Ar auto uz Armēniju, Gruziju.

Ir kādam tāda šo laiku pieredze, vai zināšana? Padomju laikos braucu ar moci uz turieni, tad brauca pa padomju pusi, tagad laikam caur Turciju labāk. Varbut ir kāds prāmis pa Melno jūru? Paldies.

Maverick (2011-04-18 13:05)      Ļoti smaga būs Krievijas - Gruzijas robeža. Tur ir tikai divas kalnu pārejas, abas ļoti cītīgi tiek apsargātas un vari būt drošs, ka krievu robežsargi tevi tur pamatīgi izmarinēs. Pašā Gruzijā situācija normāla, bet Ziemeļkaukāza republikas gan ir tā vieta, kur es divreiz padomātu, pirms bāztu savu degunu.

Silver (2011-04-18 13:37)      Ar auto es tur nelīstu... Pēdējoreiz braucu ar taksi no Batumi uz Tbilisi ap to laiku, kad mums ieviesa repšikus. Pēc pusstundas brauciena vajadzēja kāpt laukā un pirkt šņabi, jo skaidrā to nevarēja izturēt:

Viņiem ir paradums asus līkumus pa kalnu ceļiem ņemt pa labāko trajektoriju (tas paredz iebraukšanu pretējā joslā). Kā brīdinājumu viņi šī manevra laikā izmanto signāltauri.

No domas par to, kas notiks, ja tieši tajā brīdī vēl viens džigits pīpinādams uz 100 km/h stundā ap klints stūri pa pretējo joslu vilks pretī man palika ne pārāk jauki ap dūšu un ļoti sagribējās aizliet acis :)))))))

Maverick (2011-04-18 13:50)      Martā bija tā laime izbraukt pa Gruzijas kara ceļu - pie kam diezgan ekstremālos laika apstākļos. Tas jau nekas, ka autobuss saslīdēja pagriezienā, priekš tam jau ir betona apmale, pret kuru atsisties :D Tikām cauri ar salocītu disku un pārsistu riepu :)

Toties es tagad zinu, kāpēc ik reizi, braucot garām kādai no daudzajām baznīciņām, viņi pārmet krustus :D

Silver - iesaku pāriet islamā - Tad spēsi to visu uztvert fatālistiski un bez stresa - kā Allāhs lems, tā būs ! :) Ēģiptē es to iemācījos :)

Maverick_klons_Nr3 (2011-04-18 13:52)      Ar auto uz Armēniju, Gruziju. foto P.S. Šeit ir tā vieta, kur mums NEbija lemts iet bojā :)

joens (2011-04-18 19:33)      Prāmji ir no Sočiem, kaut kas ir no Krimas un arī Odesas var būt. Regulāru sarakstu gan nav. Cenas astronomiskas, salīdzinājumā var teikt, ka Rīga-Stokholma nevis pārdod biļetes, bet piemaksā pasažieriem. Drošākais (padārgs) variants ir caur Turciju uz Gruziju un no turienes Armēnijā.

Lucy (2011-04-19 08:05)      cik dzirdēts tad izdrazīs uz pilnu klapi.
nav prāta drabs braukt ar auto

Līdzīgi jautājumi
Uz Gruziju ar vieglo mašīnu (12 atbildes)Gruzija (6 atbildes)Ar auto ceļojumā uz Franciju (5 atbildes)Ar auto uz Baltkrieviju (6 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu