Tallink piedāvājums

Esmu nolēmusi šogad zmatot piedāvāto iespēju-ar prāmi uz Stokholmu un atpakaļ.
Vēlos uzzināt atsauksmes par kajītēm,komfortu,atrakcijām uz kuģa un Stokholmas ievērojamākās apskates vietas 6 stundās.Jop,un ēstuvju piedāvājums,atrašanās!?

erucanob (2013-07-09 22:59)      Ēstuvju piedāvājumi!Ja naudu nav kur likt,var uz nakti tur staigāt un ēst,izvēle diezgan plaša,bet tikpat labi var paēst krastā un nakti paciesties neēdusi.Ja ne,paķer līdzi sviestmaizes un kādu kokčiku vai aliņu.
Kajītes labas,komforts atkarīgs no cenas.Ir ar iluminatoru,ir bez.Ir 2 ir 4 vietīgas,augstāk,zemāk.
Stokholmas apskatei labāk Rīgā pieteikties ekskursijai.Tiesa,gide runās krieviski.Ja labi zini angļu vai zviedru valodu,tad var uz vietas.Ja brauksi otrajā vakarā atpakaļ,tad neko daudz laika tur nebūs,standarta obzornaja,pusdienas,stunda vai 2 pastaigai uz savu galvu un jau skat,jāpošas uz prāmja pusi.

vilks28 (2013-07-09 22:59)  1   Ap Pusnakti verēs taksfī veikals vaļā ,pārejais viss dārgi un sūdīgi.

estepats (2013-07-09 23:12)      :(Ar sabiedrisko pabraukt prom no prāmja un atpakaļ=puscena no lētās biļetes- no Rīgas līdz Stokholmai, alus maksā tik, cik te šņabis. paēst maksā tik cik- labāk tomēr tur neēst...ņem līdzi saliekamo riteni, akcijas 0,5 balzāmiņu par 5,5Ls, rupjmaizi un saceptu cauraugušu gaļiņu...

jozolsen (2013-07-09 23:43)      Ņēmu gan zviedru galdu gan ekskursiju ar autobusu.Bērnam viss ´
ļoti patika,ēšana arī piedzīvojums.Stocholmā laika pamaz,starp prāmjiem.

miglainaa_plava (2013-07-10 00:07)      Ēšanu un it īpaši dzeršanu - visu līdzi kajītē. Var pieslēgt elektrisko kannu un uzvārīt kafiju. Tā kā visi tur pielejas un tad iet dancot, bet alkohols tiešām nenormāli dārgs, tad iesaku sadzerties kajītē. Un padomāt par maiņas apaviem un apģērbu dancāšanai. Jādejo būs 2 naktis, tā kā... gatavojies. Ēdamo var ņemt līdzi arī pastaigā pa pilsētu, jo pat parasta kafija maksā 2 Ls. Ja vēl kādu bulciņu gribas, tad atkal 2 Ls. Īsāk sakot - trakas cenas.
Ekskursija ir laba. Priekšstats radīsies. Pēc tam laiks būs ļoti maz. Ieiet pāris suvenīru bodītēs, iedzert to sasodīti dārgo kafiju un meklēt jau pieturu.
Ja ir konkrēta doma lai bērniem prieks, tad iesaka doties uz to salu, kur visādas izklaides, brīvdabas muzejs un bērnu muzeji. Viss tas ir vienuviet, ļoti tuvu, ar kājām var izstaigāt.
Ja ļoti ātri skrien un iepriekš atrod kartē, tad var izstaigāt milzīgos leilveikalus. Viss dabiski tur ir šausmīgi dārgs.

Maverick (2013-07-10 00:07)  1 2 Kad braucu uz Norvēģiju - aizgāju uz "zviedru galdu" - "ārprāts, cik dārgi !!!"
Kad braucu mājās pēc divām nedēļām Norvēģijā - "Woooww, te takš var paēst pa lēto !!!" :D

Stokholma manuprāt ir ļoti neinteresanta pilsēta. Es ieteiktu apskatīt "Vasas" muzeju (no ūdens izcelts reāls burinieks, tagad tam apkārt uzbūvēts muzejs". Vēl var apskatīt Karaļa pili, kā tur mainās godasardze (ja trāpa pareizā laikā - tas laikam bija ar orķestri un maršēšanu". Vairāk manuprāt nekā. Viss ļoti dārgs.

janisb (2013-07-10 00:10)  1   Uz kuģa cipari nežēlīgi, šmigu noteikti rekomendēju ņemt savu, izklaides - atkarīgs no gaumes, Stokholmā 6h neko daudz nevar paspēt, Wasa muzejs + Lindgrenas muzejs (ja kinderi līdzi), paēst un atpakaļ uz kuģi, ja kinderu naf tad var paspēt kādu līkumu pa centru izmest.

miglainaa_plava (2013-07-10 00:16)  1   Atrakcijas uz kuģa, vismaz manuprāt, banālas, teatrālas un prastas. Pirmoreizi bija šoks, kādā lētā kabarē esmu nonākusi. Mūzika šausmīgā skaņu kvalitātē. Otrreiz jau biju tam psiholoģiski gatava un likās tīri ceišami. Galvenais, neiet uz turieni skaidrā, tad būs ok. Vienīgais labais ir dejas. Grupa forši spēlē vecos jautros gabalus a la Bonyem līdz pat eiforija no Eirovīzijas. Tā ka ņipra mūzika un kājas pašas cilājas.
Kas attiecas uz viļņošanos, man personiski, tīri inčīgi liekas, ka taisni nevar noiet :D Bet ir kas visu vakaru vemj. Kajītes ir ok, tikai jāsargās no otrā stāva nenokrist. Viens šitā nokrita un pārsita galvu, kauciens bija pa visu prāmi. Baisi!

Gramatu_tarps (2013-07-10 01:45)  1   tieši šmiga ir lēta.. piemesties var, pasēdēt pirtī, aiziet uz party, nokoļīt kādu zaķi utt. piedzīvojums garantēts, un ir lēti..

MaryClaire (2013-07-10 08:22)      lai brauktu tikai pieaugušie, tad es domāju, ka to naudu var izmantot lietderīgāk. ja ved bērnu eCkursijā, tad jā - i pašam ir ko darīt [sēdēt pirts kompeksiņā, barčikā un klausīties dzīvas mūzikas impresijas [kas man patīk vislabāk, tikai jāzina, kurās stundās], vienkāŗsi kļaiņot pa prāmi un ēst visās ēstuvēs pēc kārtas, vai sēdēt "promenādē" un lasīt grāmatu, kamēr prāmis pārvietojas pa jūru, i bērniem patīk "izdauzīties" pa klājiem, tiesa, vajag vismaz 4 bērnus, lai viņiem būtu interesanti pašiem.
abos prāmjos daudzmaz līdzīgs klāju izvietojums - tas atrodams mājaslapā. jārēķinās, ka ja nolemts uz prāmja kopumā atstāt ap latiem 60-70, tad vēl paturēt rezervi uz latiem 50 [pers.pier.] uz "galviņu".
ja par kajītēm, tad obligāti ar "lodziņu", un ja nauda kabatu spiež, tad augšējā klājā.

MaryClaire (2013-07-10 08:28)      ā jā, aizmirsu pateikt, ka ēst, lai arī tas nav lēti, bet tomēr vislabāk samaksāt zviedru galdu - arī tur laiks paiet ļoti daudz - sēdi un stum aiz vaigiem pat 2 stundas ... un visu ko, kamēr kuņģis ņem pretī.
man gan nav saprotami - kāpēc jāņem visādas ēdmaņas līdzi, ja jau brauc izklaides braucienā - kas tad tās par izklaidēm, ja vēl kajītēs jārij kaut kādi roltoni vai līdzpaņemtie buķiki :( varētu domāt, ka 2 lati par kafiju kādam pie pakaļ*s pieauguši, ja jau var braukt "jūras piedzīvojumā".

gravieris (2013-07-10 08:54)  1 2 garlaicīgs pasākums.Braucām ar savu mašīnu,kam bagāžnieks pārlādēts ar savu proviantu....protams,ka aizmirsām uz kajīti paņemt līdz kaut ko no tā.Pie mašīnām klāt tur vairs netiek.Stipri lielā badā aizgājām ko apēst.Nenormāli dārgs tur viss.Muzika no 80 tajiem ....pensionāri spēlē loto un prāmis velkas ļoti lēni.

aroganis (2013-07-10 09:18)    1 Atkal tie latvieši vulgaris- viss slikti, viss slikti. Uz prāmja turpbraucot (no Rīgas) tax free ir vaļā jau tūlīt, tur gan iesaku pirkt labu šmigu, uzdzeramo no mājas līdzi.
Izklaide- ja laba kompānija, un nerespektē lēto kabarē galu, tad var jāņot līdz rītam. Stokholmā iesaku atrakciju parku (viens no labākajiem brīvajiem kritieniem) un suvenīru ielu, paēst var Maķīti un intereses pēc ieklīst viņu šmigas bodē, netālu no maķīša.
Atpakaļceļā tax free veras tikai 2 stundas pēc prāmja attiešanas. Ak nu un vēl sīkums- ja esi ar savu auto, tad Rīgā dabūsi pūst trubiņā, tā teikt WELCOME TO MY COUNTRY

IipashaSieviete (2013-07-10 10:22)  1   Pats brauciens jau nu nekads shikais nav ar to tallinku! Ja gribi taupit, edienu un dzerienu nemiet lidzi! Restorani dargi!
Stokholma ko skatities ir daudz, uz centru noklut vienkarshi un pa vecpilsetu ari var pavadit visu dienu.
Galvenais, lai ir laba kompanija, tad viss izdosies!
Ja grib kadus muzejus, vajag ieprieksh izplanot, sevishki ja japabrauc ara no pilsetas.
Skaista Stokholma!
Ja galigi neko negribas, sedi vecpilsetas molaa un vienkarshi baudi. Pilseta vilties neliks!

Fraansa (2013-07-10 12:59)      Stokholmā ar "Ŗomantiku" esmu bijusi jau trīs reizes, un man patika. Atstāju visas raizes un rūpes krastā un braucu atpūsties. Un izdodas. Iesaku izvēlēties tieši "Romantiku", jo tas ir jaunākais un greznākais no kuģiem. Kajītei ir nozīme. Labāk izvēlies A kajīti ar iluminatoru. Ir jauki, īsināt laiku, veroties ūdeņos. Īpaši bērneim. Pārtiku ņēmēm līdzi un atpakaļceļam sapirkām Stokholmā. Vienreiz ēdām brokastis uz prāmja, bet mums negaršoja. Nožēlojām. Stokholmā laika nav pārāk daudz, bet var paspēt šo un to apskatīt. Noteikti Iesaku Vasa muzeju un Astrīgas Lingrēnas Junibecken muzeju. Bērniem īpaši otrais ļoti patiks. Stokholmā laiku pavadījām ļoti jauki. Paēdām Makdonaldā. Dārgāk kā Latvijā ir, bet nav traģiskas cenas. Lai izdevies ceļojums! :)

spiiganinja (2013-07-10 16:43)      Ja iespējas atļauj, iesaku ņemt zviedru galdu (īpaši brokastīs), jo paēst kafejnīcā maizītes, plus 1 kafija maksās 6Ls, bet Zviedru galds nez limita - tikpat. Vakariņās 1,5h laikā var izbaudīt visu, ko sirds kāro. Vakariņās forši ir aiziet arī uz Romantikas restorānu. Dārgi, tomēr baudāms process un laipna apkalpošana. :)
A kaītē bez iluminatora ir arī skapis, bet nezinu, vai pēc tā ir liela vajadzība. Viss pārējais apmēram tāds pats.
Ar Isabelle nav sanācis izbraukt, bet princips noteikti tāds pats.
Stokholmā pirmajā reizē var darīt tā, ka uz objektiem sākumā var doties ar kājām, bet atpakaļ v- ar autobusu (lai izbaudītu, kas un kā). Ja ir mazi bērni, tad iesaku līdzi ņemt ratiņus, jo tad transportā var braukt bez maksas. :) Pati pilsēta ir skaista, bet Vasa muzeju ir vērts apmeklēt. Junnibecken tiešām ir labs bērniem, visur var ložņāt, visu var izmēģināt... :) karaļa pils sardzes maiņa uz mani īpašu iespaidu neatstāja. Ja ir iespēja izbraukt pilsētu ar Sightseeing autobusu vai tādu, kur ir latviešu/krievu gids, arī ir vērts.
Vēl man patika trīs kroņu jeb Rātsnams, ar tā skatu torni...
Galvenais neko lieki nesacerēties, neko konkrētu negaidīt, bet vienkārši baudīt braucienu. :) Lai izdodas jauks ceļojums! ;)

joens (2013-07-10 17:38)      Ja nav plānos aktīvi izklaidēties naktī (braucam ar bērniem), tad visas fīčas uz prāmja ir mazsvarīgas, tīra gulta un kur nomazgāties būs. Arī iluminators kajītē, ja maku nespiež, tāpat labāk rīta skatus arhipelāgā labāk skatīt pa lielākiem logiem vai vispār no klāja.

Brokastis zviedru galdā ieteicamas apjoma un vēlākas laika taupīšanas dēļ. Nezinu, kā bērni, bet tā nav problēmu izturēt līdz atgriešanās brīdim uz prāmja.

Tomēr laiks pilsētā ir stipri par īsu, vismaz 8-20 būtu (tb 2x ilgāk), tad var paspēt kaut ko apskatīt. Tagad būs tikai viegls iekodiens. Stokholma ir ļoti skaista, taču to var pirmajā brīdī un vispār pirmajās reizēs nepamanīt.

Man bija vīns un siers vakariņās savs līdz, baudījām skaisto vakaru ārā uz klāja (abos virzienos). Sabiedriskā ēdināšana Stokholmā dārga, bet paika Lidl un līdzīgos nemaz tik dārgi nav, gandrīz kā maxima vai stockmann Rīgā.

raima (2013-07-10 21:43)      Braucu pēc Ziemassvētkiem, kajītē ar iluminatoru ( vedējam šķita, ka man ir klaustrofobija, laikam jau kādā mērā ir), no mājas paņēmām spirāli tējai, kafijai, pārtiku iepirkām Rīgā, Grantiņu arī.
Pirmais šoks man ( precīzai vai kavētājai)- prāmis no ostas atgāja 6 minūtes ātrāk.
Tajā naktī bija vētra, tā kā Grantiņš man garšo, tad to piefixēju tikai skatoties uz gleznu kajītē- šamā arī bija šmigā- šūpojās.
Atrakcijas uz prāmja- normālas, man bija laba sabiedrība.
Stokholmā uz Vasa muzeju, uz pilsētas centru, pēc tam uz prāmi gājām kājām. Pilsēta patika.
Kafiju atradu mūsu naudiņā par 1,2 Ls. Ēstuvēs nebiju, svarīgāk šķita pilsētu vairāk apskatīt.
Pāri palikušās zviedru naudiņas iztērējām prāmja bodītē- iepirkām lakricu, 10 dažādu zviedru brandvīna suvenīrkomplektu, un vēl kādus saldumus, ko L-jā nebiju manījusi.

kuks10 (2013-07-11 11:30)    1 turp šmiga savējā,bet atpakaļ tax free..galvenais ir sava kompānija,lai nepiepistos leišu kriminālie zaglēni,kas apdzērušās vecenes ir naski pavadīt uz kajīti..redzēju kā kuģa apsardze šamējos padzina..atpakaļ arī letiņu celtnieks ,kas tēlejo piedzērušos lien kajītē ,lai varētu ko nospert..kopumā jautri,bet izbrīns ,ka bez krimiņiem nekur nevar...((te runāju par piesardzību..pārējam visam var piekrist ko sarakstīja Stokholmas ekskursanti..!)))

Līdzīgi jautājumi
Brauciens ar prami uz Stokholmu (16 atbildes)Uz Stokholmu ar prami (12 atbildes)Pramis no Niderlandes uz Rigu (7 atbildes)Ar kajam pa Stokholmu! (7 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu