Kur aizbraukt ekskursijā "pretī pavasarim"?

Varētu aizbraukt kādā ekskursijā- pretī pavasarim, maijs tak sāksies ar vairākām brīvdienām. Iesakiet kurp lai dodas tepat Latvijā, jāņem vērā, ka līdzi būs arī sīči, šoreiz uz Tērveti nesūtiet, tur jau mēs bijām pagājušā vasarā. Nu iesakiet vienas dienas braucieniņu tā, lai ir kautkas arī apskatāms. Paldies.

marekst  1 1 Liigatnee zveeru dabas takas bija tiiri interesantas

Lucy    2 Skaņaiskalns.

lienuks5    1 Nu netālu no lielvārdes ir viena vietiņa kur var apskatīt kā dzīvojuši mūsu senči.....un tur ta`izveidots,ka bērniem ir ļoti interesanti

VecmeitaARrunci    2 Uz Kalvenes zoo-pa Liepājas šoseju.

Palomino    1 Sietiņiezis vai Zvārtes iezis, pa ceļam pieķerot klāt Āraišu ezerpili.

kontrol_skupsts    1 Dobulu zoo(Iecavas pagasts)ari nav smadejams.Tikai janem kadi naski lidzi...tur ir daudz cienasta tikotaju.:))

Almerija    1 veczemju klintis, aiz Tūjas, ir piknika vietas, galdiņi pašā jūras krastā, apskatīsiet iežu veidojumus, pludmali, ir bērniem šūpoles.

Almerija    1 dobuļu zoo ir tiešām jauks

cloudberry    1 Embuutes dabas parks vai Ainazhi ( Ziemelju mols, Randu plavas Salaca, Sveete - var gan lozhnjaat, gan paklejot, gan sho to apskatiit.) vai mans topu tops Juurkalne-Paavilosta -Akmensraga baaka, tur gan labaak 2dienniekaa.

rupmaize    1 Cēsu pils komplekss. Ar gidu (arī es esmu gide). Vai 1 stundu kājām pa viduslaiku pilsētas perimetru.

cloudberry    1 nu ja, ar 3-gadīgu laikam tik pie zvēriņiem var laist- vēl jau par mazu bizenēt apkārt vai dabu skatīt - Līgatne tad laikam optimālākā. ir braukts ar sīčīem agrāk līdz nemaņai:))

cibrice    2 Cēsu rajona saimniecība "Zaķīši"...zaķi un citi lopiņi tikpat kā brīvā dabā un saimnieks ļauj arī pabarot tos...pats iedod dārzeņus...

nakc    3 Laumu dabas parks

Laskovij    2 Bērnam labāka ekskursija pretī pavasarim būs, turpat pagalmā ar citiem bērniem piesmelt gumijas zābakus līdz vēderam:)

Neviss vazāties līdzi pieaugušajiem pa kautkādām takām

nakc    1 Nifiga, vismaz manu draugu bērniem ļoti patīk braukāt un staigāt pa takām... un ja vēl kompānijā ir vairākas ģimenes, bērniem patīk komunicēt arī ar citiem pieaugušajiem.

Lucy    1 Kur aizbraukt ekskursijā "pretī pavasarim"? foto Ar 3gadīgu bēbi var aizbraukt vēl Cēsu pusē,,Zaķīši,,
Tur ierobežota teritorija brīvi dzīvojās apmēram 200 trusīši.
Var nopirkt burkāniņus un doties iekšā pabarot tos.
Man tur ļoti patika.
Ir arī citi zvēriņi tur.
Pa ceļam tajā pusē ir daudz skaistas vietas,kaut vai ,,SVĒTAVOTS,,arī skaisti tur.

brivais4u    1 Uz Rīgu jau arī var atbraukt,te daži pat šortos jau bija izmetušies :)

violeta    1 Bauskas rajons,Vecumnieku pagasts,Trusu ferma,skaistas majinas trusiem,ista lauku vide,pa celam no Bauskas,kur var apskatit Pilsdrupas..un Mežotni.

Līdzīgi jautājumi
Ekskursijas pa Latviju (14 atbildes)Ekskursijas Sarmelseiha (10 atbildes)Celojums/Ekskursija uz Cernobilu. (10 atbildes)Skolenu ekskursija Rigas pierobeza. (6 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu