Kāda ir kārtība, ja lidmašīnas reiss tiek atcelts? Lūdzu, personīgo pieredzi!

Lūdzu pastāstiet savu pieredzi, kāda ir kārtība, ja lidmašīnas reiss Rīgā tiek atcelts, bet pasažierim ir jālido no punkta A uz punktu B un tālāk uz galamērķi, punktu C?
Varbūt te ir kāds lidostu darbinieks, kurš zina oficiālo procedūru, ļoti labprāt dzirdētu arī to.

cirteejs (2011-09-12 21:01)      http://www.ecclatvia.lv/index.php/lv/component/content/article/9?showall=1

janisb (2011-09-12 22:10)      1) ir starpība kurā punktā tas reis tiek atcelts
2) ja startā, tad jāčāpo pie liddsabiedrības, ja pa vidu, tad uz transfer desku
2) ja startā, tad jāskatās vai lidot vispār, un ja lidot, ta kurš variants tīkamāks, ja pa vidam, tad jāizsit lidojums/viesnīca

joens (2011-09-12 22:11)      Ja Tev uz visu maršrutu ir 1 biļete, tad punktā C agrāk vai vēlāk tiksi. Ja biļetes 2, tad uz B arī kaut kad tiksi, bet B-C ir Tava un tikai Tava problēma.

Reisus mēdz atcelt/pārcelt kā pāris dienas pirms izlidošanas, tā pusgadu, rīcības algoritms katrā no šīm situācijām krietni atšķiras. Ja atcēla/pārcēla pusgadu iepriekš, skaties, ko aviokompānija piedāvā un ņem (parasti neko vairāk par naudas atgriešanu nepiedāvā). Ja nedēļu iepriekš, tad variantu pavairāk, ieskaitot kompensācijas saņemšanu un pārsviešanu uz citu reisu vai maršrutu. Galīgi nav svarīgi, Rīga vai cita EU lidosta, kārtība visur viena. Citādāk ir/var būt ārpus EU, īpaši D-Amerikā un Āzijas džungļos? Āfriku nemaz neminēšu.

janisb (2011-09-12 22:57)      Kompensācijas nespīd, ja vienas dienas trips un apdrošināšanas naf tad nāksies norakstīt zudējumos, tāpatās ja savienotie reisi naf vienas kompānijas ietvaros.
Ja ir laika rezerve, un savienotie reisi vienas kompānijas/alianses ietvaros, tad ar nokavēšanaos, bet aizlidosi

prusacins (2011-09-12 23:11)      esmu bijušais lidostas darbinieks...:) oi.....ntās reizes ir piedzīvots šitas pa 5 gadiem..:) bet procedūra ir izlasāma :))))

chirkainiite (2011-09-16 21:10)      nesen lidoju ar Chehijas lidsabiedriibu , pirmaa lidmashiina kaveejaas ar izlidohanu, bet otraa mani gaidiija, jo bija viena aviokompaanija , bet taa jau tas ir vai ar vienu lidsabiedriibu vai vairaakaam veelies uz punktu C nokljuut

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu