Ieteikumi ceļojot uz Krētu?

augustā braucu uz Krētu. tur neesmu bijusi . jūsu padomi . ieteikumi

loollita (2010-07-10 08:34)  2 1 Tur augustā ir jauki,man te darbā nav bildes,es Jums aizsūtīšu dažas un klāt arī ieteikumus,bet vēl....braucat viena vai ar ģimeni?:)

smaps (2010-07-10 08:53)  1 2 Ieteiktu aizbraukt ekskursijā uz Santorini saliņu, ir ko redzēt. Ja braucat kompānijā, ir vērts padomāt par autiņa izīrēšanu un kādu dienu noziedot lai izbraukātu zīmīgākās salas vietas.

Diddi2 (2010-07-10 10:52)      Es arī braucu septembra sākumā; tieši tāda doma,kā iepriekš minēts-noīrēt uz dažām dienām mašīnu ; aizbraukt tūroperātoru piedāvātajā ekskursijā un Santorini saliņu. Un protams mazliet pasauļoties,atpūsties...

welcome_7 (2010-07-10 22:41)      Lielākais skaistums ir Santorīni.Tikai tur vēlams braukt ar ātro Fly cat, tad var aizbraukt pa 4 stundām, ar lielo lēno kuģi visa diena paiet.Un vēl, varu ieteikt visas ekskursijas ņemt nevis no tūroperatora, bet vietējos ekskursiju birojos, sanāks lētāk.

murisons (2010-07-14 12:02)      Ieteikumi ceļojot uz Krētu? foto Iesaku paņemt uz nomu skuteru (motorolleru), ja divatā - sanāk mobilāk - autiņš piesaista un ir vietas, kur uzreiz nevar noparkoties, braucēji arī diezgan krimināli, bet ar mocīti var pasprukt malā vienmēr:)
kur iznomāt var pajautāt viesnīcā - parasti viņiem ir gali (nebūs bažu par tehnisko stāvokli, līdzīgi par autiņu - tikai tas bikiņ dārgāk) un ar autiņu nav tas kas ar skūteru caur logu vienalga ir kā caur TV, taču karstumā autiņa kondicionieris nav par sliktu (vienīgais ja tas strādā, bija bēdīga pieredze:)
Var aizlaist uz Spinalonga salu - diezgan interesanti, Santorini - noteikti, bet tur jārēķinās ar visu dienu, Minosa pili - labāk patstāvīgi uz turien var aizkļūt pat ar sabiedrisko transportu, un nafig to gidu (aprakstā tā pat vis ir paskaidrots) - kaut gan kā ar gidu paveicas - var būt atraktīvs ar varbūt nē un tad ir reāla kāstuve, transferus uz apskates objektiem (lasi ekskursijas) - ka jau teicu labāk pašam vai no vietējiem:) ja kaut ko piemirsu, jautā droši ...atmiņas vislabākās un atpūt lieliska :)))

tiritomba (2010-07-14 12:15)      es arī interesējos par Krētu, - nupat jau piedāvā tādās labās naudiņās Krētu. bet kā uz vietas ar cenām, - ēdienam, piemēram. kafušķas jārēķinās ar tikpat cik Parīzē, vai kādu eiriku lētāk? un pludmalē par sauļošanās beņķiem jāmaksā tāpat kā citur?

murisons (2010-07-15 18:12)      Ieteikumi ceļojot uz Krētu? foto Spinalonga ir tāda sala-cietoksnis izbijusi lepras slimnieku mītne, tikai nebaidies :)- tur sen neviens nedzīvo - nu tāda kolorīta vietiņa - ekskursijas variants uz pāris stundām - ja pie Jelundas apmešnās vieta - tad vispār viens pūtiens un nav jāņem ekskursija (mums gan bija gids un tajā reizē diezgan atraktīvs - interesanti stāstija (krieviski):)
tritombai - kafešniki - atkarībā kur - jo nostāk no tūristu pamat-maršrutiem, jo lētāk - paveicās vienā vietā vispār par kaut kādiem 3 EUR pamatīga porcija gaļas ēdiena+dzēriens, šķiet grieķu salāti bija vēl lētāk (kaut gan tas viss bija kādus gadiņus atpakaļ - situācija var būt arī mainījusies), grūtāk ir ar zivju ēdieniem - labi un pa lēto atrast tā arī neizdevās - var jau būt ne tajās vietās meklēju (ja viesnīcā ir puspansija - brokastis un vakariņas, ēšana dienas laikā vispār nav svarīga- karsts un noko praktiski ieēst nevar)
par pludmalēm - ja pludmale ir viesnīcas - tad pa velti, bet vispār brīdinu - smilšainās pludmales praktiski visur mākslīgās! ar to jārēķinās, kur akmeņains ir jvienkārši jāuzmanās - ar masku paplunčājos - viļņi gandrīz uz akmeņiem uzmeta - nu ir jāuzmanās un viss, savukārt iepriekš biedēja ar medūzām un ežiem - nu nebija man trāpījušies ... tāpēc neņemos spriest:)
no vietām kuras jāredz vēl - uz Lasiti plakankalni - nu tur bija skats uz leju un visa Krēta zem kājām... super un vēl tikai Krētā dabūnamais Ozu ar anīsu ...nu buķete neatkārtojama...

Līdzīgi jautājumi
Tax free Kreta (7 atbildes)Griekija. Uz kurieni labaak? (15 atbildes)Ko redzet Kretas sala? (10 atbildes)Rodas sala, Griekija, atsauksmes (4 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu