Rokas bagāžā.....???

Par braukšanu un nokļūšanu gala punktā,mīļš paldies,galā tikusi,bet atkal viens...BET!>) Draudzenei Vācijā ļoti garšo,truša gaļiņa,nedomājiet un nesmejiet...dzīvu nevedīšu,bet svaigā veidā gan,tur pagatavots,cita tak garša un smarža! man meita smej.....tai televizoriņā,kad somu pētīs....būs tak kauli redzami! domās...kas tas ir?!,ka neizņem! Siļķe iepakojumā un desas mājas kūpinājumi,pat vistas kūpinātas vestas,bet....trusis...nav gan! kā domājat,vai aizvest varēšu? vai kāds ko tādu vedis?.

MaryClaire      es redzēju, kā Briseles lidostā pārbaudīja sieru - kaut kāds smirdīgais, iepakojumā. ilgi baudīja, un laikam izmeta.

Chelovek_Sinjak      Domāju, ka neprakaķet!

Lucy      Rokas bagāžā vēst noteikti nevarēs,nu nav prāta darbs to darīt,ja var ar auto braukt,sakrāmēt kaut vai aukstajā somā.Truša gaļa Vācijā ir nopērkama svaiga un neatšķirsies no šejienes gaļas,tāpat cīsiņi,tiem ir 75% gaļa,a pie mums knapi 35% neredzu jēgu to darīt.

_Biezaa_vecmaamina      Nevarees gan, to visu liek izmest aaraa turpat pie iekaapshanas.

Ai_bonija  1   nezinu par truša gaļu, bet manis pašas ceptus ķiplokgrauzdiņus, smuki safasētus plastmasas kastītē ar vāciņu gan mēnesi atpakaļ aizlidināja rokas bagāžā, ka tik turies.

Silver      Tā, garām ejot... nāk nedaudz smiekli par to kā cilvēki jūt līdzi ārzemēs dzīvojošajiem par viņu (itkā) sliktāko pārtiku, kaut paši dzīvo no Rimi un Maximas 2. un 3. šķiras produktiem.

Gan jau ka tajā Vācijā var nopirkt kudi labāku truša gaļu, nekā te.

Doux      ...tā gan...izmetīs...nav prāta darbs to darīt.:)

Ai_bonija      manā teikumā "aizlidināja" tulkot, kā izlaida cauri kontrolei.

sabrina      Kas par muļķībām, var vest un ārā nemetīs, tikai jābūt vienai kājai klāt ar visiem nadziņiem un ādu. Pati esmu ņēmusi rokas bagāžā neskaitāmas reizes mammas līdzdoto. Paprasa kas tas ir un tikai vienreiz apskatījās.
Vācijā veikalā arī ir trušu gaļa, ja jāpērk LV nu vai tad vērts vest?

tequilla      Man pēdējo reiz, t.i. pirms kādas nedēļasneko nemeta ārā un palaida cauri - paštaisītas maizītes vienkārši plastikāta maisiņā, šokolādes batoniņus, piknik sieru un desu. Pat nepajautāja neko. Smaržas gan pamanīja, tā ka nav tā, ka vispār neskatījās.

erucanob      Un palasīt attiecīgās aviokompānijas mājaslapā par neatļauto rokas bagāžā slabo?Valodas takš zini.

kokote      A vai ta Vācijā truši kāda īpaša delikatese, ka tur kaut kur iegādāt nevar? Vest jēlā veidā - brr. Tik tā uz mirkli iedomā pat, ja nododamajābagāžā izies cauri (rocenē neļaus 111% ), mēdz gadīties, ka bagāža noklīst (iedomājies pat pēc pusdienas siltā laikā kā varētu sākt ost Tavs koferis)

joens      Svaigas gaļas pārvadāšanu pat EU iekšienē regulē kaut kādi muitas un sanitārie noteikumi, der pameklēt.

Diemžēl, augstāk minētā pozitīvā pieredze ar bulciņām un tā priekš TS ir pilnīgi nenoderīga, jo produktiem vienīgais kopīgais, ka tie ēdami.

inito4ka      ...esmu vedusi cūkgaļas fileju,jo mūsējā atšķiroties no anglijas :)))
bez problēmām,ietītu follijā!!! par kauliem ,gan nepateikšu,,,moš ieraudzīs? :)

non_grata      ir kad izdodas viskautkas, bet vispār gaļu var vest tikai termiski apstrādātu un vakumā!

nenopietninopietna2      To visu vajag ievakumēt un tad problēmām nevajadzētu būt. Esmu vedusi gaļu.

Dezyree      No valstiim,kas nav ES nedriikst nekaadus dziivnieku valsts izcelsmes produktus ievest, pat medu nee, bet Latvija ir ES.Bet piekriitu ieprieksheejiem ieteikumiem- galju vest uz Vaaciju- apmeeram kaa sauju smilshu aiznest uz tuksnesi...

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu