Vai varu veel lidot uz Londonu ar pasi. ..

Kurai terminsh beidzas 2014. gada augustā. .. ja jā, kāpēc daudzi maina uz tām briesmīgajām ar melnbaltu foto un(brr)pirkstu nospiedumiem. Negribas ar manu "blondo"jautājumu ieriednju neizskaramiibu un bezgala vajadzīgo darbu traucēt.

neratni_stasti      Manuprāt, var. Vismaz es brauktu.

neratni_stasti      Kāpēc maina? Es mainīju tāpēc, ka ar jauno pasi vienkāršāk ceļot ārpus ES robežām, piemēram, uz ASV.

Maybex      Kad lido un cik ilgi paliec?
Pasei jābūt derīgai 3 mēnešus pēc plānotās atgriešanās.

Ingemaars      Tieši tā, es arī mainīju, lai ASV bez papīra vīzas kārtošanas iekļūtu.

DebesmannaUnRozines      Esmu dzirdējusi, ka īsākās rindas PMLP ir centra filiālē (vai nu Ausekļa vai Alunāna ielā, neatceros). Rindā uz konkrētu laiku varot pieteikties arī pa telefonu, tad neesot jāstāv.

pupolins      Protams var..ja doma līdz augustam lidot atpakal uz Latviju,ja ne, tad izdevigak un letak nokartot jauno pasi Latvija.

Lucy      līdz 3menešu termiņa beigām var lidot
pasu galdā nav rindas,vismaz Purvciemā nav,tiko vīrs nodeva,divas nedeļas un būs gatava jaunā pase

p_p    1 tikai informācijai, arī Rīgas centrā, Alunāna ielā ´pērnā augustā rinas nebija - gāju bez pierakstīšanās un pat ne 1 minūti nedabūju gaidīt
pēc nedēļas vai divām (neatceros) nozīmētajā pulkstenī ierados pakaļ un atkal nebija jāgaida.

Spicis      Londonā ļoti aizdomīgi skatās uz mūsu vecajām pasēm, pēc rūpīgas izpētīšanas sekoja konsultācija ar vecāko gudrinieci, kura pārbaudēs nepiedalījās - tā kontrolierim pateica, ka šī esot nacionālā pase un tādas vēl esot, bet nevarēju iziet elektronisko pasu kontroli, jo tur derēja tikai jaunās ES parauga pases. Ja reiz jāmaina, tad ar maini - nav ko spriedelēt par patīk vai nepatīk. Pase ir valsts īpašums. :)

sailing      var mieriigi

joens      Var. Par iespējamām aizķeršanām jau augstāk norādīja.

Es lidošu tūlīt bez pases, ar personas apliecību.

Noteikums par 3 mēnešiem ir atavisms, ko neviens nez kāpēc nav atcēlis, EU pilsonis jebkurā EU valstī var atrasties, kamēr vien viņa rīcībā ir derīgs (ceļošanas) dokuments.

Maiņa nav nekāds bubulis, uz iesniegšanu pieteicos pa telefonu (tikai ilgi bija jāgaida, jo uz pierakstu reģistrē ļoti maz cilvēku), saņemot kādas 20 minūtes paslaistījos rindā. Tas Čiekurkalnā.

derevnja10      Izņem ID karti un miers

lazdarr      Vai varu veel lidot uz Londonu ar pasi. .. foto ..bla, bla, bla- jābrauc uz Suomi. Kņud galvā doma, ka kaut kad(šogad!) bija jāmaina pase. Jau biļetes uz prāmja esot, auto reģistrēts...beidzu sarunu, izvelku to Papiere- ieskatos: bļāviens!...dienu pirms brauciena beidzas pases derīgums!!!! Ievilku elpu, rītā cēlos un sava rajona departamentā nedēļas laikā bija gatava.

av2      maini pasi UK, LV veestnieciibaa. Pavisam cita atieksme buus. Es mainiiju saveejo ASV , veestnieciibaa. Bija viss gandriiz perfekti, un attieksme.....nu kaa maajas, es teiktu :)

pupolins      avs2..labak latviesiem ,kuri brac uz UK pasi mainit Latvija...letak,ertak...vel paslaikJja un ar tiem cipsiem,kodetiem...eksperiments sakas jau sogad,ta ka visi busim uzskaitit
domats mazuli):))

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu