidmasinas salona,panem muziku uzliec austinas,ieej muzika un..tu jau esi gala,es parasti pirms lidosanas iemalkoju dzina kokteili.Rigas lidosta ir maza aptiecina,ieej paprasi nomierinosas zales,nebaidies,nav tik traki

Alison (2013-07-27 11:36)      No kā Tu nez baidies?? Lidot ir daudz maz bīstamāk kā ar auto braukt.. :)
Pareizi skarbaiskungs saka, iedzer un uz priekšu - lido.. ;)

JurisK (2013-07-27 11:55)      Pieņem lidojumu kā pilnībā neietekmējamu lietu, arī to, ka piloti ir pārbaudīti un tiem nav pašnāvniecisku tieksmju!:) 100gr arī palīdz, noteikti arī austiņas, vismaz neieklausīsie visādās trokšņu maiņās, kas reizēm satrauc.

Adamsone (2013-07-27 12:04)      Vīri, jūs esat sajukuši. Meitēnam 100g - viņu neielaidīs lidmašīnā...:(

Tessa (2013-07-27 12:06)      es lidoju praktiski no dzimshanas,viena pati-no 13.gadu vecuma,ljoti patiik.nezinu,kapec kadreiz nekljuvu par stjuarti. ja zini,ka 100g nav tava stihija,iedzer kadas nomierinoshas zales un atceries,ka mashiinu avarijas cilveki iet boja daudz biezhak,neka lidojot. viss bus labi.

Hameleone (2013-07-27 12:10)      Ar bailēm jācīnās. Ja man būtu bail (man nav, nenormāli patīk) , es iedomātos, ka lidmašīna ir vilciens. Sēdētu nevis pie loga, bet ejā un stjuartei lidmašīnā tā arī pateiktu - man ir bail lidot un var visādi iznākt, uzmaniet mani.
Piekrītu par austiņām, bet no otras puses, labāk vismaz vienreiz dzirdēt to, ko stāsta apkalpojošais personāls. Ar alkoholu prātīgi, ja bailes ir izteiktas, tas var tikai šo sajūtu pastiprināt un tad sabijusies un piedzērusies jauniete būs katastrofa.
Lai izdodas!

lacrima (2013-07-27 12:23)      Kad lidoju pirmo reizi,pirms 7 gadiem, bija šausmīgi bail! Nespēju paskatīties iluminatorā. Pagājošogad, diezgan garā pārlidojumā, nevarēju atrauties no lieliskā nakts skata.Pilsētas lejā staroja uguņos! Pie visa pierod! Un ,iedzer 1 baldriāna tabletīti.

kafijpupina (2013-07-27 12:36)      Karlisonam, kas dzivoja uz jumta, bija lieliska maciba visos gadijumos, Mieru, tikai mieru!
Beidz domat tas sausmas, nomierinies un domaa par kaut ko patikamu un labu, uzbur fantaziju........tas ir iespejams, sliktaas domas verst uz labajaam, tikai pasai jakontrolee......

LaikamPuisis (2013-07-27 12:38)  1 1 http://www.youtube.com/watch?v=G1L4GUA8arY
Varbuut paliidzees nomierinaaties :)

selva (2013-07-27 12:41)      Pēc statistikas,ar auto esot bīstamāk.

piparbecinja (2013-07-27 13:50)      toties kādi skaisti skati pavērsies. Tur uz vietas piedāvā ēdienu, alkoholu, presi, tā kā nebūs laika baiļoties. Pavēro cilvēkus, parunājies ar kādu.

krauklis99 (2013-07-27 13:53)      Norgi nav tālu napaspesi pat nobīties ka jau būsi zemē. Neķer krenķi

joens (2013-07-27 14:01)      Mūsdienu paradokss - nekad nessmu darījis, bet no tā ir šausmīgi bail :D

Tici, tas nesāp. Tā kā lidojums pirmais, nekādi nevar izslēgt iespēju, ka Tev iepatiksies. Tikai nevajag sevi skrūvēt un saspringt.

Pats pirmoreiz lidoju kādā 6.-7.klasē (kaut kādos svētkos vizināja publiku virs pilsētas ar AN-24 un mēs visa klase organizēti arī). Kopš tā laika no lidošanas tikai ķeru kaifu un esmu neapmierināts, ja nav izdevies tikt pie "loga", lai var vērot ainavas, kaut brīžam tikai mākoņu.

Anna_Elza (2013-07-27 14:49)      Kad pirmo reizi lidoju, vēl pie pašas lidmašīnas ar mammu pa telefonu runāju. Atzinos, ka bail tā, ka ceļgali dreb, jo vairāk tāpēc, ka stāvās iekāpšanas kāpnes bija tādas, kurām var cauri zemi redzēt, bet man bail no augstuma. Baidīja pati pacelšanās... :D Mamma tik noteica, ka sajūtas pie pacelšanās ir kā ātrgaitas liftā. Tādā neesmu braukusi, nepalīdz. Ok ,tad iedomājies parasto liftu, tikai mazliet ātrāku! Nu, no parastā pagaidām vienmēr esmu dzīva laukā tikusi...
Iekrampējusies margās ar augstu paceltu galvu (lai neredzētu zemi :D ), iesteberēju lidaparāta un apsēdos.. pie loga! Lai arī kādas bailes, es taču nevaru pirmo reizi lidot kā bundžā un neko neredzēt! :D Ja jau pa tām kāpnēm uzkāpu, tad pārējais būs pupu mizas! Tā arī bija - pacelšanās nebija satraucošāka kā brauciens brāļa vadītā mašīnā (viņš rallijos brauca), bet piezemēšanos pat īsti neizjutu, tikai pēc aplausiem sapratu, ka atkal esam uz mīļās zemes. Pašu lidošanu neizjūt savādāk kā sēdēšanu uz ne visai ērta dīvāniņa... :D, ja nu vienīgi reizēm ausis aizkrīt, bet tad palīdz žāvāšanās.
Un varbūt tiešām - iepatiksies ... :)
Mūzika, draugu atbalsts, labs žurnāls vai grāmata, un varbūt pat kāda nomierinoša drapīte par skādi nenāks. Lai veiksmīgs lidojums! :)

rusteze (2013-07-27 15:16)      man baile uzbruka pašā pēdējā brīdī ejot pa trapa koridoru un pa tā lodziņiem vērojot mazo boeindziņu ar kuru nāksies lidot, kā šitā mazā, resnā sardeļka vispār var palidot, šķita ka jābūt ir īstam albatrosam ar simtsmetru spārnu izplētumu lai būtu droši, bet vēlāk pastudējot eirkrešu statistiku šķiet gāžās pārsvarā tādi un resnrumpīši ir visdrošākie...

Renders (2013-07-27 15:35)      augšā vel neviens nav palicis...sliktākā gadijumā viena piezemēšanās garantēta,pēc tam debesīs uz visiem laikiem...iemauc kaut ko nomierinošu un paļaujies uz visaugsto...

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu