Šarmelšeiha

Šarmelšeiha foto attēls

Šarmelšeiha - jautājumi un diskusijas

Ekskursijas Sarmelšeihā (10)
Uz kurieni noteikti būtu jāaizbrauc un kurās firmās šīs ekskursijas labāk iegādāties?
Vismaz vienu reizi ienirt ar akvalangu, Sarkanās jūras korāļi ir skaisti:)
Var vēl arī Kairu, redzēt Gizas piramīdas.
Pārējais nekas tāds īpašs.

Bet detalizētāku info var paskatīties draugos, pie ceļojumiem un interešu grupās, par Ēgipti, Šarmu
Es braucu ar tez tour, visas ekskursijas varēja caur viņiem arī nopirkt. Neiesaku pirkt pa tiešo kādos kaktu kantorīšos - vari uzrauties uz dajebko, ieskaitot autoavāriju, kas tur notiek samērā bieži, jo šoferi brauc bez atpūtas, neizgulējušies, ar veciem autobusiem.
Mums piedāvāja - doties uz piramīdām, uz Izraēlu, pie beduīniem, ar kvadracikliem pa tuksnesi, ar kuģīti daivinga brauciens dienas garumā - šo iesaku noteikti:), zemūdens pasaules apskate. Vēl arī - kurā viesnīcā dzīvosi. Zinot viesnīcu, vari apskatīties, kas viesnīcas piedāvajuma. Interneta var atrast info. .
Es braucu ar Domina Travel,viesnīca super-Domina Coral Bay,bet ekskursijās no šī biroja nebraucām ,viņu piedāvājumā eiro,bet caur krievu biroju dolāros,turpat viesnīcā ir vairāki biroji, un serviss lielisks. Noteikti iesaku Luksoru,Kaira un piramīdas - tas jau kā ēģiptes zīmogs,ja tagad brauktu vēlreiz atpūsties,tad noteikti uzkāptu naktī Mozus kalnā sagaidīt saullēktu,esot fantastiski skaisti........ un pārējo laiku snurkulētu pa jūru un slaistītos:) No ekskursijām laikam tikai uz Mozus kalnu un krāsaino kanjonu, jo tur svoim hodom būs apgrūtinoši. Nu un pa jūru vizināties. Pārējais izdevīgāk un arī lētāk ar sabiedrisko transportu (uz Kairu un tā).

Ne-viesnīcu kantoros pārdod tieši tās pašas ekskursijas, bet lēttāk.
Un vēl - ielidojot Šarmā ir dabūjamas 2 veidu vīzas, bezmaksas Sinajas un par maksu Ēģiptes. Ar pirmo "uz kontinentu" braukt nedrīkst. ··· Šarmelšeiha: Ekskursijas Sarmelšeihā lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Bez vīzas uz Šarmelšeihu (7)
Ar tūroperātoru uz Šarmelšeihu.Vai iespējams nepirkt Ēģiptes vīzu, ja nav plānots atstāt Sinaju. Vai tā mazā lapele jāaizpilda ? Kā uzvesties/rīkoties ja bez vīzas negrib ielaist ? Padalieties zinošie !!!
Tā vīza taču smieklīgi maksā- neatceros cik tur tos dolārus, turpat lidostā dabonama, kur problēma? Dzīvot arī plāno teltī un pārtikt no tā ko apstādījumos saplūksi? No Gazas sektora puses esot diezgan daudz tuneļu uz Tevis interesējošo pusi, bet tikai lai nokļūtu Gazas sektorā, tad vajag Caur Telavivu ielidot... bet tā - veiksmi ceļojumā :D Cik man zināms, tad ieceļošanas kārtība ttiecās uz visu valsti un nav nozīmes, kur Tu plāno uzturēties ceļojuma laikā. Precīzāk vari uzzināt vēstniecībā. Tūrista vīza bija 15 USD... vērts par to vispār muti dzesēt? Man šķiet, ja nav plānots atstāt kūrortu, tad varēja nepirkt-ja nekas nav mainījies.Bet, kā atkauties no piedāvātājiem, tā jau ir individuāla māksla...:D ··· Šarmelšeiha: Bez vīzas uz Šarmelšeihu lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu