Tallink

Tallink - jautājumi un diskusijas

Tallink piedāvājums (21)
Esmu nolēmusi šogad zmatot piedāvāto iespēju-ar prāmi uz Stokholmu un atpakaļ. Vēlos uzzināt atsauksmes par kajītēm,komfortu,atrakcijām uz kuģa un Stokholmas ievērojamākās apskates vietas 6 stundās.Jop,un ēstuvju ...
Kad braucu uz Norvēģiju - aizgāju uz "zviedru galdu" - "ārprāts, cik dārgi !!!"
Kad braucu mājās pēc divām nedēļām Norvēģijā - "Woooww, te takš var paēst pa lēto !!!" :D

Stokholma manuprāt ir ļoti neinteresanta pilsēta. Es ieteiktu apskatīt "Vasas" muzeju (no ūdens izcelts reāls burinieks, tagad tam apkārt uzbūvēts muzejs". Vēl var apskatīt Karaļa pili, kā tur mainās godasardze (ja trāpa pareizā laikā - tas laikam bija ar orķestri un maršēšanu". Vairāk manuprāt nekā. Viss ļoti dārgs.
garlaicīgs pasākums.Braucām ar savu mašīnu,kam bagāžnieks pārlādēts ar savu proviantu....protams,ka aizmirsām uz kajīti paņemt līdz kaut ko no tā.Pie mašīnām klāt tur vairs netiek.Stipri lielā badā aizgājām ko apēst.Nenormāli dārgs tur viss.Muzika no 80 tajiem ....pensionāri spēlē loto un prāmis velkas ļoti lēni. Atkal tie latvieši vulgaris- viss slikti, viss slikti. Uz prāmja turpbraucot (no Rīgas) tax free ir vaļā jau tūlīt, tur gan iesaku pirkt labu šmigu, uzdzeramo no mājas līdzi.
Izklaide- ja laba kompānija, un nerespektē lēto kabarē galu, tad var jāņot līdz rītam. Stokholmā iesaku atrakciju parku (viens no labākajiem brīvajiem kritieniem) un suvenīru ielu, paēst var Maķīti un intereses pēc ieklīst viņu šmigas bodē, netālu no maķīša.
Atpakaļceļā tax free veras tikai 2 stundas pēc prāmja attiešanas. Ak nu un vēl sīkums- ja esi ar savu auto, tad Rīgā dabūsi pūst trubiņā, tā teikt WELCOME TO MY COUNTRY
turp šmiga savējā,bet atpakaļ tax free..galvenais ir sava kompānija,lai nepiepistos leišu kriminālie zaglēni,kas apdzērušās vecenes ir naski pavadīt uz kajīti..redzēju kā kuģa apsardze šamējos padzina..atpakaļ arī letiņu celtnieks ,kas tēlejo piedzērušos lien kajītē ,lai varētu ko nospert..kopumā jautri,bet izbrīns ,ka bez krimiņiem nekur nevar...((te runāju par piesardzību..pārējam visam var piekrist ko sarakstīja Stokholmas ekskursanti..!))) Ēstuvju piedāvājumi!Ja naudu nav kur likt,var uz nakti tur staigāt un ēst,izvēle diezgan plaša,bet tikpat labi var paēst krastā un nakti paciesties neēdusi.Ja ne,paķer līdzi sviestmaizes un kādu kokčiku vai aliņu.
Kajītes labas,komforts atkarīgs no cenas.Ir ar iluminatoru,ir bez.Ir 2 ir 4 vietīgas,augstāk,zemāk.
Stokholmas apskatei labāk Rīgā pieteikties ekskursijai.Tiesa,gide runās krieviski.Ja labi zini angļu vai zviedru valodu,tad var uz vietas.Ja brauksi otrajā vakarā atpakaļ,tad neko daudz laika tur nebūs,standarta obzornaja,pusdienas,stunda vai 2 pastaigai uz savu galvu un jau skat,jāpošas uz prāmja pusi.
··· Tallink: Tallink piedāvājums lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu