Ekskursijas Sarmelšeihā

Uz kurieni noteikti būtu jāaizbrauc un kurās firmās šīs ekskursijas labāk iegādāties?

Laskovij (2009-10-01 11:52)      Vismaz vienu reizi ienirt ar akvalangu, Sarkanās jūras korāļi ir skaisti:)
Var vēl arī Kairu, redzēt Gizas piramīdas.
Pārējais nekas tāds īpašs.

Bet detalizētāku info var paskatīties draugos, pie ceļojumiem un interešu grupās, par Ēgipti, Šarmu

marmorakaraliene (2009-10-01 11:57)      Es braucu ar tez tour, visas ekskursijas varēja caur viņiem arī nopirkt. Neiesaku pirkt pa tiešo kādos kaktu kantorīšos - vari uzrauties uz dajebko, ieskaitot autoavāriju, kas tur notiek samērā bieži, jo šoferi brauc bez atpūtas, neizgulējušies, ar veciem autobusiem.
Mums piedāvāja - doties uz piramīdām, uz Izraēlu, pie beduīniem, ar kvadracikliem pa tuksnesi, ar kuģīti daivinga brauciens dienas garumā - šo iesaku noteikti:), zemūdens pasaules apskate. Vēl arī - kurā viesnīcā dzīvosi. Zinot viesnīcu, vari apskatīties, kas viesnīcas piedāvajuma. Interneta var atrast info. .

sarrra (2009-10-01 12:17)      Es braucu ar Domina Travel,viesnīca super-Domina Coral Bay,bet ekskursijās no šī biroja nebraucām ,viņu piedāvājumā eiro,bet caur krievu biroju dolāros,turpat viesnīcā ir vairāki biroji, un serviss lielisks. Noteikti iesaku Luksoru,Kaira un piramīdas - tas jau kā ēģiptes zīmogs,ja tagad brauktu vēlreiz atpūsties,tad noteikti uzkāptu naktī Mozus kalnā sagaidīt saullēktu,esot fantastiski skaisti........ un pārējo laiku snurkulētu pa jūru un slaistītos:)

joens (2009-10-01 12:50)      No ekskursijām laikam tikai uz Mozus kalnu un krāsaino kanjonu, jo tur svoim hodom būs apgrūtinoši. Nu un pa jūru vizināties. Pārējais izdevīgāk un arī lētāk ar sabiedrisko transportu (uz Kairu un tā).

Ne-viesnīcu kantoros pārdod tieši tās pašas ekskursijas, bet lēttāk.

joens (2009-10-01 12:52)      Un vēl - ielidojot Šarmā ir dabūjamas 2 veidu vīzas, bezmaksas Sinajas un par maksu Ēģiptes. Ar pirmo "uz kontinentu" braukt nedrīkst.

navajo (2009-10-02 01:51)      Mozus kalns, ja duka, patika vislabāk, bet arī krāsainais kanjons, Kaira bija laba, tāpat akvalangi; mūsu grupai bija piekomandēts vietējais ekskursiju vadītājs, no blakuspiedāvājumiem atteicāmies

zae (2009-10-02 10:39)      viss jau uzrakstīts.....protams, viesnīcā uzmetīsies gids, kurš sola visur aizvest tik maksā.... mēs tomēr noriskējām, un gājām ekskursijas meklēt paši - un neko nenožēlojam....un arī naudu ietaupījām, jo galu galā tur visi viņi ir saistīti, jo braucām autobusā, kur bijām tie kas maksāja pa lēto, un arī tie, kuri bija dārgie..... :) ja tūrisma firma nevieš uzticību, tad jāmeklē nākošā... veltījām tam pusdienu, bet kā jau minēju - bija ideāli.....:)
Mozus kalnā uzkāpšu nākošo reizi, jo nebija mērķis tikai test pa ekskursijām....:)

NARINJA (2009-10-11 17:53)      :))..ja vēlēsies ienirt un baudīt to, kas notiek zem ūdens, tad nežēlo naudu...drošība, serviss un aprīkojums zem ūdens ir primārais...iesaku krievu profesionāļus:)

giza13 (2010-09-16 09:56)      Krāsainais kanjons ir vērts kājām izstaigāt,jūrā koraļļi ļoti skaisti,tos noteikti vajag apskatīt,nu jā brauciens garš,bet piramīdas vienreiz dzīvē arī var apskatīt.

ktec (2014-02-04 13:02)      Aizvakar atgriezos no Šarmalšeikas.Varu ieteikt ekskursiju uz Petru kura atrodas Jordanijā.Pilsēta klintīs...vienkārši šokā pēc redzētā!!!

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu