Ņipra sieviete ar bērnu meklē laimi Anglijā

Jautājums tiem, kas aizbraukuši. Kādas iespējas sievietei vienai ar bērnu aizbraukt uz Angliju bez paziņām un sākt tur dzīvi? Ar ko vajadzētu sākt?

inito4ka      ..ar vismaz 1000 paundiem kabatā.

ssessy      Bez pazinjaam.... Meegjinaat var, bet nu pagruuti buus. Kaa ar valodu? Bez valodas veel chaabiskaak.

selavi_5      Nu jau vairs nav tik vienkārši...

cita_B      ja esi baigā ceļa cirtēja ar asbesta iekšām, tad protams var bez paziņām un viena ar bērnu. bet, ja nezini valodu, tad rēķinies, ka nebūs neviena, kas Tevi vadās aiz rociņas un palīdzēs Tavā vietā visu nokārtot. un ja zini par UK tikai no romantiskā kino, tad tici man, romantiski nebūs, vismaz sākumā.

av2      es saaku taa ASV. Kaadreiz uzrakstiissu graamatu par to....
Sievietei, vienai, ar siiko buus veel gruutaak.Var nakkties dariit darbus, ko ssodien Tev pat praataa nenaaktu dariit.Jo vajadzees vissu apmaksat uzreiz, tuuliit, ne riitaa, vai aizpariitaa.....

nenopietninopietna2      Nebūs viegli! 1) Perfekti zināt angļu valodu; 2) vismaz 1000 poundi uz konta (pirmajam mēnesim dzīvošanai); 3) ievākt visu iespējamo informāciju par iestādēm, kur griezties kritiskā situācijā; 4) vēlams jau iepriekš dabūt darbu ar interneta palīdzību.
Ja nav valodas zināšanas, tad ļoti augsts risks iekulties lielās neptikšanās un darbu dabūt - niecīgs procents.

jauna_nianse      ja nav neviena, pie kā sākumā apmesties, tad uzreiz ar bērnu braukt - nav prātīgi. Var sākt, ar to, ka jau LV atrod darbu ar izmitināšanu, ja pieticigi dzīvo, iekrāj irei un depozītam (mēneša maksa plus mēneša maksa) un tad jau menedžē pēc situācijas.
savādak bezcerigi - lai dabūtu LEGĀLU darbu, jābūt adresei, lai noīrētu, jābūt darbam ar algu pierādošiem dokumentiem, resp. apburtais loks. Lai bērnu pietiektu skolā, atkal pierādāmai adresei utt..
par valodu es neteiktu tik strikti, darbu dabūt var, bet ar iestādēm, tur pagrūti, kaut arī atseviškos servisos var pieprasīt tulku, vismaz krieviski...
:)) nu, bet vienmēr jau ir variants, kā to dara "tumsnējie" iebraucēji - ierodas sieva ar bērnu baru un čemodāniem council hall un raud un raud, ka nav kur iet un tikām neiet prom, kamēr nav piešķirta māja Westminster.:))

JurisK      Interesanti padomi - kur lai sieviete ar beernu kritiskaa situaacijaa njem 1000 latu? Aizmirsti, ja neesi kvalificeeta speciaaliste ar anglju valodas zinaashanaam un jau ieprieksh atrastu reaalu darbu - reaalu noziimee kaa minimums veestuli e-pastaa no naakamaa darba deveeja, veel labaak - liigumu. lai gan daudzi meklee ekstreemus piedziivojumus uz savu pakalju, piedodiet. Un tad gauzhaas, ka nonaakushi kaut kaadu polju vai rumaanju guustaa un angli pat tuvumaa nav redzeejushi.

Edg      Sāc varbūt ar savu anketu šeit, ja nevari te neko pastāstīt par sevi, ko tad teiksi angļu džentelmeņiem par savam vēlmēm? ZTE MF820arbūt tomēr vieglāk tepat ko atrast būs, tur tajā miglainaja Albionā sen jau ka apsolīta zeme beigusies.

garaamejoshais      Nu jaa tu domaa, ka tur buus apsoliitaa zeme un viss tev buus kruta

Lucy      Ja tu būtu ņipra sen būtu tur un neprasītu padomu.
TUr jau tā tādu pabērnu ir steriem.

Eheeeeei    1 Beidzat nolikt cilvēku.... ar bērnu tiešām tas nav viegli, īpaši, ja tas nav sasniedzis 10 gadu vecumu, jo- kur Tu viņu domā atstāt, kamēr strādāsi? Skolās nepieņem uzreiz, tieši tā kā te jau teikts- kamēr nav nokārtoti dokumenti, Home office, national insurance number, ieteiktu tiešām vai nu caur paziņām, kas var palīdzēt, vai mēģināt pašai tur iekārtoties un tad bērnu ņemt pie sevis.

edora      Ņiprā sieviete , kurš Tev teica ka laime ir Anglijā ?
Bet , par paziņām runājot , tad kur gan viņu tagad nav , tikai pameklēt vajag , cita lieta , ka tie paziņas tajā pusē varbūt vairs nemaz nevēlēsies sevi apgrūtināt un Tevi atpazīt , jo nav mūsu tautā izpalīdzības gēna ... un galu galā vienmēr jau tāpat jāpaļaujas tikai uz sevi . Ja esi ar "iekšām" - visa pasaule ir vaļā .
p.s. ar "iekšām" bija domāta prasme domāt , prasme riskēt un uzņēmība . :)

hefny      hmm
ar bērnu?
Vai tam bērnam vajag tĀS NEPATIKŠANAS UN PAPILDSTRESU

psychobitch  1   vistas no āķiem varēsi lasīt un šķirot, ieslēgtas ceturtajā ātrumā...vēl lūgsies un rindā stāvēsi uz to... bērnu varēsi uzreiz notirgot, kādam uzpircējam...

Eheeeeei      Izklausās, ka te visiem baigā pieredze.... es tur nostrādāju 2 gadus... un tiešām ir žēl, ka atgriezos šajā murgā. Jā, var nepaveikties, var arī vistas nākties karināt kādu laiku... bet ja fišku rubī un valodu zin, tas nav uz ilgu laiku... viss no paša atkarīgs... un ja man jāutātu, vai sēdēt te Maximas kasē par smieklīgu samaksu, būt parādos līdz kaklam, vai vistas karināt un vismaz brīvajā laikā cilvēcīgi dzīvot.... es droši zinu, ko izvēlētos.

joens      Problēma ir viena - bērns (kaut nav uzrakstīts, cik vecs) - līdz kautkādam jau diezgan pieklājīgam vecumam bērnu atstāt (mājās) vienu nav atļauts, var smagi norauties un bērna ievietošana karalienes bērnu namā būs visvieglākā sankcija.

Viss pārējais, pat angļu valodas absolūta nezināšana, ir tikai tehniskas detaļas un atrisināmas salīdzinoši vienkārši. Es gan teiktu ka kaut slikta, bet saprotama angļu sarunvalodas prasme ir obligātais minimums jebkuram, kurš dodas ar lāpstu pār plecu uz UK.

Atstāt bērnu radiem Latvijā, aizbraukt, atrast darbu, dzīves vietu, saprast, kas notiek un kā varēs nodrošināt bērna pieskatīšanu un pēc dažiem mēnešiem var mazo transportēt šurp. UK nav tik sociālistiska zeme kā Zviedrija, bet sociālā nodrošināšana tomēr ir kādas pakāpes labāka kā LV.

lietotaja_vards      1. Uz kuru pilsētu domā braukt?
2. Kā ar angļu valodu?
3. Ar ko nodarbojies šeit? Kāda ir tava specialitāte?

Te vari paskatīties gan darbus, gan istabu cenas:
http://www.gumtree.com/

Protams, vajadzēs kārtot arī NIN, tur kaut kādas 90 mārciņas aizies. Lai būtu drošs, savas 1000 mārciņas laikam vajadzēs sākumā! Kas attiecas uz bērnu, domāju, ka tas nav prāta darbs ņemt viņu līdzi sākumā!

Esmu UK nodzīvojis gandrīz 2 gadus, šo to zinu, ja ir interese - vari jautāt arī privāti.

Lai veicās!

jauna_nianse      lietotaja_vards - National Insurance number ir par brīvu.. vienmēr ta bijis. 90 marciņas vajadzēja Home Office (lietuvai, latvijai utt, ierodoties sākuma ir reģistrācija Border agency, Worker registration scheme) bet kopš ša gada maija arī šim valstīm vairs tas nav nepieciešams.

Dzhokonda      Mana draudzene aizlaida viena ar 2 bērniem uz īriju. Sākumā gan brauca viena, sagatavoja nepieciešamo dokumentāciju un samaklēja darbu, tikai tad paņēma pie sevis bērnus un iekārtoja tos skolā un bērnu dārzā. Jāsāk ar to, ka jāsameklē darbs un dzīvesvieta, pēc tam var ņemt pie sevis bērnus un pat neslikti dzīvot.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu